51658
  • schrank
    #682
    mert az akkor is égő, hogy egy kis magyar noob klán (iram) készít egy tök fasza modot amit ők nem másolhatnak le mert akkor nem marad újdonság amit belehetne rakni a következő epizódokba
  • eugabesz
    #681
    Akko mé nem oldja meg egy megvásárolható pöccsel,oszt jó van??
  • schrank
    #680
    a bedkámpöni az ajiksz igazándiból csak konzolra jön ki és szebb lesz
  • Landor
    #678
    jah, sok látnivaló nincs ezen a videón, szerintem csak azért rakták fel, hogy megugorjon az elején lévő reklám kattintásával a bevételük
  • TDC Geronimo
    #677
    1up video az idei PAXról. Hát azt hittem ez hosszabb lesz :s Remélem ez csak egy előzetes -.-
  • joebacsi
    #675
    jajjmár, ne lázongjatok :)
    új játék topikja mindig melósabb, sok új júzer téved be, nekik infókat összeszedni, kirakni, sok betévedő vérpistikét helyretenni, estébé, estébé, nekem ezekre most nem lenne időm, landor pedig ultramotivált, hát had bizonyítson...max ha nagyon zsarnokoskodik akkor lefejezzük...

    ő is szeret mindenkit, csak máshogy :)
  • schrank
    #674
    oké beszélgessünk róla, Landor mikor jön ki a game mobilra ?
  • Bala10
    #673
    semmiről, nem fontos. :)
  • Bogdogege
    #672
    Oké

    Akkor beszélgessünk a Battlefield Bad Company 2-ről kapcsolatos hírekről...
  • Kandurex
    #671
    3. nap meg a Bala10?

    :) Nem, nem lehet. Egy gazda van,....csak egy maradhat, dánken mecló....ja ez nem az...na mindegy, szóval csak egy házi gizda lehet
  • Kandurex
    #669
    őőő... ? Valamiről lemaradtam?
  • Bala10
    #668
    tudom, én leszek a köcsög, de csak ezért:)

    A házigazdai jogok kiosztásának elvei

    "az elbíráláshoz feltétlenül szükséges, hogy a felhasználó az adott témában is felvesse a dolgot, és ezáltal a moderátorok megismerhessék az igénylő támogatottságát, esetleges negatív kritikákat"
  • eugabesz
    #667
    Én belekötnék,de konkrétan most per-piill. nincs mibe,vedd úgy,hogy ha valamiért off-olok és rámszólsz,akkor a válaszom -nem issss--megspórolunk egy pár hsz-t.
  • TDC Geronimo
    #666
    we are doomed :d
  • Bogdogege
    #665
  • Kandurex
    #664
    elnyomnak!!! :D
  • Zs0lt1
    #662
    végre bazdmeg :D
  • Beers
    #661
    :DDD
  • Lunatic83
    #660
  • Landor
    #658
    Pálinkás jóreggelt mindenkinek!
    A mai naptól én vagyok a téma házigazdája. Biztos van aki örül ennek a hírnek és van olyan, aki nem. Utóbbiaknak üzenem, hogy jobbára Schranknak köszönhető ez a lépés, a köszönetnyilvánítást nyugodtan meg lehet tenni felé privátban.
    Aki a BFV és a POE2 topicból már ismert az tudja, hogy eléggé intoleráns vagyok az offolással szemben. Aki ki szeretné élni ezen vágyait az mehet a Battlefield 2 Community gumiszobába, vagy a Battlefield 2 homokozóba.
    Jelen pillanatban nincs külön konzolos és pc-s topic, majd ha megjelenik a játék, akkor adja magát, hogy szükséges-e külön topicot nyitni. Tehát ezúton kérném meg mind a pc-s, mind a konzolos kollégákat, hogy hanyagoljuk egymás gépeinek és egymás hitvallásának a piszkálását. Erre szintén van egy megfelelő topic.
    Tehát várom, várjuk szeretettel a topicban minden a Battlefield Bad Company 2-vel kapcsolatos hírket, képeket, videókat, illetve a topic kinézetével kapcsolatos design ötleteket!

    további jó fórumozást
    -tRs- Landor
  • schrank
    #657
    nem kell hadibuziskodni lájnbakker esetleg bredli aztán kész ...
  • Bogdogege
    #656
    M3A3 Bradley
  • Jobson
    #655
    Akkor mindenki elkezdhet konzolra gyűjteni. Merthogy PCn nem nagyon fogunk vele játszani az tuti...
  • schrank
    #654
    mondom hogy lájnbakker bakker
  • Beers
    #653
    Szerintem is!
  • Bala10
    #652
    kb
  • Zs0lt1
    #651
    Azért annyit hozzátennék, hogy a bf1943 pc-re nem a prioritás legalján van hanem szvsz a kukában. Nem hiába utalták vissza az árát.
  • TDC Geronimo
    #650
    Azt hittem ésszerű :(
  • uHs Gerzson
    #649
    A 2 Bf nevét nem írtad a tudatlanoknak komám
  • Running
    #648
    Nem DLC kell, hanem pályaszerkesztő.
  • TDC Geronimo
    #647
    #624
  • uHs Gerzson
    #646
    BF43 DLC-kre válasz: "We don't have any immediate plans right now, but it's not ruled out. There's a lot of pressure on the team for Battlefield 3 and Battlefield: Bad Company 2"
  • TDC Geronimo
    #645
    Hát ez attól függ hogy csinálják meg ezt az enginet PCre. Bár DICEt és az előző bfeket ismerve majd 2 év múlva élvezhetjük teljes pompájában a gamet
  • Bala10
    #644
    és akkor kelleni fog hozzá egy dual quad procis dupla SLIs gép 8giga rammal. 1024x768 medium felbontásban 60fps produkál
  • TDC Geronimo
    #643


    valahogy így fog kinézni PCs...egyszer :D
  • TDC Geronimo
    #642
    :DD
  • uHs Gerzson
    #641
    Eddig úgy tudjuk konzolon 40 fő lesz, PC-ről még semmi.
  • Landor
    #640
    aaa, köszi a felajánlást, de semmi konkrét nincs, csak valami olyan jópofa dolgora gondoltam, mint a BC1 háttérkép...
  • Bala10
    #639
    ha megmondod melyikekből, meg milyen méretben, megpróbálok montázsolni neked egyet
  • Zs0lt1
    #638
    elmész te a ... :D