51658
  • Zs0lt1
    #765
    Hát az ilyeneket inkább meg se nézném.
  • uHs Gerzson
    #764
  • uHs Gerzson
    #763
    xDDDDDDDd
  • TDC Geronimo
    #762
  • Zs0lt1
    #761
    ááááá bazzeg ez a visszaszámláló szöveg odabasz :DDDDD
  • uHs Gerzson
    #760
    BC1-nek volt bétája
  • Bala10
    #759
    attól félek, ami volt a bf43nál is... pár videó, kép, aztán... tudjuk mi nem lett. :D

    meg ugye amióta nincsenek béta tesztek pc-n, azóta fos az összes játék. azért kérdeztem, hogy konzolon lehet e ilyet csinálni... sajna mindent konzolra írnak meg először, aztán átírják pécére, dehát olyan is lesz... nade ne legyen igazam, és ne igazolódjon be az amitől tartok...:P
  • Landor
    #758
    tudom hol laksz és régóta szeretnék már a nővérednek az öcsikáje lenni xDD
    bala: jaja.. :/ kurvasoknak tűnik most az a 161nap.. :S
    képeket én is kerestem de nem bővelkedik egyik website sem BC2 mediában..
  • Bala10
    #757
    áá, ezt kár volt... :(

    na majd megpróbálok valami mást alkotni... esetleg ha vannak képek amikből, az nagy segítség lenne:D
  • TDC Geronimo
    #756
    haha csak szeretnél
  • Landor
    #755
    ez van...
  • TDC Geronimo
    #754
    161 nap te atyaisten :(
  • Landor
    #753
    na csaptam rá egy ilyet :D
    a várható megjelenést ha simán levennéd és átírnád a bejelentett platformokra, az is jó lenne már...
  • TDC Geronimo
    #752
    nem akarok grammarnáciskodni, de az release :)
  • Bala10
    #751
    akkor csere vissza. :)
  • Bala10
    #750
    én olyat nem tudok...
  • TDC Geronimo
    #749
    Ja engem is, na mind1 :D
  • Landor
    #748
    oridzsi:

    nyúw:


    mondjuk engem zavar hogy decentrikus
    de ha csinálsz alá egy flash visszaszámlálót akkor már jó vagy nálam :DD
  • Landor
    #747
    na nezzuk :)
  • Bala10
    #746
    sg kék a háttér és 780x300pixel, mint a mostani. csak próbáld ki hogy néz ki, ha nem jó tedd vissza a mostanit. :)
  • Landor
    #745
    ezt meg hogy?
    ez tök jó lenne, csak nem transparent a háttér..
    be a biztosító szmájli is vagy 8bites :)
  • Bala10
    #744
    ez megnyugtató:D

    ám konzolon le lehetne vezényelni egy béta tesztet? már úgy értem, hogy alkalmas lenne e rá? :)
  • Zs0lt1
    #743
    hát jah és a legfontosabbat még nem is mondtam. Bármelyik cod játékot nézzük tele vannak csalókkal és bár a bf-ben is vannak sajnos de sokkal kevesebben, sőt a codhoz képest szinte eltörpül a bf-es csalók száma.
  • Bala10
    #742
    hát pont ezen hülyeség vitázni(bár egyetértek veled), hogy kinek melyik jön be jobban.
  • Zs0lt1
    #741
    lekvér=lekvár.
  • Zs0lt1
    #740
    Én eddig az összes pc-re megjelent cod singleplayer-t végigjátszottam. Játszottam a Bad Company-val bár konzolon, de sokkal jobb volt a BC.

    Láttam a bc2-ről is és az mw2-ről is videókat. Az is a bc2 felé dönti a mérleg nyelvét. mw2-ben az a lekvér effekt vér néven az kissé szar és ráadásul idegesítő. mw2-ben nem tudsz beleülni járművekbe, bc2-ben viszont járművek széles skálája vár. A játékélményről nem is szólok semmit, mert kb két éve cod4-el játszok napi szinten online és soha nem adott még jobb játékélményt akármelyik bf-nél és ide sorolhatjuk az elbaszott bf2-t is akár.
  • Lunatic83
    #739
    hál'istennek nem egyszerre jelenik meg
    ~60 nap múlva mw2, aztán márciustól bc2...
  • TDC Geronimo
    #738
    Grafikailag is jobb mint az mw2 ráadásul 10* akkora a terület is és nem egy 4*4es kockapálya :D

    Technológiailag is körökkel veri a frostbite engine a CoDét. Single player meg ki a búbánatot érdekel egy BFnél? Kár összehasonlítgatni a két játékot. werkfilm te meg akkora baromságokat beszélsz, hogy öröm olvasni :D
  • Lunatic83
    #737
    a mw2 még meg se jelent, akkor hogy lehet rá mondani, h "jobb"
    az egy dolog, h szép és jó videók jelennek meg a játékokról, de az még nem garancia , h a játék jó is lesz....
  • uHs Gerzson
    #736
    single-ről semmi infó, vagyis van 1 a BC1 4 karakterével lesz folytatás.
  • Bala10
    #735
    értekezzünk. mit is tudsz eddig a játékról? próbáltad már? jahogy a mw2 neked jobban tetszik single, a cs meg multiban jobb. ok. megbeszéltük egyéb?
  • werkfilm
    #734
    azt hittem amíg nem sranké minden 3 kommentből 2, addig lehet a single playerről is értekezni
  • Bala10
    #733
    akkor mit is keresel ebben a topikban?
  • Kandurex
    #732
    CS nem rossz, sőt a maga nemében király, csak...a túlzott mák faktor tönkreteszi a játékot.
  • werkfilm
    #731
    jó de multiban egyik se lesz jobb a csnél úgyhogy az nem nem játszik az értékelésben
  • Paranoia
    #730
    map betöltési időre leszek kíváncsi...
    vajon lesz chat közbe mint a b2142ben?
  • Kandurex
    #729
    Multiban agyonfogja verni, single player -ben, viszont az MW a nyerő ;)

    Grafikában meg, szinte ugyanaz a kettő.

    Jah, és pont a rombolhatósággal fogja fel mosatni az MW -vel a padlót. Ez a videó pedig egyértelműen mutatja, hogy a nyomába se fog érni multiban.
  • werkfilm
    #728
    kb mint egy 5 éves játék rombolható falakkal, HÚHA
    mit akarnak ezek az mw2 ellen? :D
  • uHs Gerzson
    #727
    Konzol + Pc egyszerre jelenik meg. #714-ben ezt mondja Márc. 5
  • Prince23
    #726
    Konzolra még ez évben jön ki, én úgy tudom.