51658
  • uHs Gerzson
    #725
    Szépen hullanak az égből a helik, ez tetszik
  • Bala10
    #724
    :P mozgó lenne...

  • Bala10
    #723
    akkor márciust hazudják megjelenésnek?

    itt egy javított banner, ha kell. :)

  • errrtu
    #722
    az most mennyi is mindenféle kütyüvel ami kell?
  • TDC Geronimo
    #721
    xbox360
  • zab
    #720
    már írni se tudok...:D amúgy majd a gépigényre azért kiváncsi leszek!
  • zab
    #719
    jesszus...ez ütni vagyok,de nagyon
  • TDC Geronimo
    #718
    #714

    Most az egyszer elnézem :d
  • grebber
    #715
    Én single player párti vagyok,de ez baszott mod hangulatos!
  • TDC Geronimo
    #714
    Új videó. JÉÉZUS ISTEN JÖJJÖN MÁR :D
  • errrtu
    #713
    ezek ketten pont úgy rohamozzák szemből a tankot ahogy én :D igaz, hogy nálam kés szokott lenni
  • uHs Gerzson
    #712
    [center]





  • TDC Geronimo
    #711
    Lemaradt interjú PAXról
  • Landor
    #710
    a tegnapi co-op multink alapján, neked meg még rts tekintetében kell fejlődnöd :D:D:D
  • Maak
    #709
    hat, valamit el kell kovetni, mert kijottel a gyakorlatbol miota konzolos ratyi lettel
  • Landor
    #708
    megint sikerült valami őslámának a bénázását felvenni
  • uHs Gerzson
    #707
    interjú/új jelenetek
  • Landor
    #706
    VAN az a pénz, amit egy újgenerációs bill/egér fejelsztésébe érdemes invesztálni. (Lásd grafikon, illetve a tény, hogy ha tényleg szarakodnak a PC-sekkel, akkor valszleg nem Smithwarden lesz az utolsó aki áttér konzolra.. :D)
    A következő generációs XFPS már szerintem ezt az általad felvázolt minőségi határt fogja súrolni. Egyébként hozzátenném, most sem rossz a 2009 év eleji modell, itt van pl Gerzson, a szemmem láttára alázott bil+egérrel BC1-ben pro konzolos játékosokat..
  • schrank
    #705
    csak az a baj hogy nem attól jó egy játék hogy mekkora az fps-ed
  • Reteek
    #704
    Több magos támogatás csodákra képes hidd csak el :)

    [Pl: Több fps em van Crysis ban mint Cs Sourceban vagy Bf2 ben]
  • schrank
    #703
    mit akarsz ilyen géppel bd2-t nyomni , ennél bikább a mobilom
  • Reteek
    #702
    Jöjjön mááár! :)
  • schrank
    #701
    azért látszik hogy a szélessávú net megjelenésekor 50%-kal csökkentek a pc-s eladások pedig akkor még csak max. 1Mbit-es netek voltak azóta szinte változatlanok a mutatók
  • Smithwarden
    #699
    Pont ezert irtam.
    Nem tok mind1, mennyire van megolve mar a PC?
    En is osPCs vagyok, azt szeretnem hogy PC-re jojjon ki minden, szuper lenne.
    De ami most megy az mar egy agozinalas, foleg BF szinten.
    Nincs penz benne PCn es a masik irany toronymagasan ivel felfele, utobbi par evben remenykedtunk, de ezt mar tuti nem allitja vagy forditja meg sajnos semmi (csodaszintu lenne).
    Arral szemben meg altalaban nincs sok ertelme uszni, foleg ha egyre erosebb a sodras.
    Csak ha mar megolik ennyire az egyik oldalt, adjanak kb minden szinten ugyanolyan kiutat es szinvonalat (eger/bill) a masik oldalon es kesz.
    Ferrari utan egy Trabanttal nem tul elvezetes "szaguldozni".
  • TDC Geronimo
    #698
    Amúgy nem tudom egyesek miért várják a BF3at jövőre. Teljesen esélytelen, hogy azt 2011 előtt lássuk. Mondjuk most ez izgat legkevésbé. BC2 EU megjelenés március 5e és ezt már nem a boxomon szeretném tolni, de lehet megint rákényszerítenek :(
  • Kandurex
    #697
    Mondjuk úgy, hogy ez a táblázat még vérmesebb képet festene egy egér átvitel után.
  • Smithwarden
    #696
    Nezz ra Landor tablazatara.
    Ennel jobban hova olje meg mar valami a PC-s jatekeladasokat?
    Kb annyi valtozas lenne, hogy sok PC-s menne boxon/ps3-on jatszani es tobb lenne a beveteluk is siman, mert ott szinte mind megveszik a jatekokat eredetibe.
  • Kandurex
    #695
    Az egér támogatás bevezetése azonnal megölné a PC -t, ezért nem lesz hozzá egér, legalább is olyan, amit professzionális szinten lehetne kezelni.
  • Smithwarden
    #694
    En komolyan leszarom az egeszet mostmar, fizettesek meg velunk, csak akkor adjanak normalis eger tamogatast boxhoz.
  • Landor
    #693
    Nyilván régebben elkezdték már készíteni a Frostbite engiet BC2/BF3nak és biztos vagyok benne, hogy beleestek ugyanabba a problémába mint a BF43 PCre való portolása esetében is. Ez az "apróság" ott min. +4 hónapjába kerül a PCseknek... Én azt gondolom, hogy májusnál elöbb nem realizálódik PCre a BC2, a BF3at már ne is említsük..
    Bár van még egy tézisem, hogy a DICE, meg az egész EA miért kezeli mostohagyermekként az utóbbi években a PCseket; nagyon egyszerü, csak egy szó: PÉNZ. Nemrég egy PCs játékokkal foglalkozó újságban láttam egy érdekes táblázatot, amit be is scanneltem.

    Ezek után lehet még csodálkozni azon, hogy eddig miért csak (a M$ által forgalmazott) konzolon láttunk müködö BC2t?
  • Zs0lt1
    #692
    Hát ha jól emléxem, akkor azt mondták, h a bc2 egy időben jön pc-re is és konzolra is. Ez az idő pedig 2010 március 2. ha csúszik a pc-s verzió, akkor hazudnak, ami nem először fordulna elő velük.
    Egyébként mindaddig normális volt a dice amíg meg nem vette az ea.
  • Smithwarden
    #691
    Egyre tobb pesszimista lesz, jogosan.
    De mondjuk az biztos hogy 2010-re valami tuti lesz PC-re 1 vagy 2 uj BF.
    Csak hat az meg sok-sok honap, minimum fel ev ugye.
    Ez a cikk pont ezeket a dolgokat foglalja ossze.
  • Gyuszopapa
    #690
    Bocsi de sajnos túl sokat vetítettek már .Igy túl pesszimista lettem.De inkább így fogom fel minthogy csalódjak hogy nem lesz.Így hogyha lesz nagyon örülni fogok.
  • Gyuszopapa
    #689
    Sose lesz.
  • Gyuszopapa
    #688
    Dehogynem.
  • TDC Geronimo
    #687
    Sose mondták sehol, hogy pcről megy konzolra. Eleve sose volt még frostbites game PCn. Nem tudom ezt hol olvastad :)

    BC2 lesz pcre ez biztos. A kérdés az, hogy mikor
  • Gyuszopapa
    #686
    Ez a kis video bebizonyítja már azt is hogy vehet mindenki xbox-ot.Már megint hazudtak a dice-ek azt monták hogy pc-s verzióbol készül majd a konzol verzió.De én még nem láttam olyat hogy pc-n nyomták volna a bc2-őt csak konzolon.Ezért pc-t else kezdték megy a 43 mellé a kukába.Bf3 szintén.Majd játszom a coddal pedig utálom.
  • JagFater
    #685
    :-)
  • schrank
    #684
    hogy stimmelne a többi ? hisz én azt írtam hogy tik csinátátok az aix-ot pedig annyi közötök van hozzá mint zolly-nak a zsinagógalifthez
  • eugabesz
    #683
    Először is nem noob,hanem profi jáccók,másodszor nem (iram),hanem [IRAM],harmadszor meg nem klán,hanem clan...a többi stimmel,csak nem lehet értelmezni.
    Talán még szóba is állna veled valaki,ha egy kicsit,nagyon picit érthetőbben,Magyarul beszélnél.Nagy kérés??Lehet...