4553
Need-for-speed-hot-pursuit-logo.png
  • Doomista
    #803
    Ez egy szokás. Új HG-> új (oltári jó) bannerrel lep meg minket, miért olyan szívben teli érzéssel választottuk HG-nak, nélkülük egy senki lenne még most is...valami ilyesmiről van szó, érted? :DD
  • Szabi1991
    #802
    mi a baj a mostanival ? :D
  • fery02
    #801
    Kérésed pár hónapja teljesült.
  • fery02
    #800
    Ezt a fejlesztőkkel (vagy inkább a kiadókkal) beszéld meg. :D
    De szerintem nem csinálnák, ha nem fogynának még így is a játékaik. Márpedig fogynak.
  • fery02
    #799
    A fejlesztők azt is nagyon jól tudják, hogy a warez verziók is kiválóak kipróbálásra. :)

    Pl én is mostanában (kivétel Arcania 4) warez-ről döntök elsősorban, ami ugye értelemszerűen többet is mutat a teljes játékról, mint egy demo.
  • Doomista
    #798
    kéretünk egy gigajó bannert :D
  • fery02
    #797
    Nem baj.
  • Ryder62
    #796
    A fejlesztők nem veszik észre hogy maguk alatt vágják a fát? Gondolok itt pl az állandó internet elérésre egy single játéknál (AC2), különböző másolás védelmek ami miatt pont azok szívnak akik megvették stb. Több embert is ismerek akik például ezek miatt nem vesz játékot.
  • Bullitt
    #795
    Továbbra sem nagyon értem miért olyan rohadt nehéz egy rohadt pc demot kiadni. Igazából ők járnának jobban. Az emberek ki tudnák próbálni, eldönthetik, megveszik-e vagy nem. Ha nincs demo, kb. rá vannak kényszerítve a warezra, mert vakon nem szeretnek az emberek 12 ezreket szórni játékra.
  • Szabi1991
    #794
    pfffúúúú
  • modelcar
    #793
  • Bullitt
    #792
    Rossz hír: holnap Xbox360-ra érkezik demo, szerdán meg PS3-ra. PC-ről semmi hír....
  • fery02
    #791
    Szerintem ha írják, hogy "internet szükséges", akkor értelem szerűen a játék valamelyik szakaszában (pl telepítésnél az aktivációhoz) mindenképp kell internet csatlakozás.

    De szerintem felesleges erről a további témázgatás, 2010-ben már a játékos társadalom csupán elenyésző részének nincs otthon net elérése.
    Ők sincsenek veszve, játszogathatnak majd szépen a warez verzióval (attól függetlenül meg még mindig megvehetik az eredeti verziót, kirakva a polcra a gyűjtemény közé).
  • modelcar
    #790
    pixxel +1
  • fery02
    #789
    Ezen még szerintem érdemes elgondolkozni, hogy az a pár (ugye nem kézzel fogható) autó megéri-e a 2000 Ft többletet.
  • Bullitt
    #788
    Az Autolog miatt szerintem ez nyilvánvaló volt. Nem kell mindig online menni viszont, sztem simán lehet single-ben is csinálni az egészet. Ahogy a Burnout Paradise-ban is volt...
  • fery02
    #787
    Oké.
  • IMYke2.0.0.0
    #786
    Na kész, nem veszem meg:

    "Egyéb jellemzők: internet szükséges

    Lehet, hogy szükséges, de nekem nincs. Evvan.
  • High end PC #785
    " A Limited Edition két plusz autót ad a játékosok alá, az Alfa Romeo 8C Competizionet és a Ford Shelby GT500-at, valamint négy másik autót (Audi TT RS Coupé, Chevrolet Camaro SS, Porsche Cayman S, Dodge Challenger SRT8) rögtön indulásnál használhatunk majd. "
  • High end PC #784
    Bocs, nem Collector's Edition-t, hanem Limited Edition-t akartam írni, az lesz a gyűjtői kiadása a Hot Pursuit-nak. 576 KByte-nál 10 rongyért hirdetik jelenleg.
  • IMYke2.0.0.0
    #783
    Húúúún veszed, és mennyié'?
    Komolyan érdekel, én is rákattannék.
  • pxxl
    #782
    pont kérdezni akartam, hogy akkor mi legyen. :) van még valaki, aki szeretné vinni a topigot, vagy írjak ezsgémodoknak :D

    "nagyon eeeevagytűnve" jah valakinek dógozni is kell, vagy mi
  • Muttley
    #781
    Pixxel úrfi, nagyon eeeevagytűnve
    Akaaaasz lenni NFSHP2010HG vagy nem akaaaaasz? ;)
  • High end PC #780
    Az USA-beli EA Store is Nov.16-ot ír, szóval szerintem ez elbökték.
    Én biztos nem veszem meg a CDGalaxistól, ők nem adnak Collector's Edition-t, már rá is kérdeztem náluk, náluk csak a sima lesz eléhető. Marad az 576 KByte egyik üzlete.
  • zsozso29
    #779
    Most néztem cdgalaxis-on nov 9-re írják a megjelenést érdekes... hümm
    Hogy most mért írták át?!

    http://cdgalaxis.hu/PC/17523/need-for-speed-hot-pursuit.html
  • Ryder62
    #778
    Ejha. Gyönyörű pack :)

    Grat.
  • [HUN]FaTaL
    #777
    gimme.dll-t vagy mit kell törölni és kész, a 3 és a 4 sokkal nagyobb szopás :)
  • Muttley
    #776
    Egy csöppet fan vagy.
    egy csöppet... :)
  • gduck
    #775
    Te! Nem vetted észre hogy csak kukacoskodok? Voodoo kártyával nyomtam annó én is
  • IMYke2.0.0.0
    #774
    DgVoodoo - azoknak, akiket érdekel a dolog.
  • High end PC #773
    Nem hiányzik, az a II SE a II-nek a bővebb kiadása egy plusz pályával és plusz kocsival (mindenből a bővebb kiadást szereztem be, akiből bővebbet is kiadtak, pl: SE, Black Edition, Collectors Edition)

    Ráadásul a II SE kapott 3dfx támogatást is a sima II-vel szemben, amivel még szebb volt a grafika, igaz, a mai videókarik már nem tudnak 3dfx-et, de lehet emulálni a 3dfx-et DgVodoo-val, így ismét meg lehet tekinteni a játékot régi pompájában.
  • gduck
    #772
    LOL, ez kiütött

    UI: Hiányzik a sima NFS II Lehet az NFS-ből is volt sima. Sajna nem emlékszem pontosan, nagyon régen volt már
  • DaniellT
    #771
    k.o. vagy, ekkora fannal én még nem is találkoztam
  • High end PC #770
    Pedig az a legkevésbé gányolósabb az első 5 rész közül!
    A TNFS SE és II SE a legnehezebb.
    Mondjuk nekem a Porsche mindig is elment XP-én, semmihez sem kellett nyúlni, de olvastam a fórum hozzászólásokat sok helyen, hogy ez többnyire nem így van, azt is gányolni kell. Mondjuk nekem a Porsche is eredeti nagy kartondobozos 2000-ből, nem warezos. De ha tudok, szívesen segítek bárkinek belőni akármelyik részt.

    Egyébként akiknek nem ment a Porsche XP alatt, sokuk visszajelzett, hogy egy patch feltelepítése után már elindult! Szóval itt lenne érdemes elkezdened szerintem.
    Másik favágósabb megoldásként emlegetik a gimme.dll letörlését a játék mappájából.
  • Hunter of Deer
    #769
    nemtudom neked hogy sikerult de en nemtudtam mukodesre birni a Porsche-t sehogy sem xp alatt, se win 7en
  • High end PC #768
    Nem, mindenem USB-és 2 terás mobil racken van.

    Egyébként úgy csináltam, hogy a TNFS SE-től a Carbon-ig XP alatt telepítettem az összes részt, azon futnak a leg ideálisabban a mai oprendszerek közül, a Pro Street-et és Undercover-t már Vista alól raktam, a Shift, Nitro (emulátorát), és World-öt pedig már Win7 alól, de minden ugyanabba a mappába telepítettem, hogy együtt legyen, így legalább mindegyik azon a mai támogatott az oprendszeren fut, ami a legoptimálisabb neki, és együtt is van az összes.
  • IMYke2.0.0.0
    #767
    C meghajtón tárolsz dolgokat?
  • High end PC #766
    Jah igen, itt a kép, ismét fent van !működőképesen! az összes rész. :D



    Állelujja, tegnap jól leizzadtam :D
    Már alig várom, hogy ott legyen a Hot Pursuit mappája is a telepítés után, jajjj, mennyit kell még aludni addig?
  • Szabi1991
    #765
    "Minden levelet elolvasunk, de fenntartjuk a jogot az indoklás nélküli elutasításra."
  • RYO21
    #764
    De legalább küldtek volna egy kurva levelet az adminok, hogy nem fogadták el a jelentkezésemet HG-bek a World topikban!