22
  • Yoshimitsu
    #22
    Azért tetszik a cikk címe a hozzászólások fényében. :D
  • zombeeka
    #21
    Elnézve ezt a kínálatot...azt hiszem a februárt nem mozizással fogom tölteni!
  • debut12
    #20
    Jól van winnékém, de az ugye nem jutott el az agyadig, hogy mindenkit más érdekel. De erőltesd csak rá a saját ízlésedet másra. Tudod vannak film kategóriák, én inkább a vígjátékok felé húzok, de egy ilyen bazi művelt embernek ez úgy is magas!

    HeadHunter, ez bizony számomra szó szerint trágya felhozatal. Ha hasonló kategóriában gondolkodnék, akkor inkább leülök a TV elé!
  • SirLord
    #19
    valóban, de a slumdog az 10/10
    Jamal! Jamal!
  • SirLord
    #18
    valóban
  • opeca
    #17
    BB különös története nem rossz, de asszem, hogy az egésznek a diszkrét báját csupán a
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    visszafele öregedés adja meg
    és még az is olyan kiszámítható módon, hogy gyakorlatilag semmiféle meglepő fordulatot nem is eredményez.
    Amúgy elég lassú folyású, monoton a film, sok helyen hiányos, és néhol igen unalmas.

    Kár.
  • winnie
    #16
    plusz a kuszkusz titka meg te, aki élsz.

    de azt hiszem mindent elmond, hogy neki egyedül a rózsaszín párduc 2., az, ami úgy ahogy. ööö, izé. ez ugye csak vicc?
  • HeadHunter86
    #15
    Trágya felhozatal? Benjamin Franklin különös élete, Slumdog Millionare, neked hol trágya? ELöbb nézz körbe aztán írj hülyeséget. A többi max 1x nézős, de nekem még annyiszor se. Viszont ez a 2 film qrva jó, láttam már.
  • morden
    #14
    Volt szerencsém tegnap megnézni a Made in Hungária című filmet a filmszemlén , az utóbbi idő legjobb magyar filmje lesz szerintem, sok sok finom poénnal és mégtöbb zenével !
  • Clava
    #13
    hmm jó gagyi má mikor láttam a szállító 3 at.... Oláhk ezek a hazai mozik
  • rumkola
    #12
    100 éve nem járok moziba, és nem a warez miatt. Egyszerűen érdektelen szarok és a mozi hangulata is undor már a faszékekkel és a kiba...ott popcorn zabálással cola szürcsöléssel. Ha valami érdekel kölcsönkérem a dvd-t, de ez évente 3x fordul elő...
  • doki85
    #11
    Tanulj meg írni Harkat 89, mi megtanultunk olvasni! Tisztelj meg minket ezzel!
    Köszi
  • Harkat 89
    #10
    Terminátor mikor fog meni idehaza? Azthitem februárba az is.
    Én eből kb. a Rózsaszín párducot fogom megnézni (remélem szinkronos lesz, mert nekem úgy nagoyn tetszett, jól eltalálták szerintem) , meg a Valkűrt.
  • debut12
    #9
    Na igen, elég trágya felhozatal. Talán a Rózsaszín P. 2 ami úgy ahogy...
  • Jubei
    #8
    És ezek jó filmek inkább hanyagolom a mozit
  • NSC
    #7
    Én gettó milliomost néztem vmelyik nap.hatalmas film.nem csoda az oszkár jelölés. mindenkinek csak ajánlani tudom
  • wolruf
    #6
    Igen, abban volt :)
  • debut12
    #5
    És az új Péntek 13-al mi van? Arról volt szó, hogy febr. 13án lesz a világpremier.
  • Scooby87
    #4
    megvan tropusi vihar nem?....
  • Scooby87
    #3
    ez a szöveg miben is volt benne,hogy nem szabad fullban nyomni a kretént?...

    a szállító 3 marha pocsék....mindenkit lebeszélnék róla...ha tehetitek töltsétek le vagy kérjétek kölcsön...de pénzt áldozni rá vétek.
  • Maci1
    #2
    zsenialis wolruf:))
  • wolruf
    #1
    "... hiszen a sokak szerint a Forrest Gumpra hajazó mesét nem kevesebb, mint 13 Oscarra jelölték ..." - erről az jut eszembe, hogy: "Nem szabad fullba nyomni a kretént"