116
Shellshock 2 : Blood Trails
  • Vass Gábor
    #116
    Az tök jó lehetett.
  • Vass Gábor
    #115
    XDXDXD
  • AudiQuattro
    #114
    Eh..Szegeden laksz? :) A Graffitisziti.Sűrűn járok arra,legutóbb csütörtökön voltam ott plázába néztem az Avatart 3D-be XD
  • Vass Gábor
    #113
    Azta az elég baj, meg kell nézetni valakivel.
  • AudiQuattro
    #112
    Most pl Necrovisiont tolom,mer az új gameket már kb mind végignyomtam.Ő juteszembe,valaki nemtudja miért ál le néha a gépem memóriahibával? :O Ennél a játéknál a 10 pálya végén kikapcsol,még a farcry 2-nél csinálta ezt 82%nál..:S
  • AudiQuattro
    #111
    Én elég ritkán kritizálok 1 játékot...nyilván nem prototype meg hasonlókról van itt szó,de én pl úgy vagyok,h egy játékot végigtolok többet nemjáccok vele..
  • Vass Gábor
    #110
    Az elég gáz akkor.
  • AudiQuattro
    #109
    Nah én végigtoltam a gémet,max grafon játszottam bejött,kicsit lehetett vna jobb is,de nem rosz,történet tetszett,graf nem rosz.Ami nem tetszett:Rövid(10 level),érdekesen gyenge shotgun,babaüvöltés a háttérben.
  • Vass Gábor
    #108
    Azta az akkor jó kevés, azért kár érte.
  • Indigo
    #107
    4-5 óra, ha szöszmötölős játékos vagy. Ha nem, akkor még kevesebb. Így utólag visszagondolva, nem érte meg az a pár óra sem.
  • Vass Gábor
    #106
    Meg gondolom jó rövid is, mennyi idő mire kivégezzük a játékot?
  • Vass Gábor
    #105
    ja ja, annál többet nem ér.
  • Indigo
    #104
    Ha a múlt hét már régnek számít...
    Amúgy az ára reális, annál többet nem ér.
  • Vass Gábor
    #103
    Most értesültem róla, hogy már régóta lehet kapni a cd galaxisneten a játékot 1000 forint.
  • Vass Gábor
    #102
    Mikortól lesz a boltokban a játék?
  • Vass Gábor
    #101
    Most lett a tesztje a gamestaron, jó le lettek maradva.
  • Indigo
    #100
    Addig kell pufogtatni a zombikat, míg el nem fogynak. Ha elfogynak, akkor kinyílik egy ajtó...
  • dupcsik
    #99
    szasztok skacok!mi a lópikulát kell kell csinálni a templom előterébe,
    miután leszakad az álvány a hátam mögött és seki-sebe légyszi irjatok
  • Carloska
    #98
    hát töltsd le nem értem miért akarod ennyire mgvenni
  • Vass Gábor
    #97
    Még mindig nem lehet kapni a boltokban, de miért?
  • RoyalPredator
    #96
    Uhh egyet szedj le nekemis.
  • Carloska
    #95
    már fent van csak lekell szedni :D
  • RoyalPredator
    #94
    Gyerekek, Reloaded változat megvan, de csak a töltőképernyőt mutatja.

    Mit tegyek??
  • Vass Gábor
    #93
    És mikor fog a boltok polcaira kerülni?
  • Indigo
    #92
    Ha jól tudom, nálunk 9990 Ft-os áron kerül forgalomba a játék. Ez azért elég hajmeresztő. Jó, City Interactive-os szaroknál többet ér, de egy 5-6 órás, minden elemében gyenge single player játékért rengeteg...
  • Indigo
    #91
    Végigvittem. Nem is emlékszem, játszottam-e valaha ennél rövidebb játékkal. Szerencsére a rövidség a Shellshock 2-nél a pozitívumok közé tartozik. Nem volt nagyon rossz, de nem is mondanám rá, hogy jó. De még csak közepes sem. Pedig klisék ide vagy oda, számomra érdekes volt az alapszituáció, de sajnos nagyon pocsék és összecsapott lett az egész játék. Voltak jó pillanatai, hangulatos részei, de sokkal többet ki lehetett volna hozni belőle. A Serious Sam-ra emlékeztető zombihentelős részek meg egyenesen idegesítőek voltak. És ki volt az az ökör, aki kitalálta, hogy egy boss fight-nak így kell kinéznie!? Pfff... (mellesleg arra sem kaptunk választ, hogy kik is voltak azok a macsétás-álarcos emberkék, és hogy jöttek ők a képbe...)
  • Indigo
    #90
    Kezd egyre inkább nem tetszeni a játék. Még egyszer felhúz aztán delete...
    5. pályán vagyok, az lenne a feladat, hogy támadjam meg a templomot. De milyen templomot? Húszezer vietnámi jön mindenfelől, a lőszerem elfogy, a társaimat lelövik... Mit csináljak?
  • Indigo
    #89
    Nekem nem akar megfeküdni... :S
  • Shep
    #88
    Hát pedig csak lőni kell, elég jól bírja amúgy.
  • Indigo
    #87
    A 4. pályán hogy a retkesbe kell megölni az álarcos-macsétás fickót? Hiába pumpálom bele az ólmot, meg se kottyan neki. Ha pedig megközelít 2m-re, már megrohamoz, és akkor végem...

    Amúgy nem annyira rossz játék (eddig), mint ahogy az értékelések sejtették, nem bántam meg, hogy kipróbáltam. Tény, hogy kicsit mintha idejétmúlt lenne, de összességében elég hangulatos tud lenni. Csak jobb lenne, ha nem csapna át néha esztelen kaszabolásba...
  • simi1018
    #86
    Hát ennyien ne segítsetek !
  • simi1018
    #85
    Üdv !
    Tud valaki segíteni nekem, elakadtam ott, hogy miután az erdőből bemegyek egy templom előterébe, leszakad az állványzat, és tele van
    zombikkal, hiába próbálom őket kinyírni, nem tudom, mert csak jönnek és jönnek. A feladat az lenne, hogy "Find whiteknight and cal" , meg köszönném a segítséget.
  • error56
    #84
    Sziasztok,meg tudná mondani valaki,hogy hogyan kell kinyírni a legelső faszit a játékban?
  • RoyalPredator
    #83
    Üdv!

    1 Problémám lenne, amibe na segítségeteket kérem.
    W. Vista SP1 -en próbálom futtatni a játékot, és a töltésnél marad.
    (Folyamatosan tölt, kiírja hogy loading, és a pisros toxikus jel pörög.)

    Oldjuk meg, mert imádom az ien játékokat!:)
  • antigua
    #82
    Ámen !
  • atesszan
    #81
    Egy játék nem attól jó, hogy jó a grafikája, hangja stb. Ha jó a története , leköt, izgalmas, akkor ezek nem számitanak. Most játszottam le 4.-szer a Half-Life 1-et. Még most is azt mondom, hogy a világ legjobb játéka, soha semmi nem überelte!!!
  • zeoos
    #80
    Amúgy sem szabad mindent egy kalap alá venni, sőt senki és semmi nem irányadó a világban.
    Mint ahogy az én csajom sem egy szépség mások szemében, nekem még is a világ legcsodálatosabb teremtése.
    De ott van példának a filmvilág is ... persze, hogy a hollywoodi produkciók a leginkább igényesek (valószínű pénzkérdés dolga), de láttam már olyan Jugoszláv filmet is, amit nem cseréltem volna el a Rambó összes részéért sem.
    Már Puskás Öcsi is megmondta: "kis pénz - kis foci" ... magam részéről örülök minden egyes új játék megjelenésének és soha nem úgy ülök neki, hogy ennek most jobbnak kell lennie a Crysis-nál, a Farcry2-nél, vagy akár a MassEffectnél. Megszerzem, lejátszom és nem fikázom hanem örülök ha jól érzetem magam a játék közben.
  • grebber
    #79
    Általában ami aktuális szokott lenni szinte mindnek reklám. (Jó az ilyen én pici ponim szintű dolgoknak nem hinném )
  • Prince23
    #78
    Ezért süllyedt le a szemembe a gamespot, nyílván pénz beszél
    Tudtommal rossz kritikai játékokat még nem reklámozott be a gamespot.
  • grebber
    #77
    Ha neked adnak xy forintot hirdess xy árucikket nem tennéd meg? Ők sem meguktól teszik ez a munkájuk ezért pénzt kapnak!