3199
Battlefield 1943 Pacific
  • Zerénd
    #28
    Jajaja, az az! :D
  • JAG1
    #27
    ok de, a Philippines-el kevertem...
  • Zerénd
    #26
    Dc-ben volt repülő, az biztos.
  • Zerénd
    #25
    Coral, mint már kérdeztem, azon nem csak repülők voltak?
  • JAG1
    #24
    Várjá, lehet, hogy a Guadalon is van repcsi...
  • JAG1
    #23
    Azaz. Fujj de utáltam...
    Jahh a Coralon van minden...
  • Zerénd
    #22
    Neeem! Az nem repülős pálya volt?
  • Zerénd
    #21
    Közben rájöttem melyik. Magas hegytetőn voltak a zászlók.
  • Herold
    #20
    téééééék
  • JAG1
    #19
    Nem, a Coral Sea, az mégszarabb. :-))
  • Zerénd
    #18
    Több pár szigetből?
  • JAG1
    #17
    Az a csík pálya, ahol hajóval lehet kempelni és tankkal alig lehet felmenni a pontokhoz. :-DD
  • McKenny
    #16
    helibe át lehet ülni?
  • Zerénd
    #15
    Öööö, ezt elkurtam, nem kicsit, nagyon, azt akartam volt mondni, remélem nem CSAK ez a 3 pálya lesz!
  • Zerénd
    #14
    Iwo Jima és Wake kedvenc pályáim voltak a 42-ben és a dc-ben. Bf2-ben is a szívem csücske wake. Azért remélem nem ez a 3 pálya lesz. Guadalcanal az melyik is volt?
  • n003
    #13
    ték
  • 3TOMI3
    #12
    Köszcsi, hú, már kezdtem félcsizni a písz jelentése miatt! Azt mondod, peace? Az békét jelcsizik. És megint csak a vilcsibékénél tartunk! A barinőim is szercsizik a vilcsibékét, nem ércsizem, egyesek miért nem szercsizik... Az ő probcsiuk. Talán azért nem a vilcsibékénél áll a szavi, mert nem akar semmiféleképp vilcsibéke lenni a bolycsin, pedig az olyan csupcsi lenne, hogy az már hű... Vagy csak félrenyomcsiztátok, és ezért nem vilcsibéke áll jobban. Am köszcsi a cuki szövegecskéket, mert legalább olvcsizza valaki, és az olyan szupcsi, hogy valakinek jobb kedvije lett a blogcsimtól!!! Am írcsiztem, h lesz ma egy bulcsi, vagyis már csak volt, mert vége van a bulcsinak, de az olyan szupcsi volt! Egy csomó aree srác szemcsizett velem, és az olyan szupcsi, a barinői, néha ircsik voltam rám, amiért szermsiznek velem, de nem ércsizett annyira... Legyenek :) Indulás elött talcsiztam egy cukker minit, de az nem volt cukiszínű, vagyis rózsaszín, hanem zöldike volt, de nem baj, ollyan de ollyan szexy voltam benne, hűű... És a varázscipcsi! Elneveztem varázscipcsinek, mert ollyan édii, mint egy varázscipcsi! Meg megkóscsiztatták vlem a sörcsit... Fuj! Undi! Nem értem, a paseeek miért vannak oda tőle.. Én egyáltalán nem szercsizem, attól nő a sörpoci, és én nem szercsiznék sörpocit, mert az olyan undi, mint a sör... De am jó kis bucsi volt! Asszem mencsizek alcsizni, aztán holnap talán írcsizek pár sort... na puxcsi!!
  • JAG1
    #11
    11
  • Bogdogege
    #10
    10
  • 3TOMI3
    #9
    :o
  • Zerénd
    #8
    Kaptá zárás után
  • mesor
    #7
    vótam zárás elött!!
  • bakvarnyu
    #6
    Mért ne kéne ennek örülni? Ha igaz akkor fogjuk fel valamiféle hivatalos mod-nak.
  • Zerénd
    #5
    Szvsz valamelyik köcsög majd :D
  • TDC Geronimo
    #4
    Jeee. Na ki viszi a 100. hszt?
  • Zerénd
    #3
    Ne örülj, remélem csak liba. vagyis KACSA!!!!
  • bakvarnyu
    #2
  • Zerénd
    #1
    Érdekes hírek keringenek a neten. Ha minden jól alakul, akkor többet is megtudhatunk egy vadonatúj címről, ami a: Battlefield 1943 Pacific
    A Frosbite motor fogja hajtani (mint a Bad Company-t), conquest mód lesz 3 híres Battlefield 1942 térképen: Guadalcanal, Iwo Jima és Wake Island. Az épületek elpusztíthatóak lesznek, és 23 játékos játszhatja egyszerre. (??) Nyáron érkezik a konzolokra, X360-ra és PS3-ra, de pár helyen említenek PC-s megjelenést is. Majd kiderül, mint az ég.

    "While the first images of Battlefield: Bad Company 2 are still waiting, Electronic Arts and DICE have announced a new variation of the Battlefield license, which will operate the latest version of the Frostbite engine: Battlefield 1943 Pacific. This umpteenth FPS on the Pacific will allow players s'étriper social Conquest mode on three of the most famous maps of Battlefield 1942: Guadalcanal, Iwo Jima and Wake Island. Destructible buildings, vehicles flying, rolling or floating, the worshipers of the series will not be at home but frankly can unwind in the idyllic scenery, galvanized by the soft roar of 23 other angry. Hostilities begin this summer on X360 and PS3.

    Jeuxactu.com (Translated) "

    Forrás: Planet Battlefield


    A hírek szerint a Battlefield 1943-ról a New York Comic-Con-on tudunk meg hivatalos infókat. Ha minden jól alakul, holnap kiderül mi igaz és mi nem, kiszúrják e a szemünket megint valami szeméttel, vagy nem. De ha tényleg ezt szánják Battlefield 3-nak, akkor az nagyon szomorú lesz.

    "We might be hearing about this rumored Battlefield 1943 at the upcoming New York Comic-Con (Feb 6-8). An event called "Battlefield 1943: Pacific Postcards" was listed in the show exclusives section of the show's programming guide. It has since been removed, but can be viewed via Google cache. Thanks to Andrew from VE3D for the tip.

    Friday, February 6th -
    2:00 pm – EA Poster Tubes; 3:00 pm – Dragon Age Posters BattleForge 1v1 Tournament – tournament will be held at the BattleForge Kiosk; 4:00 pm – Battlefield 1943: Pacific Postcards; 5:00 pm – BattleForge 2v2 Tournament – tournament will be held at the BattleForge Kiosk; 6:00 pm – Spore Galactic Adventures T-Shirts

    NY Comic Con Exclusives (Google Cache)

    Another source, Ownage.nl, reports Battlefield 1943 Pacific is for PC, Xbox 360, and Playstation 3.


    by: sok mindenki