161
Hangok vagytok válaszolni!
  • Adam II
    #41
    Én nem ismerem és idiótán hangzik.
  • Balidani
    #40
    én is, de annyira jó húzni vele az embereket :D
  • n3whous3
    #39
    Én meg nem dedóba járok már egy ideje, szóval nincs sok közöm hozzá.
  • sKeezo
    #38
    na a rajt utálom
  • Balidani
    #37
    Köszi mindenkinek. A kifejezést mi is csak poénból használjunk (mint pl raj) a barátaimmal, de valaki nem volt hajlandó elhinni, hogy létezik és muszáj valahogy bizonyítanom.
  • bertino
    #36
    több éves kifejezés már.
  • n3whous3
    #35
  • Vlala #34
    Hangember vagy, csak a szád jár, nem mered, stb. Ezt jelenti újmagyarmenőcsávó nyelven.
  • Benny04
    #33
    ezt a hang fasságot is ő találta ki? xd
  • sKeezo
    #32
    mama 2 legalább nem hangember :D link
  • Seth
    #31
    Volu-man XD
  • n3whous3
    #30
    tesóm haverjától is tanult Magyarország pár szöveget az hótziher #Ð Annál nagyobb hülye nem létezik, olyan faszságokat tud szövegelni, hogy beborul az egész ház #Ð
  • Apus
    #29
    nagyon régi duma, középsuliba toltuk olyan 15éve. még ma is hallom néha és használom is nagyritkán.
  • Benny04
    #28
    HANG VAGYOK.

    soha életemben nem halottam még ezt a kifejezést :)))
  • F1re
    #27
    ezt bisztos nekem akartad irni ?:D:DD mert en nem a "hang.." rol irtam hanem az "alap" szorol :D
  • zvaragabor
    #26
    Nálunk is hangembernek mondják. Hangember, akinek csak a szája nagy, de nem mer megtenni valamit.
  • Timbo
    #25
    sosem hallottam még
  • Darukezelő
    #24
    Azért az se jó, ha valakinek a szókincse kimerül ennyiben, hogy hang vagy. Ez kb olyan mint amikor beszélsz valakivel, és minden második vagy harmadik mondatában ott van a vágod szó. Valahol már idegesítő, egyszer kétszer jó, de mikor már az embernek ebben a pár szóban kimerül a szóhasználata, az már kicsit gáz.

    Ettől függetlenül ismerem, de nem használom.
  • Verseghy
    #23
    Biztos valami diszkós divatduma...
  • Alexease
    #22
    Ez 1000 eves, de legalabb 15-20, amire elmekszem;)

    Ez regebben ugy volt, hogy ha valaki hoskodott, magyarazott, vetitett stb., azt mondtak neki, hogy: "Hangot hallok, de embert nem latok":)
  • Dragooon #21
    annyira gyűlölöm.. idióta osztálytársaim ezt nyomják folyton, néha felrúgnám már őket. [kemény:D]
    idegesítő egy dolog
  • sKeezo
    #20
    pl?
  • F1re
    #19
    en msnbe szoktam igy vetkoztetni camba csajokat :D h azt mondom hang v ezt csinalni ... azt addig bszogatom h meg csinalja probaljatok ki megeri xd
  • sKeezo
    #18
    ha bunyó készülődik, akkor kiabáld hogy "hangemberek vagytok!", és akkor biztos nem marad el :)
  • sKeezo
    #17
    alap :D
  • dx
    #16
    Én sem.
  • F1re
    #15
    en arra lennek kivancsi h azt h Alap ti miota ismeritek :D mert en meg vok arrol bizonyosodva h ezt a haverom faterja talalta ki aki KOMOLYAN kitalalt gec sok hulyeseget ami elterjedt egesz komarom esztergomba

    Az alap tortenete szvsz :D
    ugy kb 4-5 éve amikor cs-ztem haverom eltanulta ezt az apjatol h "Alap" elkezdte jatekba irogatni senki nem tudta mit jelent ! par het mulva mar paran tudtak 1 honap mulva mar mindenkik hasznalta most meg igy tobb ev utan mindenki hasznalja msnen :D
  • desigo
    #14
    nagyon régi alap duma....


    nagy zene megy a háttérben xD
  • akyyy
    #13
    Én nem ismerem.
  • neoG
    #12
    mi speciel középsuliban használtuk 5-6éve : hang vagy,hangember vagy.aztán a végén már átalakult VoluMan-né:)))
  • F1re
    #11
    ismerem es kb általános ota hasznalom :D kb 7-8 éves csak :D legalabb is itt egomba
  • Bulykin
    #10
    feltettem a kezem:D
  • Lord Nomak
    #9
    Pár tippem van:

    1., Nem fehér a bőr színe.
    2., Nincs még 18, sőt 14 se.
    3., Discos e-klub és bank érzet
    4., Simán zokni.
  • sKeezo
    #8
    felénk hangembernek mondják
  • n3whous3
    #7
    mikori szöveg ez? :D életembe nem hallottam
  • owlking
    #6
    persze hogy ismerem, rengeteget baszogattuk egymást anno ezzel XD
  • Lord Nomak
    #5
    Ismerem, de eléggé silány kifejezés. Értelme meg egyáltalán nincs.
  • n3whous3
    #4
    de mi faszom idióta szöveg az ilyen? :D
  • n3whous3
    #3
    ezt az 1 mondatot találtam googleben:

    Középen vagyok fehér ingben és a baloldalamnál áll az a lány akihez hang voltam odamenni, és öszintén szólva nagyon bánom!

    :ASD:ASD:ASD:
  • trogerzsiger
    #2
    ismerem a kifejezést, Elvétve használom is.