4553
Need-for-speed-hot-pursuit-logo.png
  • gduck
    #683
    Én inkább a split-screen fuknciót hiányolom belőle. (Azt mondják visszatérnek az alapokhoz, akkor ez meg miért maradt ki belőle? Hiába van már NET, ez azért nagyon hiányzik!)

    Grafika: versenyzés közben a grafikai felét "nem látod", szerintem ez nem annyira lényeges. Crysis jó volt, gyönyürő, de ott is a "zöldség" adta meg a pluszt. A Crysis2 betondzsungele közel se lesz olyan
  • Muttley
    #682
    Tényleg,
    ha már split-screen nem
    REPLAY lesz benne?
  • High end PC #681
    Akkor is, az EA igazán kiadhatna egyszer egy brutál grafikájú NFS-t, amolyan Crysis2 grafikai színvonalhoz közeli játékot, így is évente már szinte ontják a részeket, eddig minden évben, most meg már félévenként, csináljanak már valami minőségi grafikájú részt.
    Én elviselnék egy Gran Turismo 5 grafikánál is szebb NFS-t...
  • Bullitt
    #680
    Így legalább én is tudok játszani vele maxon
  • High end PC #679
    Azért lehetne jobb a grafika így 2011 hajnalán, én egyáltalán nem esem hasra tőle...
  • gduck
    #678
    Naon jó képek!

    UI:Már csak 10 nap és demó
  • SötétBarom
    #677
    Kircsi :>
  • Szabi1991
    #676
  • Bullitt
    #675










    +12 perces interjú Craig Sullivannel
  • Doomista
    #674
    Lesz egy pár érdekes szám benne...:D
    Nem látom a 30 second mars............... számot.
  • Bullitt
    #673
    Soundtrack:

    Bad Religion - The Resist Stance
    Benny Benassi feat. Garry Go - Cinema
    Black Rebel Motorcycle Club - Conscience Killer
    Chiddy Bang - Opposite of Adults
    Deadmaus feat. Sofi - Sofi Needs A Ladder
    Does It Offend You, Yeah? - All The Same
    Funeral Party - Giant Song
    Greenskeepers - Live Like You Wanna Live
    Hadouken! - Bombshock
    Killa Kela - Get A Rise
    Klaxons - Echoes
    Klaxons - Twin Flames
    Lazee feat. Dead By April - Stronger
    Lemonade - Big Weekend
    Lupe Fiasco feat. Matthew Santos - Shining Down
    Maximum Balloon feat. Theophilus London - Groove Me
    M.I.A. - Born Free
    New Politics - Yeah Yeah Yeah
    Pendulum - Watercolour
    Pint Shot Riot - Nothing From You (Redanka Remix)
    Plan B - Stay Too Long (Pendulum Remix)
    Teddybears - Devil’s Music
    Travie McCoy - Superbad (11:34)
    We Have Band - Divisive (Tom Starr Remix)
    White Lies - Bigger Than Us
    Weezer - Ruling Me
  • Doomista
    #672
    értem
  • fery02
    #671
    Bezzeg a leges legelső részhez annak idején.
    érted
  • Doomista
    #670
    Mi kurva sok videó van ehhez a játékhoz...:D
  • Bullitt
    #669
    Új trailer is van:
  • szabii98
    #668

    no mért?Amúgyse érdekel a játék túlzottan, a PS után nemhiszem hogy fogok még NFSezni, max nosztalgia...
  • Doomista
    #667
    #666...szerintem nem éled meg a demót :D
  • szabii98
    #666
    :D
  • Szabi1991
    #665
    #663 :DD
  • Bullitt
    #664
    CDgalaxis:
    A játék várható magyarországi megjelenése: 2010. nov. 9.

    Ami azért érdekes, mert külföldön november 16.-án jön :D
  • szabii98
    #663
    Van egy olyan érzésem hogy még Októberber, November 10-11én bemutatják a Budapest Game Show-n
  • Ryder62
    #662
    Fincsi
    Amúgy mikor jelenik meg a játék?
  • Bullitt
    #661
    Új autók a hivatalos listán:
    Alfa 8c spider:


    Aston DBS: (csak rendőr)


    Aston DBS Volante (csak racer oldalon):


    Aston V12 Vantage:
  • fery02
    #660
    A Hot pursuit- meg a High Stakes-ben az igaz, hgoy "Tuning"-nak nevezték a lehetőséget, de abban a menüben csak az autón tudtál állítgatni alap dolgokat.

    Az igazi divat tuning (amire mindenki gondol szerintem) az csak az Underground szériától kezdve jött be.

    A Porsche Unleashed egyféle átmenet volt, de az a rendszer egy olyan színfolt volt a játékban, ami nélkül én teljesen másképp emlékeznék most vissza a játékra.
    Lehetett vásárolni fejlettebb alkatrészeket (motor, sebességváltó, kipufogórendszer, injektor, fék, felfüggesztés, kisebb súlyú karosszéria elemek), kiegészítőket (ebben az NFS-ben sem optikai tuningra kell tuningolni, max a különféle felnik meg néhány típusra áramvonalasabb lökhárítók, spoilerek), amik vásárláskor bekerültek az "inventory"-ba, tehát nem egyből rá a kocsira. Előtte persze érdemes volt ránézni a gyári alkatrészekre, mert kellemetlen meglepetés lehetett rész, mikor kocsi vásárlás után egyből rohant az ember vásárolgatni és vett még egy olyan alkatrészt, ami már rajta volt a kocsin alapból, mert némely széria már eleve fejlettebb alkatrészekkel volt megvásárolható (főleg, ha egy használt autót vettünk jó sok km-el, jelentős verseny múlttal [IGEN, lehetett autó kereskedni is, megvettünk egy leharcolt kocsit, felújítottuk és eladáskor lehetett nyerni a bulin :)).
    Bevásárlás után lehetett aztán kicserélni a kocsin a gyári alkatrészeket, a megfelelő beállításokat elvégezni (ezek nem voltak ugyan kötelezőek), a régi alkatrészeket pedig eladogatni potom (de akkor is valami) pénzért.

    Olyan is volt, hogy ha egy alkatrészt nagyon megrongáltunk egy durvább verseny után, akkor olcsóbban kijött az ember inkább egy új vételén, mint hogy megjavítsa. :)


    Na mind1, azok az idők akkor voltak, ilyen NFS-t már az életbe nem fogunk látni, még a nyomait sem. :/
  • Ryder62
    #659
    Én inkább száguldozok szép, változatos tájakon mint hogy körbe-körbe menjek egy zárt pályán. Amúgy úgy rémlik hogy az egyik vidiben volt egy sivatagos rész amin keresztűl egy nyíl egyenes út vezetett. Na ott aztán végre lehet neki adni hogy a sebesség mérő kiakadjon.
  • High end PC #658
    Van az már jóval több is, már az NFS III Hot Pursuit-ban is volt 1998-ban, meg a High Stakes-ben is 1999-ben, meg a Porsche Unleashed-ben is 2000-ben...

    Ráadásul ebben a részben alapból tuningoltak lesznek a kocsik, hiszen alapból nitrósak...ami nekem nem tetszik.

    Jó lesz, megveszem a gyűjteménybe természetesen, de én a Shift 2-őt várom, ezt meg majd a kisebbek fogják leginkább szeretni.
  • Szabi1991
    #657

    (mondjuk azért még eltudnék képzelni olyat hogy pl. Hamann, Novitec tuning verziók)
  • Bullitt
    #656
    Nem. Sőt, színek közül is csak a gyáriakat választhatjuk, nincs ilyen-olyan színkeverő.
  • Ryder62
    #655
    Már 8 éve van tuning az NFS-ben. Én már rohadtul meguntam. Az utóbbi pár részben már rá se néztem. Rátettem a verdára a legújabb tuning csomagot ami két kattintás azt szevasz.
  • RYO21
    #654
    hál istennek nem! Az utóbbi pár év tuningja nagyon szar volt.
  • fearking
    #653
    Egy gyors kérdés, ami felett valószínűleg elsiklottam: Az autókat ugye lehet majd benne tuningolni ?
  • pxxl
    #652
    én már 5 éve nem élem bele magam :D így kisebb a csalódás is meglátjuk mit mutat a demo
  • Ryder62
    #651
    Végre egy NFS ami felkeltette az érdeklődésemet és várom. Ilyet már vagy 5 éve nem éreztem...
  • fery02
    #650
    Akarom mondani gyerekebb koromra. :)
  • Doomista
    #649
    Pin HeadShot kivételével a többi rohadt jó.
  • Bullitt
    #648
    Eddig ezek a zenék 90%, hogy benne lesznek:

    30 Seconds to Mars – Edge of the Earth
    Pin Shot Riot - Nothing From You (Redanka Remix)
    Marilyn Manson - Tainted Love
    Hadouken! - Bombshock
  • Doomista
    #647

    Ha saját számokat raknék bele és úgy játszanák, szerintem duplán jobban menne a menet :D
  • Bullitt
    #646
    Twitteren erre a kérdésre azt írták igen... nem tudom, majd kiderül.
  • Doomista
    #645
    Saját zenét lehet majd belerakni a játékba?
  • Bullitt
    #644
    Kézikamerás felvétel, csak amiatt túlszaturált.