4553
Need-for-speed-hot-pursuit-logo.png
  • modelcar
    #723
    igen
  • kozako
    #722
    aztszeretném kérdezni hogy lesz benne szabad kósza mód???légyszives válaszoljatok.előre is köszi :D
  • Szabi1991
    #721
    :/
  • norbi2fraktal
    #720
    feleségem van, már megszokta XD
  • BaziJoe
    #719
    Akkor ez egy sz.... lessz!!!!
  • Bullitt
    #718
    By the way...
    Sikerült megtudni, hogy lesz-e több festése a rendőrautóknak. A válasz: nem. (bocs a dupláért!)
  • Bullitt
    #717
    Nem.
  • BaziJoe
    #716
    Sziasztok autót lehet fejleszteni a játékban????
  • gduck
    #715
    "na majd kíváncsi vagyok nálam milyen lesz."

    Meseszép! Olyan gépük még a fejlesztőknek sincs
  • Muttley
    #714
    Te ha tecccccik valami, hányingert kapsz?
    Sajnálom a csajod...

    #705:
    még mindig az anyjuk popóját a nuku splitscreen miatt
    amúgy meg adja az arcade-állatkodós feelinget :D
  • High end PC #713
    Kezd megtetszeni a játék, elég keményen érezni rajt, hogy ez nem az a Black Box féle Undercover...
    A képek is szépek, lehet elhamarkodtam mikor leszóltam a grafikát múlt héten, na majd kíváncsi vagyok nálam milyen lesz.
  • norbi2fraktal
    #712
    Hányingert kapok!!!!! annira tetszike, várom nagyon a demot,és persze a megjelenést!!!
  • Bullitt
    #711
    Amennyire tudjuk a teljes játékban már nem lesznek benne. Elvileg. GamesComon pont egy ilyen lassítás miatt lettem harmadik amikor a többi communitys sráccal toltuk egymás ellen. Beledurrantam szemből egy traffic autóba, lassítva csodálhattam, ahogy ripityára törik a BMW M6, közben a többiek tovább döngettek 200-al :D
  • pxxl
    #710
    jah az mókás :D röhögtem én is xD rendőr megkoccol 5x aztán totálkár lesz a verda
  • csoli31
    #709
    Hát igen! Már étem mért írtad azt, hogy csukjuk be a szemünket 1:50-nél. Nem semmi az hogy 180-al nekimegy egy sziklának frontálisan, és utána megy tovább, mint ha semmi se történt volna! Bezzeg egymás meg lazán kilehet lökni.
  • pxxl
    #708
    marhára kell ez tényleg.
  • Szabi1991
    #707
    nem hinném, mert ha a másiknál belassít, nálad meg nem akkor amíg ő "mozdulatlan" te még mozognál :D
  • pxxl
    #706
    remélem ezeket a lassításokat ki lehet kapcsolni majd, mert már most idegesít...
  • Bullitt
    #705
    Jó kérdés, szerintem lesz több. Legalábbis remélem. Mellesleg új gameplay (1:50-nél csukjátok be a szemeteket )

  • Szabi1991
    #704
    a rendőröknél mindegyik rendőrautó ugyanolyan festést kap csak ?
    vagy van 3-4 verzió ami közül lehet választani ?
  • Bullitt
    #703

  • Bullitt
    #702









  • Muttley
    #701
    +1
  • fery02
    #700
    Engemet is megvettek kilóra.
  • SötétBarom
    #699
    Engem a marketing meggyőzött.:DDDD
  • Szabi1991
    #698
    ha lesz olyan "fizikája" mint az nfswnek és legalább úgy megy laptopon akkor nálam már nyert a játék, ettől nem várom hogy szimulátor legyen :D
  • Doomista
    #697
    Azért vigyázzatok, el ne higgyetek mindent, a látszat néha csal.
  • Stockbauer33 #696
    Kegyetlen durva a Hp autólista

    #692 Már sokkoló volt a Veyron,Reventon de ez a Bentley
  • Szabi1991
    #695
    rendőrautóknak egyféle festése, kinézete lesz csak ?
    vagy lehet legalább színezni vagy vmi ? tuti rendőr leszek :D
  • fery02
    #694
    Úgy érzem magam, mintha óvodások között lennék (tisztelet a kivételnek). :D

    Grafikáról vitázgattok itt, istenem. :D
  • Szabi1991
    #693
    szépek, várom a játékot, lazulós billentyűzetesnek jó lesz talán, remélem latopon elmegy majd 800x600 minimumba :D
  • Bullitt
    #692
    Képek az autólistán új autókról:
    (10-es képkorlát miatt másodjára írom, lol)









  • Ryder62
    #691
    Engem rohadtul nem érdekel hogy a crysis 2-nek milyen lesz a grafja inkább legyen jó játékmenete és hangulata.

    Egyébként sose értettem ezt a grafika mániát.
  • Tigristank
    #690
    Lehet velem van a baj, de nekem szépnek tűnik. :)
  • Prince23
    #689
    Mivel jön konzolra, és leginkább arra van beharangozva, meg DX9-el nem is reménykedjünk, szépségben.
  • RYO21
    #688
    Crysis 2-nek nem lesz valami fúdeszép grafikája. Elkúrták az enginet. Én egy kb MW2 grafikai szintre számítok.
  • Ryder62
    #687
    De még mindig fényévekkel jobb mint a shifté. És az irányítása is jobb. A shiftben a kanyarodás=driftelés meg egyenesen szánalmas volt.
  • Bullitt
    #686
    Nem mintha a GRiD-nek annyira jó fizikája lenne
  • Ryder62
    #685
    Ott a Shift. Hiába szép a grafika ha a fizika egyszerűen szar ami tönkre vágta az egész játékot. Én a felénél meguntam azt hogy ha valakibe beleszaladtam hátulról egész egyszerűen átmentem alatta. Papír autókkal meg nem volt kedvem versenyezni így maradt a grid.
  • Bullitt
    #684
    Szerintem a Shift szebb, mint a GT5 egy kis moddolás után. Láttam élőbe GT5-öt is és hatalmas csalódás volt. Annyira látszik, hogy gyakorlatilag az utolsó pixelig nagy felbontású, élettelen fényképekből van felépítve a játék...a Shift valahogy jobban néz ki, persze erős modding után. Mondjuk nálam nem ez a döntő szempont jelenleg egy játékkal kapcsolatban. A GT5 egy külön kategória szerintem amit ha egyszer kiadnak nem lehet összehasonlítani más autós játékkal. Ha egyszer kiadják...

    #682
    Passz, szerintem nem lesz replay. Eddig legalábbis semmi ilyesmit nem láttunk.