4553
Need-for-speed-hot-pursuit-logo.png
  • pxxl
    #603
    számomra még mindig azt támasztja alá hogy sajnos egy újabb silány nfs-t kapunk :( remélem nem lesz igazam :)
  • Bullitt
    #602
    Térkép is megjött Seacrest Countyról.
  • modelcar
    #601
  • Bullitt
    #600
    Vadiúj, brutális vidi ismét:
  • Doomista
    #599


    Tudom hogy vótmá, de ha egyszer üt + kedvcsináló...:D
  • Bullitt
    #598
    A félhivatalos itt, ez elvileg a teljes lista, a hivatalos oldalról lett összeszedve.

    Itt meg a táblázat a hivatalos lista.
  • Muttley
    #597
    Én nem tudtam. ;)
    Linket a hivatalos autólistához, plz.
    Azért nincs negatív felhang, mert ismerik a 2002-es verziót. ;) Ugyanaz lesz, brutál grafikával. Aki attól többet vár, az tudatlan, vagy szimpla provokátor.
  • [HUN]FaTaL
    #596
    Úgy legyen, majd úgy nézek rá mint a burnoutra, azt szerettem. Bár más volt a cél :)
  • Bullitt
    #595
    Még egy gameplay mára:
  • Bullitt
    #594
    A háromféle kameranézetről már tudtunk, az Imprezát is kitalálták már (ugye van egy bizonyos autó lista, amit a hivatalos oldal alapján könnyedén össze lehetett állítani).
    Egy biztos: fizikát senki ne várjon, ez nem olyan játék. Azért érdekes, hogy a tucat újabb preview (IGN, Gamespot, VG247, Nowgamer) közül egy sem említ gyakorlatilag semmiféle negatívumot se. Ilyen nem nagyon volt NFS-el évek óta. Tömegterméknek készül, és az eddigiek alapján arra tökéletes is lesz.
  • Prince23
    #593
    Már látom előre, a látottak alapján, hogy az árkád autós játékok kolosszális szarja lesz a játék :P Magasan az első helyen, mint a legrosszabb árkád.
  • Muttley
    #592
    Full-arcade (mint az elődje), de legalább nem akar szimulátor lenni (ugye, F1 2010) ;)
    Amit tudtunk: hangulatos lesz és kiemelkedően szép a graf
    Amit nem tudtunk: 3 féle nézet (madártávlat, motorháztető, lökhárító) és Subaru Impreza (bár pont a "pfujdaewoolacettis")
  • [HUN]FaTaL
    #591
    Eléggé bullshitnek tűnik, de lehet hogy lesz egy hangulata majd meglátjuk.
  • Bullitt
    #590
    Hoztam két új gameplayt:



  • Csokis
    #589
    A demó Október 26.-án jelenik meg!
  • Prince23
    #588
    Új trailer
  • Muttley
    #587
    Hátha az a 2 autó benne van, akkor egy Subaru Impreza WRX STi-nek és Mitsu EVO-nak is el kellene férnie.
    Ez a madártávlat nézet többféle közelségben várható?
    Azt tudom, h cockpit nézet nem lesz. Ennél a játéknál ez talán megbocsátható.
    A Split Screen hiánya miatt meg a mai napig is
    Irgum-burgum vaslapát!
  • SötétBarom
    #586
    Engem érdekelt! Tök jó volt, még ilyen viper-es csíkozást is kapott a verda :)
  • Bullitt
    #585
    Ha itt tartunk, már az NS 4. részében is volt igazi tuning body kitekkel. Csak senkit nem érdekelt még akkoriban. Amúgy apró, egy utcás falvak vannak, de ilyen Rockport méretű nagyvárosokra senki ne számítson.
  • Szabi1991
    #584
    gt2ben is volt már :p
    (igaz 2d-s :DDD)
  • SötétBarom
    #583
    Egy csomó autónál választhatsz a gyári katalógusból többféle felnit, szal az kéne bele.. Ráadásul ez már a gran turismo 3-ban is volt, időszámításunk előtt több száz évvel :]
  • janihunk
    #582
    Jó de egy kicsi nem ártott volna szerintem vagy egy falu xd. Láttam egy vidit ahol hó volt a pálya körül ez azt jelenti hogy lesz hegyi verseny? Mer évszakok nem hiszem hogy változnak annyira nem profi a criterion games-sem.
  • Prince23
    #581
    A városból már elegem van, jól döntött EA, hogy szabadságot adnak nekünk
  • Bullitt
    #580
    Nem is számítottam túlzottan. Csak ennél egy kicsit többre. :D
    Egyébként, mint mondtam semmilyen tuning se lesz. Felniválasztás se. Mellesleg szerintem ezeket az autókat bűn elcsúfítani bármilyen szintű tuninggal is. Nem véletlenül nem láthattunk Underground óta egy Ferrarit se (mondjuk nekik történetesen az illegális utcai versenyzéssel van a bajuk, így a Hot Pursuitra is nemet mondtak).
  • SötétBarom
    #579
    Tuningosdi részből nekem egyedül a felniválasztás hiányzik, bár az lehet, hogy lesz. Festegetni meg kisfaszom úgysem akarok.
  • darkerlomy
    #578
    Neked is hangsúlyozom hogy a burnout (criterion games) csapata fejleszti szóval fizikára ne számítsatok nagyon... DE ATTÓL FÜGGETLENÜL LEHET JÓ JÁTÉK BELŐLE
  • darkerlomy
    #577
    Jajj ettől még eggyáltalán nem biztos hogy rosszabb lesz a játék! Hiszen aki játszott a burnoutal az tudja hogy abban sem lehetett tuningolni max szint! És mivel ezt is azok fejlesztik erre számítani lehetett! De pl: a burnout is élvezhető volt ha ez is olyan lesz akkor király ha nem akkor egy újabb selejtes NFS részt kapunk a többihez...
  • janihunk
    #576
    Hogy az a... Matric sem lesz, semmi? Város pedig jó lenne legalább egy Undercover szintű. Am demó lesz?
  • Bullitt
    #575
    De, az. Már tudjuk egy ideje... :D
  • Fehercsoki
    #574
    Ez ugye nem komoly?
  • Bullitt
    #573
    Nincs tuning egyáltalán, a kocsikat is csak a gyártól választható színekre festhetjük. Nyitott világ van, a Burnout Paradise világánál 4-szer nagyobb, de nincs benne egy darab város sem, csak csodaszép országutak.
  • Fehercsoki
    #572
    Ebben a játékban is nagy nyitott világ lesz és lehet majd tuningolni az autókat mint az eddigi részekben?A videókban semmi tuningot nem láttam.
  • Bullitt
    #571
    Újabb gameplay. Mazda Rx8 ha jól látom, később egy 370Z rendőr
  • lolSL
    #570
    na ez már PC-s gameplay
  • SötétBarom
    #569
    Már leszarom :D Az, hogy a TDU2 hasonló szarnak néz ki, már sokkal jobban zavar. :/
  • Muttley
    #568
    Ez a játék 3 dologról fog a jelek szerint szólni:
    - Látvány
    - Hangulat
    - Sebességélmény
    Eze kbőla zeddigiekal apján csilla gosö tös. ;)
    Ha fizika kőőőő, ott vannak simbin sorozatok és/ vagy az RBR.
  • Doomista
    #567
    De hát hangulata, az van!
  • Bullitt
    #566
    Csak fizika nem nagyon :/
  • SötétBarom
    #565
    Mondjuk hangulat, az van.
  • gabi89
    #564
    Jó kis pálya :) meg király, hogy lesz EMP is.
    Nitrót viszont elfelejthetnék :D