51658
  • Snexi
    #805
    a sztori szerint a rendes orosz hadsereg és az amerikai esik egymásnak vagycsak kisebb hadseregek (mint pl a cod4ben?)
    mert az eddigi videóknak inkább az utóbbi jött le a hangulatából mintsem egy totális háború
  • Prince23
    #804
    Ez eszméletlen, az eddigi legjobb gameplay. a fizikai motor és a háborús hangulat ott lesz a toppon.
  • schrank
    #803
    melyik láma nem fogja kikapcsolni ezt a sok buzi fényt meg füstöt meg faszom effektet akkor meg ugyan úgy néz ki megint mint a bf2 LOW-on ...
  • Zs0lt1
    #802
    Na kb 120-szor megnéztem már ezt az új cuccost és van néhány dolog ami már most szemetszúr.
    1: a fov (field of view) itt is kicsi a fegyver a képernyő túl nagy hányadát eltakarja.
    2: amikor a célkereszt csapattársra rámutat az az x kurvára nem kéne. lehet h a ratyi konzolosoknak kell, de nekem speciel baromira nem :D
    3: az a pittyegő hang is idegesítő.
    4: a minimap. sztem béna és megint nem lesz koordináta rendszerre osztva, hogy minden bf2 előtti bf-ben volt. Pedig a koordinátás minimapnak fontos taktikai jelentősége van.

    Remélem a pc verzioban sok dolog más lesz bár pl a minimapra nulla sansz van h változzon.
  • Lunatic83
    #801
    a demoban még úgy volt mint a Cod4ben, aztán visszavettek az erejéből...

    a gránátvető max falbontásra jó, főleg ha tudod h a másik oldalán van is valaki...

    sajnos a BC1ben ettől függetlenül még elég sok hibát benne hagytak, ami a fegyvereket illeti..
    pl. a helikopter elleni légvédelmi ágyúval nem érdemes tankra/stb-re menni, de az aranyládát hihetetlenül rombolja...
    késsel kiszeded belőle az embert, és ameddig az újraéled, te egy ládát már simán elintéztél...
  • Landor
    #800
    ja ez nem a warez topik?
  • Smithwarden
    #799
    *BC1-ben
  • Smithwarden
    #798
    BC1-nem veszes a granatveto.
    Nehezen halnak tole az emberek, jobban megeri siman loni oket, nem olyan szerencsere mint COD4-ben hogy az ember kornyekere losz es mar halott is.
  • TDC Geronimo
    #797
    Márc 2 a US megjelenés...szal írhatod vissza
  • Landor
    #796
    hóhó! #785 1:23! Márc 2.!! :D
    módosítottam a headert!! már CSAK 152 nap! jee :D
  • Beers
    #795
    Azért megy a gránátvető lámulás rendesen!
  • Snexi
    #794
    hivatalosan márcisuban jön,elöbb biztos nem
  • Lunatic83
    #793
    optimista vagyok, alapból :P
    hamarabb sose, csak később... vagy soha(~ pc :P )
  • eugabesz
    #792
    Az kérlek csak egy "hasamraütök 155" nap.Még a készítők sem tudnák garantálni szerintem.
    És mi van ha hamarabb jelenik meg és én nem lobbizok eléggé a nejemnél??Lemaradok róla és cseszhetem.
  • ToCsEk
    #791
    hádé

  • Lunatic83
    #790
    megjelenés: 155 nap....

    akkor max 2010 karácsonyára kapnád meg,
    addigra meg talán elég erősen az "Ezt Vedd Meg" kategória lesz az 576-ban :PPPP
  • eugabesz
    #789
    Én ezt fogom kérni az asszonytól karácsonyra.De nagyon valószínű hogy ezt kapom
  • Snexi
    #788
    áh csak ne késsen pc-re,tuti megveszem
  • Nothing117
    #787
    hi
    nem tudja valaki milyen zene megy alatta?
  • Bala10
    #786
    basszus... spórolni kell kompjúteralkatrészkre
  • TDC Geronimo
    #785
    Na itt egy működő már.
  • Smithwarden
    #784
    Nem tudom te melyik szovegrol beszelsz, de en ezzel kapcsolatban irtam:
    "Oh and the guy said, that the game demo may be relesead in oktober or start of november!"
  • TDC Geronimo
    #783
    Na akkor aki nem látta megnézheti majd később :p
  • uHs Gerzson
    #782
    "This video has been removed by the user." PWNED!
  • Zs0lt1
    #781
    büntet!
  • TDC Geronimo
    #780
    Gameplay video. Hát mit mondjak erre. Grafika, hangok, animációk, beszólások...nembírom ki :D
  • uHs Gerzson
    #779
    "New #BFBC2 video coming out today "Battlefield Moments – Episode 1" highlighting Gameplay so look for it!"
  • Landor
    #778
    semmire nem mennél a számmal, ez visa electron.. ;)
    otpbank
  • Kandurex
    #777
    K&H ad ki kártyát saját képpel.
  • MrYeti
    #776
    szép, de én jobban kitakartam volna a számát
    ilyet melyik bank csinál?
  • Landor
    #775
    az új kártyám
  • MrYeti
    #774
    "BC2 Demo at the Game City Vienna 09" Nem azt mondja, hogy 2009ben lesz a demo, hanem hogy 2009ben az említett helyen próbálta ki
  • uHs Gerzson
    #773
    inkább béta várható év elejére
  • Smithwarden
    #772
    En is igy tippelek, azert furcsa hogy elvileg ennek sracnak ezt mondtak a bemutaton.
    Bar sehol mashol nincs hasonlo info, ugyhogy sajnos kamuszagu elegge a dolog.
  • Snexi
    #771
    szerintem január-február elött nem fog demó jönni (legalábbis konzolra,pc-re egyébként sem jön)
  • TDC Geronimo
    #770
    Az kamu szerintem
  • Smithwarden
    #769
    Demo oktober/november-ben?
    Erdekesen hangzik ha igaz.
  • Zs0lt1
    #768
    az mw2-ből is egy rakat ilyen fos minőségű cucc van. bazzeg élvezhetetlen szar, inkább nem nézek semmit csak hivatalos cuccokat, és akkor nagyobb durranás lesz.
  • uHs Gerzson
    #767
    sound off :D
  • Landor
    #766
    most miert? tök jó a zene