4553
Need-for-speed-hot-pursuit-logo.png
  • Doomista
    #563
    fasza
  • Bullitt
    #562
    Még délután jött új trailer a rendőr oldalról (Havas táj rulz!)

  • Stockbauer33 #561
    NFS Hot Pursuit - négyszer akkora terület, mint a Burnout Paradiseban
  • fery02
    #560
    lájkolom. :D

    Tetszik, hogy végre nem akar több lenni ez a rész, mint a régi szép idők NFS-ei. Csupán a színtiszta hangulat. Picit még sajnos kevesebbet is fog adni, mivel belső nézet nem lesz. :/
  • modelcar
    #559
    off topikban beszéljétek meg :)
  • lolSL
    #558
    grid badass játék volt
    játékélményben verte a forzát meg siftet nálam, kár hogy megint dirtöt csinálnak ahelyett most
  • RYO21
    #557
    Nem, hanem gamepaddel. Mind1 én nem vitázok tovább.
  • Bullitt
    #556
    Gamescomon ezt a pályát mutatták meg nekünk:

  • SötétBarom
    #555
    Gondolom billel próbálkoztál :D
  • LeWyTy
    #554
  • [HUN]FaTaL
    #553
    Nekem nem rángatta a kormányt, a féket meg honnan tudod, csak nem ültél már ilyen autókban?:D
  • RYO21
    #552
    Engem nagyon felbaszott, hogy össze vissza rángatja a kormányt, még akkor is eltekerte 90 fokban, amikor csak picit fordultam oldalra. A fékről meg annyit, hogy nagyon nem volt reális az autók fékezése. Túl gyorsan megálltak, az autók. Játszottam a demóval, és a fullal is többször, mert a játék maga mindig is vonzott, de amikor feltettem (+ a grafikai modokat a fos efekt ellen), rögtön elment tőle a kedvem.
  • LeWyTy
    #551
    Elég kevés játékról lehet elmondani hogy szar az irányítása...
    Inkább csak rosszul irányíthatónak vallják a játékot ami eltérő fizikával,változó beállításokkal fut.
    De mivel ezek és egyebek.. által a játékos az első percben leírja a játékot, az onnantól kezdve szar!
    (lehet hogy ha másik napon más hangulati állapotban próbálod ki akkor tetszett volna)


    (lehet hogy autós játékokat nem csak azoknak készítenek akik a billentyűzetet koptatnak születésüktől fogva)
  • [HUN]FaTaL
    #550
    Vagy inkább béna vagy :) A GRID jó volt. Vagy mi bajod volt vele, hogy nyomni kellett a féket?:))))
  • RYO21
    #549
    Hát a GRID a legszarabb irányítású játék, amivel valaha játszottam. Annál még a Split/Second is jobb volt.
  • [HUN]FaTaL
    #548
    Kicsit szimulátorok nekem a jó árkádok (TDU,GRID) és vannak a nagyon szar árkádok (NFS), meg azok az árkádok amik a stílusuk miatt úgy jók ahogy vannak (burnout).
  • SötétBarom
    #547
    Szerintem az árkádságnak nincs nagyon értéke. Nincs olyan, hogy valami kicsit árkád, vagy nagyon árkád. Vannak azok a játékok, amik számolnak az autók tömegével, és a kerekek tapadásával; ezek között vannak nagyon szimulátorok (rfactor, lfs, simbin cuccok), és kicsit szimulátorok (grid, tdu, dirt, shift). Ha a játék nem számol sem tömeget, sem tapadást, hanem egy előre scriptelt módon mozog az "autó", akkor árkád (split second, burnout, wipeout, blur, most wanted, stb.). Árkádból pedig van fasza árkád, meg szar árkád. A HP2 szerintem szar árkád volt.
  • [HUN]FaTaL
    #546
    Árkád volt de nem ennyire.
  • Bullitt
    #545
    Az biztos, hogy nem a fizikája. A hangulat jó, meg hasonlók, de a fizika egy fos. Ez itt se lesz jobb, minden más viszont eddig állat.
  • SötétBarom
    #544


    :DDD
  • bulba
    #543
    Ez hülye duma, HP2 fasza.
  • Prince23
    #542
    Szerintem meg kurvára nem, főleg nézve ezt az új videót is. DS konzolon szoktak ilyennel játszani
  • SötétBarom
    #541
    Ez hülye duma, HP2 borzasztó.
  • Prince23
    #540
    2003-as NFS Hot pursuit 2-őt ajánlanám a figyelmedbe. ott sokkal jobb fizikája volt, pedig árkád.
  • High end PC #539
    0:37-ről egyébként nekem egyből a III Hot Pursuit-nek a Hometown pályája ugrik be :)
  • High end PC #538
    Nekem így már tetszik ez a játék. Hogy hogy értem ezt? Úgy, hogy egyszer szimulátor NFS jön, egyszer árkád. Szimulátor Shift, majd árkád World, most meg jön árkád Hot Pursuit és aztán szimulátor Shift 2. Nem értem mit sírnak a többiek. Mindkét irányvonal folytatódik szerencsére, ráadásul a Hot Pursuit mindig is árkád volt, akinek ez nem tetszik, az elég nagy valószínűséggel az előző kettővel sem játszott vagy egyáltalán, vagy csak kevésbé.
  • szabii98
    #537
    Nagy kaka.
    Nemértem, lesz benne kóborlás vagy valami?Mert ez így kb grafot leszámítva 2004ben lett volna jó kiadni...
  • [HUN]FaTaL
    #536
    Éppen erről beszélek.
  • fery02
    #535
    Várjátok már meg a teljest!!
    Mindenki el tudja dönteni maga a videó alapján, hogy valószínűleg milyen lesz a játék, de hogy már fél oldalon keresztül ugyanolyan hsz-okat kelljen olvasni, csak más formákba, picit már unalmas.
  • FSpofon2
    #534
    de ez így egy szarabb burnout
  • [HUN]FaTaL
    #533
    A Burnout legyen burnout, törés zúzás, az NFS meg legyen NFS. De majd meglátjuk. :)
  • gduck
    #532
    "Egyedül a Split-screen kihagyását sajnálom"

    Ezt én nagyon. Nagyon sokat dobna a játékon.
  • SötétBarom
    #531
    Ha tényleg olyan mint a burnout, akkor nem lesz baj. A paradise a motiváció hiánya miatt volt csak szar, ez itt gondolom meg lesz oldva, szal én várom.
  • Bullitt
    #530
    Mert ez nem jelenti azt, hogy szar. Max nem valósághű. Van különbség, ugyanis a játék szórakoztató. És mivel arra van, hogy szórakozást nyújtson, ezért kapott nem is egy díjat, mert tényleg élvezhető a játék. A régi NFS feeling megvan benne, meg még rá is tettek egy kis Burnoutot. Ha észben tartod, hogy ez bizony nem a valóságot próbálja szimulálni, akkor jót lehet játszani vele. Mondom ezt úgy, hogy 3-4 órát játszottunk vele kb., ugyan azon a pályán. :D
  • Doomista
    #529
    Csak azt nem értem, hogy ha ilyen szar lett a játék, miért is kapott egy rakás díjat ?
  • Bullitt
    #528
    Pont ettől tartottam, hogy megint kiröhögi mindenki. Mert a fizka igazából a Burnouté, az irányítás meg annyiban különbözik, hogy az autók nehezebbnek érződnek. Leírtam az előzetesben is, de itt is elmondom, hogy kanyart normális lassítással nem egyszerű bevenni, de ha megnyomod a féket egy pillanatra, majd úgy fordulsz, driftelve minimális sebességveszteség nélkül a legdurvább hajtűkanyarokat is beveszed, mindenféle ellenkormányzás nélkül. Ugyan ezt a trükköt Burnoutban is meg lehet csinálni. A Kotaku-s preview címe sem véletlen Need for Speed: Burnout, mert ez bizony a két játék összegyúrása: a rendőrözés+szuperautók és tájak jönnek az NFS-ből, minden más a Burnoutból.
  • Muttley
    #527
    Ja-ja.
    A jelek szerint + nagyon jó sebességélmény.
    Már a 2002-es HP2 is arcade játék volt, a kornak megfelelő akkori grafikával.
    Akkor az nem kicsit volt király. :) Most ez lesz az.
    Nyilván nem szimnek. Arra van más.
    Ebbe zúzni kell a rendőrök elől, mint az állat és nyálat csorgatni a graf láttán. :)
    Hangulat a felső fokon.
    Egyedül a Split-screen kihagyását sajnálom.
  • samsung123
    #526
    na majd ha a "demot" kipróbálom..meglátjuk..mert tuti nem adnék ki elsőre erre 10000..
  • SötétBarom
    #525
    Ez semmivel sem rosszabb, mint az MW, a Carbon, vagy az UC. Ugyan az a szemét évek óta. Semmivel sem rosszabb. :D Csak konstans szar 2004 óta :DD Kivétel ez alól a Shift, meg kapufáról a PS.
  • samsung123
    #524
    Azt sajnálom, hogy a grafika nagyon szép lesz(főleg a napszakváltás) DE a fizika a nintendóra kiadott NITRÓ szintehez közeli!!!!!miez már? azt hittem hogy az eddigiektől nem lehet árkádabb a az NFS...sajnos tévedtem