204

A híres kémnő kalandjátéka
  • Waterhorse
    #204
    A SKIDROW verzióval próbálkozom, angol nyelvű játék, magyaritást telepítettem mellé. A gondok már ott kezdődtek amikor telepítésnél kiírta nekem két fájlra is hogy korrupt, ne hajlandó felrakni, sebaj hagyjuk ki folytassuk a telepítést. majd ezek után a játék elindult, de gondolom ennek köszönhetően, játszani ne tudok ugyanis ha az emberre, ha az ajtóra kattintok, eltűnik a kurzor és nem történik semmi Mata Hari ácsorog és mintha mi sem történt volna nézelődik. Mi a megoldás erre?
  • IXEMGabeo
    #203
    jó hosszú a címe:D kipróbálom majd
  • bogyoka
    #202
    szijóka, nekem a 3. rész nagyon tetszett, szerintem jobb volt mint a 2.
    Most játszom egy nagyon jó kalandjátékot, kicsit olyasmi, mint a Black Mirror, legalábbis szerintem. Ez a címe: Last Half of Darkness-Society of the Serpent Moon. Nagyon jó.:)
  • IXEMGabeo
    #201
    szia bogyoka, nyomatom a Black Mirror 3-mat és rohadt jó...neked hogy tetszett? anno sokat panaszkodtál a 2. részére
  • bogyoka
    #200
    Szia:)

    Oké, köszi, megfogom nézni.
    Nem játszottam le, el is felejtettem, mert mással játszottam, és most is játszom.:) Ja, meg sok filmet nézek mostanában, horrort.:)
  • IXEMGabeo
    #199
    szia bogyoka:)

    jelenleg a Black Mirror 3 demoja kint van a hivatalos oldalon is lehet tölteni, ha érdekel:) mi újság? végigvitted a CSI-t?
  • bogyoka
    #198
    Semmi:D Most a CSI-vel játszom, imádom azt a játékot is.:))
  • IXEMGabeo
    #197
    hűű mi újság 2 hónap után cirka?:D
  • bogyoka
    #196
    Mindenki jól van, munka nincs még mindig:D
    Én szobabiciklizgetek naponta:D Persze meg játszom Lara Croft-tal:D
  • IXEMGabeo
    #195
    van ez így:) veled mi újság? munka? család mizu velük?
  • bogyoka
    #194
    Ja, véletlenül uninstalozta::))
  • bogyoka
    #193
    Szia:) Aranyos vagy, nem kell bocsit kérni, hisz természetesnek vettem, hogy ha nem írsz már, nem volt bennem harag:))
    Most jöttem én is nemrég a fórumra, én is játszottam most délutánonként a Lara Croft and the Guardian of Light-tal, nagyon egy harcias játék:D
    Sajnos a Lost-ot a férjem uninstallozta azt mondta, de nem rakta újból fel, hanem most a Larásat, mert szeretem.:)
  • IXEMGabeo
    #192
    szia bocsi h eltűntem de mostanában F1-ezek:D eléggé elfelejtettem h ki is vagyok:D mi újság? Losttal hogy állsz?
  • bogyoka
    #191
    Igen voltam ott és nagyon tetszett, tetszett, hogy a számítógépen volt tesztkérdés, először nem sikerült megoldanom fel is robbantam:D
    Tetszett a kapcsolótáblák helyreállítása is, nagyon csípem.:)
  • IXEMGabeo
    #190
    dinamitért?:D jéé akkor voltál biztosan a bunkerban? hogy tetszett az a rész?:D sztem a játék legjobb része...
  • bogyoka
    #189
    Már túl vagyok azon, már a dinamitért megyek, csak a fekete füst hamar elkap sokszor:DD

    Köszi szépen, már rendbe jöttem, csak vérvételre kell még mennem.:)
  • IXEMGabeo
    #188
    a magazint is le kellett benne fotozni az a legkönnyebb sztem:)

    látom jól haladsz:D meggyógyultál már?
  • bogyoka
    #187
    Már megvan:D
  • bogyoka
    #186
    ÁÁÁ, megőrülök nem megy:( A szemüveges kopaszt kell lefényképeznem, aki hátrafordul egy poszter felé. Az emlékezetemben meg nem is az a hapi van, hanem egy fénykép van. Nem tudom, honnan merítsek akkor olyat, hogy hogy fényképezzem már le.
  • bogyoka
    #185
    Köszi, sikerült, már elég sokra haladtam, most újból fényképezek:D
    Még egyelőre nem sikerül, hiába nézem az emlékezetemet, nem is azt a képet látom amit kéne fényképeznem.

    Hülye vagyok, mert elkezdtem sütni sós süteményt, vagyis már 2 órakor és még mindig van tészta:DD Sokat gyúrtam:D
  • bogyoka
    #184
    Hát ha nem néztem meg ezerszer a képet, akkor egyszer se:DD Feliratra nem is emlékszem.
    Most elzavart a géptől a férjem, most az én gépemen játszom mást:D
  • IXEMGabeo
    #183
    legyen benne a Rico felirat, csaj feje és az öreg eladó feje is vhogy úgy;)
  • bogyoka
    #182
    Azért olyan hülyén van megcsinálva, hogy ha kilépek a játékból nincs mentés, vagyis nem lehet menteni, és ha újra játszani akarok megint kezdhetem elölről.

    Most ott tartottam, hogy fényképeznem kellett egy csajt valami üzletben, de nem sikerül sehogy sem.:(
  • IXEMGabeo
    #181
    laptophoz elem...nos Sayiddal kell beszélni még a pálya elején van asszem valami bambuszt vág, ugye sötét van a hosszú hajú Iraki csávó az, Locke pedig a kopasz csávó, aki törökülésben ül a tűznél és farag...mellett van egy backgamon tábla...Sawyer, aki könyvet olvas ő tőle tucc venni cuccokat
  • bogyoka
    #180
    Köszi:)
    Sikerült tovább jutnom, már a kamerám is megvan meg a laptopom. Most keresek valami Lockít nem tudom pontosan, mert neki van eleme a laptophoz, de sehol sem találom a parton. Merre keressem?
  • IXEMGabeo
    #179
    további jobbulást:(

    oké, csak előre is szóltam:D
    későbbiekben vehetsz majd...

    természetes első a munka aztán a játék:D
  • bogyoka
    #178
    Ja, és nem gyógyultam meg, tegnap elkellet mennem orvoshoz, kaptam antibiotikumot, meg köhögésre tablettát.
  • bogyoka
    #177
    Nincs olajlámpám heh:D Az muszáj? És a barlangban kell?

    Még nem értem rá folytatni, főzök és takarítok:)
  • IXEMGabeo
    #176
    ezt nem is mondtad eleinte:) bizony itt majd az olajlámpást is elő kell majd venni, egyedül a fegyvernél lesz úgy, hogy a CTRL-t nyomod és csak úgy veszi elő...hajrá akkor:P
  • bogyoka
    #175
    Aha értem már, nálam az volt a baj, hogy csak a gyújtómmal világítottam, azt hittem automatikusan veszi elő a fáklyát, azt én nem vettem elő:DD Akkor így már tiszta.:)) Köszi szépen, nem is volt eszemben, hogy megkeressem youtuben:))
  • IXEMGabeo
    #174
    video vége fele:)
  • bogyoka
    #173
    Még nem, tegnap próbáltam, de azon a helyen én állandóan meghalok, nem jöttem rá a taktikára. Hiába akarnám meggyújtani a fáklyát, nem jelzi még ki a játék, hogy "meggyújtom E" csak később, de addigra késő, és pedig van 3 fáklyám.
  • IXEMGabeo
    #172
    vagyok:) szóval mi a helyzet? hol tartasz?:D túlmentél a barlangban?:)
  • bogyoka
    #171
    Na most akkor kifog segíteni nekem a Lostban?:D
  • bogyoka
    #170
    Hű, te nagyon jó, most vittem végig a demóját és baromira tetszik izgalmas, gondolkodtató meg minden megvan, ami kell egy jó kalandjátékhoz:D
  • IXEMGabeo
    #169
    ja oké:) amúgy az milyen az a Lost Horizon?
  • bogyoka
    #168
    Szeptember 17.-én jön ki a Lost Horizon játék, nagyon várom és ha meglesz nekem, akkor félbe hagyom a Lostot és azt fogom végigjátszani először.:)
  • bogyoka
    #167
    Nem tudtam aludni és bekukucskáltam:DD
    Nézegettem, de még egyelőre nem merek beírni, próbálok fogalmazni magamban:D
  • IXEMGabeo
    #166
    nyitottam egy korkülönbség topikot:) ha gondolod nézz be;) kíváncsi lennék a véleményedre
  • bogyoka
    #165
    Őszínte vagyok én mindig csak nehezen mondom meg, ha olyan a dolog:D
    Megbeszéltük, hogy tali után feljön hozzánk:)