66
  • Epikurosz
    #26
    "Építeni, ilyen embereknek? Minek? Áhh..."

    Akkor legyen a világ az idiótáké.
  • qwas
    #25
    És ugyanezt a kutyájukat az utcán szaratókra is alkalmazni kellene. Tuti felvirágozna az ország.
  • Inquisitor
    #24
    Civilizált országok (értsd rajtunk kívűl stinte összes európai ország, avayg EU tagok + Svájc) alkalmazzák ezt, ne félj Prágában úgy ráverik a dzsuvázó túristákra a 80.000-es bírságot, hogy leég a hajuk. :)
  • Viszpi
    #23
    Be kellene vezetni kb 20-100k-s helyszínen kiszabható bírságot közterület rongálásra, aztán egész szépen leszoknának róla az emberek. Ez ugyanígy mehetne pl szemetelésre is: 3-5k-s helyszíni birság. Viszonylag hamar tisztaság lenne Bp-n is, nem pedig szemét hegyek. Na meg addigis egész szép kis pénzbevétel lenne az országnak... :)
  • B0nFire
    #22
    Én rendkívül mérges voltam, amikor nálunk (kisváros, sötétszabolcs, világvége) megjelentek az útkereszteződésben a szépen kivitelezett, oszlopokra szerelt egységes utcanévtáblák. Az idegennek a kocsiból megkönnyíti a tájékozódást, és azért átmenő forgalom van ám nálunk rendesen. Nem tartottak két hétig sem. Vagány, erős emberek lecsavargatták, széttördelték, kikaratézták az oszlopot is. Nálunk a hülyegyereknek még mindig poén, hogy egy kővel leveri az utcai kandelábert, meg szétrugdalja a parkban a virágágyást. Építeni, ilyen embereknek? Minek? Áhh...
  • szily3
    #21
    JoinR: Attól döglik agyon, hogy szétveri ami még ép? A fémet még értem, itt is huzzák rendesen a romák, de nem csak a csorokkal van a baj, gazdag ficsur ugyanúgy szétveri a kukát vagy hirdetőtáblát, mint bicskás tolvaj szemét cigánygyerek...
  • _Atti_
    #20
    a hazaira szenzor mellé lángfújó kell:D
  • JoinR
    #19
    Szerintem poénnnak szánta...

    Amúgy meg igazad van, viszont ennek szerepe van a magyar életkörülményeknek is, mivel másképp éhendöglik az ember.
  • szily3
    #18
    Ha nem a CIGÁNYOK viszik el, hát szétverik a huligánok Ilyen az ország.
    "Sajnálom hölgyem ez még K-Európa!"
  • Alvarez999
    #17
    Inkább az a rasszista, aki ilyeneket szól be.

    Aztán meg a színesfém-bizniszben azok a felvásárlók is vastagon sárosak, akik átveszik a nyilvánvalóan lopott cuccokat, ők pedig jellemzően nem romák.
  • nickwearby
    #16
    környezetkímélőbb lenne ha emberi munkaerőt alkalmaznának erre.....

    Na majd ha elfogynak a nyereségesen kitermelhető alapanyagok....

    És pont ilyesmire. áh..
  • Archenemy
    #15
    A felirat rasszista, mert nem romául van.

  • Epikurosz
    #14
    Magyar közúti tábla hátulja, címkével:
    "Ez nem alumínium!" (Fóti Cora előtti körforgalom)
    [IMG][/IMG]
  • Epikurosz
    #13
    "rézért max 500ft kg-onként."

    Vannak, akik ölnek is ennyi pénzért.
  • jaspercry
    #12
    Én viszont büszke vagyok rá ,hogy Magyarnak születtem
    nem ez a magyar mentalitás.Ez valami köcsög szemét mentalitás.....
    Ez meg, egy szemét szedö robot!Másról nem szól a cikk,itt ugyse lesz ugye...
    Egyébként már nem biznisz anyira a szinesfém.....
    2ével ezelötti szinesfémárakat elnézve 1/4-re esett vissza az értéke!!!!
    vasért nem adnak semmit
    rézért max 500ft kg-onként..tehat fuck you!!
  • Valentino
    #11
    Csak remelni tudjuk hogy nem kerul terroristak kezebe...
  • bigjoe
    #10
    Magyar mentalitás.. Annó a nagyapám mesélte, hogy a második világháborúban hadifogságban minden nép össze tartott kivéve a magyarok ők inkább egymást árulták be és véletlenül sem segítettek egymásnak..
    Ami az országba és a politikába megy az szintén nagyon durva..
    Szóval nem vagyok büszke rá,hogy magyar vagyok..
  • roliika
    #9
    De ez a szép.hogy a miénk, mert a mi pénzünkből vették, hiszen a BKV veszteséges, állami támogatást kap...állam bácsi bukszája meg mi vagyunk.
  • Daza500
    #8
    Na ja, az biztos hogy nálunk ilyen nem lesz.
    Az új metrókocsikat se fogjuk sokáig makulátlanul látni.
    Ez a mi országunk: TEDD TÖNKRE, AMI NEM A TIED.
  • Alvarez999
    #7
    "nekünk kéne egy olyan fajta is ami az országházban lévő "szemetet" takarítja ki..."

    Ilyen eszközök már régóta léteznek TNT, ANFO, HCN és hasonló kódnevek alatt. Egyik fajtájuk a közérthetőbb patkányméreg néven széles körben beszerezhető.
  • PetruZ
    #6
    Nekem elég lenne egy olyan is, ami az itthoni agyakban lévő szemetet takarítja ki...
  • 0Speed0
    #5
    Ez az egyik dolog, a másik meg az hogy 25000 db ilyen robot vagy 5 évig pucolná az országot non-stop. + nekünk kéne egy olyan fajta is ami az országházban lévő "szemetet" takarítja ki...
  • Frosty01
    #4
    elég szomorú hogy tényleg ja.
  • qwas
    #3
    Egyre jar az agyunk sracok. Nekem is az jutott eszembe, hogy a furgon amelyik uzembe allitotta meg be sem fordulna a sarkon es a szinesfem ujrahasznositok mar elvinnek tovabbi kezelesre. Kalapacs, langvago. Fel ora mulva az ara meg mar a jatekgepben lenne.
  • Dany007
    #2
    érdekes, de nekem is ez jutott eszembe, amint végigolvastam a címet.
    Ezek szerint mindenki tisztában van a magyar mentalitással xD
  • Grusi
    #1
    Nálunk vajon hány perc alatt lopnák el a fémgyűjtők? :)