22
  • Shep
    #22
    Őszintén szólva nem tudom mi olyan eszméletlen jó ebben a sorozatban, mikor minden részben ugyanaz történik ergo ha egyet láttál mindet láttad. A lényeg, hogy x kocsi felborul összeütközik a végén még 1-2 fel is robban, hát komoly egy film, bár ha jól belegondolok egyetlen német sorozat sem tudott igazán megfogni
  • m minnifield
    #21
    ezt mire alapozod? bocsáss meg, de én magyar vagyok és jó az ízlésem, úgyhogy pszt.
  • TeDDyRuSh
    #20
    Én is csak egy részt láttam belőle végig, amikor a Scooter volt benne. Nekem valahogy nem annyira jön be, hogy 20mp-ig tart a koccanás, 5 kamera állásból. Nekem egy kicsit "Szupercsapatos", hogy ott volt mindig egy álló kocsi, takarva a rámpát amin borult a mögötte száguldó autó, mikor bele hajtott. És ez a hatásvadász songokus beütés, hogy pecekig nézem a 2-es golfot, mert hát nem egy vattaúj audit törnek össze, hogy repül a kihalt "autóbán" fölött borulás közben, az meg már untat.

    Hajrá C11, én maradok a Fringe-nél, Mentalista, ilyenek.
  • unisol1
    #19
    Akkor neked CSI Miami, na az meleg képhatású, narancssárgás! :-) A 24 képe tökéletes a storyhoz. A Batman bejön? Főleg a Returns? Na az még rideg, fuhh...
  • unisol1
    #18
    Szeretem a Cobra 11-et! Régen nagyon! Úgy 2 éve már nem nézem, elkezdték ismételni, aztán az újnál se kapcsolódtam be! Szóval, szeretem a Cobra 11-et... de a 24-et sokkal jobban! Más, márcsak azért is, mert 24 rész 1 történet, de összességében mindenképpen élvezhetőbb! Sőt, megyek is élvezni a köv. részt! (ne rohanjatok kapcsolgatni, DVD... :-) )
    De a Cobra 11 a legjobb, amit a németek (a kocsikon és fegyvereken kívül) csináltak... :-)
  • sandor8206
    #17
    nem tudom ,nekem a 24 képminősége nem annyira jön be, túl rideg brrrrrrr.
  • FoodLFG
    #16
    Eddig kb egy részt láttam belőle. Abban 5 percig ütköztek, aztán volt valami sablonos történet következetlenségekkel. Úgyhogy jó volt. Mármint úgy értve, hogy annyira rossz, hogy már jó. Persze ez csak egy rész volt..
  • Carloska
    #15
    Cobra 11 4 ever !
  • 1Obi1
    #14
    Akkor te még nem láttál egy 24-et se, ha azt mondod hogy a Cobra 11 akciódúsabb.
    Azon hogy a 24 jobb mint a Cobra 11, egyszerűen nem lehet vitázni. Nincs olyan szegmense annak, amiben jobb lenne mint a 24. Nincsen.
  • DarkEvilPiccolo
    #13
    A magyaroknak mindig is pocsék ízlése volt. Nem lehet mit tenni. :) Nem rossz a sorozat, de annyira azért nem is jó.
  • sandor8206
    #12
    "...Ezerszer színvonalasabb..." IGEN!, "...akciódúsabb..." NEM!
    "...Egyszerűen JOBB..." ez meg csak ízlés kérdése és megítélése
    Aki ezt nem látja be, hogy valakinek ez jön be másnak az, sőt sorozat alapján ítél meg egy országot az idióta, ENNYI
  • Banderas1990
    #11
    Szerintem a Cobra 11 egész jó sorozat. Időnként leülök megnézni, jó kikapcsolódás.
    Hogy a legnézetebb-e?
    Ezek az adatok szubjektívek. Nem lehet pontosan megállapítani a mas használatos rendszerek alapján, szóval nem értem miért jönnek állandóan ezekkel az adatokkal.
  • 1Obi1
    #10
    Nem tudom hány százszor kéne még leírnom azt, hogy 24. Ezerszer színvonalasabb, akciódúsabb egy sorozat mint a Cobra 11. Egyszerűen JOBB.
  • winnie
    #9
    és mégis nézed. szóval lehet a sorozatban valami.

    persze a legmurisabb egyesko kommentje volt. "ez mindent elmond erről az országról. no comment."

    kíváncsi lennék, hogy melyik lenne az a sorozat, ami ha a legnézettebb lenne, akkor meg azt hinné a kollega, hogy milyen frankó hely az ország. (neki még nem szóltak, hogy egy nézettségi adat nem mond sokat az országról. vagy arról, hogy ő is az ország része. vagy arról, hogy akkor németországgal vagyunk egy szinten, hisz ott is népszerű a sorozat. az nem is rossz. örülnék, ha így lenne:)
  • sandor8206
    #8
    a legjobb az egészben, hogy mindenki oltja a Cobra 11, de ha a nézők akció-sorozatot akarnak, az lényegtelen miért erre van igény stb., egyszerűen nincs alternatíva, mondjatok már olyan amcsi akció-sorozatot, amiben egy-két puffogtatatás és bunyó helyett valami "látványosabb" akciójelenet van?! Amúgy én sem nézem a C11, de hogy amcsi akció-sorozatot sem az is biztos, akkor már inkább a C11:-)
  • PokerFace
    #7
    Igen, tényleg nagyon jó sorozat!
    Kb. minden rész arról szól, hogy ezek a béna németek menenk valahova és felrobban valami, ennyi.
    Ennek a sorozatnak az a lényege, hogy mindig felrobbanjon valami...
    Ráadásul a német színészek...azok felrobbanhatnának.
  • carville
    #6
    Én eddig 1 részt láttam a Cobra 11-ből teljes egészében, és szinte komplett jelenteket felismertem egy jóval régebbi amerikai filmből, gyakorlatilag ugyanazt csinálták meg másik szereplőkkel és 1 órába besűrítve. Szánalmas volt, ezért nem is volt kedvem több részt megnézni belőle, kitudja hány plágium tapad még a kezükhöz.
  • isthun
    #5
    ...hát ez szép volt!
  • Narxis
    #4
    Pedig a Cobra 11 tényleg jó, ha meg nem tetszik nem nézed és a pofádat befogod.
  • xido
    #3
    Na kiváncsi voltam én is a cím után...mi lehet a legnézettebb sorozat...hát gratula
  • FlyingV
    #2
    első sor után elpattant az egyik ér az agyamban.. bármire gondoltam volna, csak nem a kobratizenegyre.. atyavilág, tényleg létezik egy ilyen ország? xDD NE-VET-SÉ-GES!! MO =Cobra 11 + Barátok Közt xD
  • temes69
    #1
    "Itthon még mindig a Cobra 11 számít egyeduralkodónak a sorozatoknál"

    ez mindent elmond erről az országról. no comment.