204

A híres kémnő kalandjátéka
  • IXEMGabeo
    #164
    üyges vagy, de ugye mennyivel könnyebb utána?:) ezért jó őszintének lenni, ezért múlt el hamar az úgymond dühe...
  • bogyoka
    #163
    Nna, megmondtam végre:DD Először dühös volt de megnyugodott:D
  • bogyoka
    #162
    Nem szóltam, most akarom megmondani, most jó a kedve:DD
    Lemondani nem fogom a talit, mert már nagyon készül rá a hapi és sajnálnám, ezért jön fel Pestre:))

    Még a barlangban vagyok, csak nem nagyon szeretek a férjem gépén játszani, mert tévézik és zavar engem nem tudok koncentrálni a játékra, meg idegesít, hogy egy helyen meghalok:DD
  • IXEMGabeo
    #161
    jaa, értelek, tehát gondolom az a "bűntény" amire gondolok...
    szóltál már a férjednek, hogy h találkozol a hódolóddal?:):D

    hogy állsz a Lostban?
  • bogyoka
    #160
    Hát szevasz Gabesz:D

    Ja, közben megtaláltam a topicját, de nem olvastam sokat belőle:))
    Persze, ha jön Pestre szervezzetek egy talit. Szegény, de esténként felnézhetne msn-re, de biztos fáradt olyankor már és nincs kedve.
    Én már régóta nem vagyok fenn msn-en, talán mióta történt velem az a büntény, azóta nemigen beszélgetek ott.:)
  • IXEMGabeo
    #159
    volt a ritka rendes lány topikban, meg van a minitopik neki, amúgy MSN-en szoktam vele dumálgatni...tetszik az életstílusa, felfogása meg minden, 22 éves, alapból tetszett nekem, csak most dolgozik és alig dumálunk, ráadásul miskolci, de tervezi h jön Pestre és akkor tuti összefutunk
  • bogyoka
    #158
    És hol szoktatok dumcsizni? Melyik topicba, ha megkérdezhetem.
  • bogyoka
    #157
    Persze happy minden, csak még nem tudja, de ma megmondom neki:D

    Nem ismerem minigirlt, nem akadtunk össze még:))
  • IXEMGabeo
    #156
    nem ártana:D múltkor pedig milyen happy voltál:)
    minigirlt ismered? ő egy tünemény, de sajnos most dolgozik, rég dumáltam vele:(
  • bogyoka
    #155
    Képzeld el én még mindig nem mertem szólni a férjemnek, hogy találkozóra megyek csütörtökön Pedig muszáj leszek már holnap megmondani:))
  • bogyoka
    #154
    Köszi, nem is olyan könnyű ez a játék, legalábbis így, hogy először játszom vele:D
    Most délután ott hagytam mérgemben, inkább filmet néztem:D
  • IXEMGabeo
    #153
    sietni kell:)igen mert valószínűleg Michaeltől nem vettél többet...2-3 al kell h elindulj egyet találsz a barlangban...amúgy az a rossz hírem van neked, hogy lesz még ezenkívűl mégegy barlang:D:D:D de ott már célszerű olajlámpással menned majd...amúgy lesz egy titok a parton asszem a 4. rész az, ott a 4 8 15 16 23 42-es számokból vannak elrejtve tárgyak a parton,

    4 = part végében egy sátornál egy kék ládikó amelyen valami 4 ever van írva arra kattints először spaccel

    8 = mögötted nem sokkal egy kagylósorból raktak össze egy 8-ast

    15 = visszamész a part elejére ahonnan indultál és ott az egyik piaci pultra hasonlító valami mögött balra van egy repülőgép roncs amire 15 van írva

    16 = nem sokkal mellette jobbra egy picit sátor alatt van egy 16-os jelzésű sárga doboz

    23 = Hurley (dagadt pacák) mellett balra az étkező pult száma 23-as

    42 = Charlie (szőkehajú gitáros) mellett balra a domino száma 4+2 az ugye negyvenkettő

    és voala bejutást nyersz az orvosi állomásra ahol 100$-r értékű Apollo csokit találsz:D
  • bogyoka
    #152
    Már rájöttem, hogy kialszik a fáklyám és tök sötétben vagyok, akkor van vége nekem, de hát nem ajánlja fel, hogy meggyújtsam a fáklyát, már unom újrakezdeni:DD
  • bogyoka
    #151
    Igen olvastam, és láttam, hogy beírtál:)) Akkoriban azért beszélt úgy Legend rólam, mert félt tőlük, hogy kicikizik, hogy ilyen idős nővel társalog, hidd el, nagyon jól elvoltunk, csak hát vannak szenyó alakok itten, tisztelet a kivételnek:))

    Igen, mikor megnéztem több videót akkor láttam, hogy nagyon kell tudni harcolni ebben a játékban, nem az én stilusom:D
  • IXEMGabeo
    #150
    #146
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    benéztem a milf topikba, és gondolom láttad, hogy a sok marharépa már kombinált veled és Legenddel...és ott Legend elég csúnyákat mondott rólad, de lényegtelen már, szivatták veled névlegesen, meg képet kértek rólad, szval hihetetlen h kitudják az embert beszélni
  • IXEMGabeo
    #149
    eleve nem jön be ez a japán szamurájos stílus...picit olyan Final Fantasy a stílusa, de a video alapján a grafika biztos szép lesz...amúgy pedig én is utálom a szörnyeket:D
  • bogyoka
    #148
    Nem kell, nagy szörnyek vannak benne:DD
  • bogyoka
    #147
    Ismerős ez a játék? Mert én nem hallottam róla, Te tudsz róla valamit?:)

  • bogyoka
    #146
    Legenddel is nagyon jól elvoltam, míg egy tag, aki a topicomba nem hagyott nyugodni, pm-be megírt valamit a Legendnek, mert aztán nem akart velem dumálni. Legendet banra tették, nem is tudom, hogy visszajöhet-e még valaha.
    Gabesszal még régen beszélgettünk a topicomban, van neki netje, de ide a fórumra nem nagyon jár, gondolom elvan a csajszijával, mert nagyon szerelmes volt akkoriban:D Persze nem biztos, hogy megvan az a kapcsolata már.:)
  • IXEMGabeo
    #145
    szia, nem az a Legend Killer volt akivel te nagyon jól eldumáltál nem régiben? mondtad h jól elvoltál egy másik Gábor nevű illetővel...

    jaja, de döglött szegény, és van mellette egy fáklya a barlangban...vany egy nagy vízesés, ott van egy konzervdoboz elvileg, és utána van asszem két járat mindenképp egyenesen próbálj meg menni, ha látod a jegesmedvét holtan akkor felfele kell menni sose kanyarodj el sehova se...emelkedőn kell felfele menni

    jegesmedve mit keresne ott? nos a Lost sorozatban a szigeten a Dharma kutatócsoport kísérletezgetett jegesmedvékkel, azért, mert a jegesmedve tűrőképes állat és kíváncsiak voltak, hogy bírja a sziget okozta elektromágnesességet...
  • bogyoka
    #144
    AtyaIsten, jegesmedvét? :DD Még nem láttam még nagyon az elején járok:D
  • IXEMGabeo
    #143
    gondolom láttál már jegesmedvét a barlangban...ott van egy fáklya és utána nem a vízesés fele kell menni, hanem lesz egy felfelé szűk járat...keress egy emelkedőt és kijutsz:)
  • bogyoka
    #142
    Köszi szépen, pihengetek, elnyom a láz néha:D Tegnap is játszottam és nem volt kedvem tovább küzdeni.:)
    De a barlangban meghalok a második fényes ponttól jobbra megyek ott nem tudom mi van mocsár vagy valami de ott halok meg:))
    Most megpróbálom hátha most sikerülni fog, mert jobban vagyok:)
  • IXEMGabeo
    #141
    úú jobbulást:S anyám is beteg volt most 2-3 napig, úgy látszik ez a szeptember ilyen...

    nincs más hátra pihenj sokat és gamelj:D:D

    talán mégsem olyan könnyű game?:O, 1. barlang az nagyon adja magát egyetlen rész van ahol 2 ágazás van amúgy simán kijutsz belőle
  • bogyoka
    #140
    ÁÁÁáá, megbolondulok, a barlangon nem fogok tudni átmenni sosem:D
  • bogyoka
    #139
    Még sehogy, mert aludtam, belázasodtam, utálok lázas lenni:DD
    Talán most megpróbálom:)
  • IXEMGabeo
    #138
    hogy állasz?:)
  • bogyoka
    #137
    Akkor az lesz a baj, én meg sem mozdultam és úgy próbáltam fotózni:D Akkor arrébb lépek:D
  • IXEMGabeo
    #136
    úgy kell csinálnod, hogy picit jobbrább mész és onnan kell lekapni a csajszit...neked kell eléggé jobb oldalra állnod nem a kamerának, mert azt jól csináltad, gondolom a fókuszt is beállítottad...
  • bogyoka
    #135
    Nem értem miért nem jó, ahogy lefényképezem a bikinis csajszit, abba a pózba próbálom lefényképezni, ami az emlékkép egy darabján van. Már hülyét kapok, hogy nem sikerül.:( Vagy mást is le kell fényképeznem?
  • bogyoka
    #134
    Régebben meg azt mondták, hogy a játékokhoz jobb az ATI, vagy lehet, hogy rosszul emlékszem:D

    Jó sokszor végigjátszod ezt a lostot, már ezért is érdekel:D Remélem nem fog üldözni valami állat:D Most nem tudok játszani, mert ugyebár a férjem van a gépnél én meg aludtam kicsit:D

    Mata Harival kapcsolatban, tényleg jó kis játék lenne rpg-nek.:)
  • IXEMGabeo
    #133
    amúgy rájöttem h ez a Mata Hari game RPG-nek is elmehetett volna, akkor csináltak volna még szebb grafikát és mégtöbbet foglalkoztak volna a képességekkel, rejtőzködés, nyomkeresés, intelligencia meg ilyenek, és esetleg átfogóbb párbeszédekkel is csinálhattak volna gamet a 20. század elején...kíváncsi lettem volna egy olyan típusú Mata Harira:)
  • IXEMGabeo
    #132
    jobb az NVIDIA, azóta minden játék akadásmentesen fut mióta megvan...és ráadásul az ATI az nagyon könnyen el tud romlani, NVIDIA-nak a hűtése is jobb sztem
  • IXEMGabeo
    #131
    grat:)

    amúgy most vittem ki 5x-re a Lostot:D:D és még azóta sem fogtam fel a végét, majd meglátod milyen lesz...kutya után, jön a repcsi roncs rész, majd az este a szigeten nagyon hangulatos lesz;)
  • bogyoka
    #130
    NAh, most végeztem a Broken Sworddel, szép kis játék volt:))
    Majd szólok biztos, most hallgatódzom, hogy merre ugat a kutyuska:DD

    Nekem ATI vidikártyám van, a férjemnek NVDA. Úgy látszik jobb az NVDA kártya. És tényleg szuper a grafikája a játéknak.
  • IXEMGabeo
    #129
    hmm akkor csak szólja ha kell segítség:D látod, hamár kutyus van benne nem lehet rossz a game:D lesz még jobb is nyugi:)

    amúgy ja elég nagy gépigénye van, a környezet és a grafika az elsőosztályú benne
  • bogyoka
    #128
    Már megvan a Lost Via Domus, sajnos az én gépemen nem megy, mert a videokártyám nem támogat valamit, kiírta a telepítés előtt, de tudom játszani a férjem gépén, most ott tartok, hogy a kutyát kell követnem a dzsungelben:))
  • bogyoka
    #127
    Nem tudom, talán a 3 GB-os lesz a jó gondolom, mert ha több giga van akkor tuti jó a játék, nem értek hozzá:DD
  • IXEMGabeo
    #126
    FPS túlélő horrokat nem szeretem...TPS a legjobb, mert akkor tudod mire számíts, van gondolkodási időd, de ennél ráadásul meg túlságosan sötét is van:D!!!
  • IXEMGabeo
    #125
    óó várjál fel sem sikerült tennem...telepítésnél kidob, nem engedi feltenni nem értem...leszedek egy másikat, hány gigás játék? én olyan 3 GB mennyiségűt szedtem le, de volt ott 2 Gb-os méretű is, most akkor melyik a jó...