16
  • JASON13
    #16
    Húúú köszönjük ezt a fantasztikus hírt--- végre most már tudom amit eddig is tudtunk.... ez olyan kb mint: -Hol laksz kisfiam? - A Földön!
    KÖSSSSZÍ.
  • smaszi
    #15
    Ez nagyon buta hozzászólás volt...és ezt most az akkori Batman filmekre értem...a mostani kettőről beszélt, h. mindenki "más" volt mint a Kezdődik-ben...:P
    Az előző Batman "sorozatban" is jobb lett volna ugyanazokkal a szereplőkkel végigvinni a filmeket...
  • Darth Sith
    #14
    michael keaton volt anno a régi 3 batman közül a legjobb szerintem.
  • winnie
    #13
    ha nem cserélték volna le anno a szereplőket, még mindig michael keaton lenne batman:)
  • Etinger
    #12
    ( Nolan a király. Éljen, éljen.. :D )
  • El Brujo
    #11
    "legideálisabb"... :D
    ez felülmúlhatatlan
  • szlovákiai hun
    #10
    Remélem a szereplők, akik eddig voltak, mind aláírják, mert ki nem állhatom, hogy folytatják a sztorit, közben a szereplőket lecserélik...
  • sugarman
    #9
    Pedig ezt mondták anno. Nem tudom mennyi valóságalapja lenne, de Nolan sem olyan hülye, hogy ne vállalja el, Szinte biztos, hogy több pénzt is fog kapni, tekintve, hogy mennyire sikeres volt a SL.
  • winnie
    #8
    teljesen jogos, a másik véglet valóban működik, bár dettó megnézném nolant, mihez kezdett volna egy alone in the darkkal.
  • Hoz_Hun
    #7
    Uwe Boll óta úgy érzem a rendezőknek komoly ráhatása van egy filmre... :)
  • FefeeX
    #6
    Nekem Bale is pótolhatatlan, olyan szinten eltalálták, persze ez az én szájízem szerint ilyen... Többnyire az összes Bale-film tetszett, szerintem óriási tehetség...
  • gneoka
    #5
    kicsit off de a 4 szoba jó példa erre , nézd meg a szobaszervizes csávó az fix karakter és a 4 szobában 4 rendező máshogy vezényli , kicsit más a mozgása a gesztusai a hanghordozása és pont emiatt mintha 4 külön karakter lenne... ha nem láttad nézd meg és erre külön figyelj oda érdekes lesz...
  • winnie
    #4
    ja, vicces lenne, ha nélküle nem lenne. nyilván más jobban megcsinálja, sokan meg gyengébben, de eddig sem volt rendezőfüggő a dolog, csak a jól bevált nevet szeretik továbbvinni.

    én, mint laikus speciel kíváncsi lennék, hogy mennyit ad egy rendező az adott szkripthez - ld. 3 pókember, mindhárom sam raimi, az első 2 xmen bryan singer, utána meg brett ratner, az iron manben is tovább viszik jon favreau-t, de szerintem nincs ember, aki elhinné, hogy ha ő nem lett volna, akkor a film sokkal rosszabb lett volna. vagy van?

    passz, de tényleg jó lenne tudni, hogy mi lenne a végeredmény, ha 2 rendező ugyanazt a szkriptet készítené el a saját látásmódja alapján - ez persze sohasem valósulhat meg.
  • sandor8206
    #3
    ott a pont:-) sztem az egyetlen pótolhatatlan ember a projektben a "néző":-P
  • Johnny Maize
    #2
    Nolan nélkül meg sem csinálnák a folytatást

    Ezt nehezen tudom elhinni.
  • sugarman
    #1
    Ez a cikk megint nagyon informatív volt. Egyrészt ezt már az ember egy kis minimális logikával is kitalálhatta(mint anno a star wars is 3 évente jött).
    Elég érdekes és merész kijelentés, ugyanis, anno mindenhol azt hangoztatta a Warner, hogy Nolan nélkül meg sem csinálnák a folytatást, hiszen nagyon biztos kezű rendező(és ugye ettől függ a Warner bevétele is), ugyhogy szerintem már több ember is leszerződött a filmhez, max nem mondják még, amíg nem írtak alá semmit.
    Másrészről meg még szerintem senki nem tud semmit semmilyen ellenségről meg történetről, merthogy a Kezdődik és Sötét lovag dvd extráin is az szerepelt hogy először kiválasztottak egy csomó képregényt és ezek után alakították ki a történet, szőttek össze több karaktert. Még elég korai lenne, mivel hosszú munkafolyamat ez.