4553
Need-for-speed-hot-pursuit-logo.png
  • Muttley
    #843
    A jobb grafikát értem
    a jobb hangzást
  • High end PC #842
    Őszintèn szólva, nekem van itthon PS3 és Xbox360 is, de nem fogom letölteni a demót egyikre sem, úgy is megveszem a teljes limited kiadását PC-re az NFS gyűjtemènybe, megjelenèskor meg úgy is a PC-èseknek lesz jobb a jobb grafika ès jobb hangzás miatt.
  • RYO21
    #841
    Én most legszivesebben megfognám a bal kezemmel a nyakát annak aki ezt kitalálta, a jobb kezemmel meg addig ütném, amíg lélegzik!
  • norbi2fraktal
    #840
    basszus pedig szabit is vettem ki mára :-((((

    #834 hopp, kérdő jellel akartam kiegészíteni, de túl álmos voltam ...
  • pxxl
    #839
    most kénytelenek leszünk kikölcsönözni? :D
  • Csokis
    #838
    Most már 100%, hogy nem lesz PC-re demo!

    Please note that while the demo will not be available on PC and Wii, the full game will launch on these platforms, along with Xbox 360 and PlayStation 3, on November 16th.
  • balika16
    #837
    * DEMO DATES: October 26, 2010 - November 9, 2010
    * DEMO PLATFORMS: Xbox 360, PlayStation 3
  • balika16
    #836
    Sajna sok helyen írták h csak konzolon lesz demo
  • pxxl
    #835
    írtam.
    szabi lehet a jobb kezem, bár ezt inkább asszonypajtásra bíznám
  • DarkSector
    #834
    lol honnan szedhető????
  • norbi2fraktal
    #833
    van demo már:DDD
  • DarkSector
    #832
    igen nem is mondta senki hogy nem lesz, csak azt gondoltam akinek van elfekvőben live az jöhetne holnap mert kell nekem a bonusz pálya. :)
  • Csokis
    #831
    Mondjuk még nem biztos, hogy nem lesz PC-re demó, ez miatt! A remény hal meg utoljára.
  • Muttley
    #830

    ezt én sem vágom, hogy született
    egy zsír új x360 ára pontosan az 1/10-e egy fullos PC-nek
    Mondd, hogy aCSAJOD rábeszélt, és nem kérdeztem semmit
  • Doomista
    #829
    Valaki a pc-t adja el, valaki a konzolt. Ez érthető kocsitól kezdve az asszonyig is.
  • DarkSector
    #828
    érdekes az "anyagi okok miatt".
    ez az ok pont a forditott helyzetet szokta előidézni legtöbb embernél. :)
    bár függ az attól hogy gazdag vagy szegényebb lettél. :)
  • Doomista
    #827
    Régen én konzolosabb voltam, de az élet hozta úgy hogy csak pc-m van, és sajna sok ilyen embert ismerek, akiknek szintén volt konzoljuk, de végül a pc-nél ragadtak le anyagiak miatt, pedig nem is lenne rossz dolog holnap demózni xbox-n, ágrhhhhhÁÁÁÁgr.
  • DarkSector
    #826
    szerintem az nem lefüstölt hanem 3 ledes lett.
  • RYO21
    #825
    Nekem pl CSAK pcs ismerőseim vannak! Egyszer az egyik ismerősöm vett xboxot, pár hónap után elfüstölt.
  • DarkSector
    #824
    jah csak a (közeli) haveroknak pc-je van.

    x-en pár sg-s ismerős van de egyikkel se nagyon nagy az ismerettség sajnos. csak vagy aktivak vagy nem.
  • DarkSector
    #823
    amúgy ahogy sejteni lehet, szerintem nem lesz nagy durranás, utólag még hivatalossan is mondták amit minden épeszű játékos észrevehetett, hogy egy NFS+Bornout keveréket kapunk.
    hogy ez mennyire lesz izgi az kérdéses.
    mert külön még oké a 2 játék.
  • Doomista
    #822
    de viszont vannak xbox ismerőseid, azokkal játszol és élvezed :DD
  • DarkSector
    #821
    be. de most mit tegyek, felőlem kiadhatnák mindenre egy időbe, de tudod hogy van ez megy a gecizés osszevissza, vannak pc-s ismerőseim, azokkal sajna most énse tudok majd játszani, de nyelem a békát ez van.
  • Doomista
    #820
    Bekaphatják.
  • RYO21
    #819
  • DarkSector
    #818
    HOLNAP XBL-on demo!!! akit érint gyertek sokan. Ha egymás meghivogatjátok kaptok extra pályákat!!
    KATT
  • Muttley
    #817
    Ne hagyd, h elszexuálják ilyenekkel a heted
    hisz még csak hétfő van ;)
  • RYO21
    #816
    "Please go to picsába!" :D talán megértik!
  • Szabi1991
    #815
    ezért már érdemes is lenne megtanulni angolul! :)
  • RYO21
    #814
    csak 1 dologal enyhíthetnék a dühömet: ha holnap jönne valami pack a Worldhöz!
  • RYO21
    #813
    Ha jól beszélném az angol nyelvet, akkor már rég elküldtem volna őket a picsába. Mind1, úgyse veszem meg a játékot. Felőlem nyalhatják tovább a konzolosok seggét! Csak ne 1 nappal előtte szóljanak a gecik!
  • Bullitt
    #812
    Volt. És GamesComon is volt kint PC-s verzió. Szám szerint 8 gépen PC-ről ment ott.
  • RYO21
    #811
    Ígyis szar hetem van, de azzal bíztattam magam, hogy lesz demo. Erre pff...
  • Árnyvadász
    #810
    Szerinted lesz egyáltalán PC-s verzió? Mert én a videók végén csak annyit látok, hogy november 19 (vagy 16), de nincs megnevezve, hogy min. A demó is csak annyira volt kiírva előzetesen, hogy október 26 és csak konzolokra jelenik meg. Nekem kicsit gyanús ez. Egyáltalán volt már PC-s gameplay videó a játékból?
  • Bullitt
    #809
    Két új videó. Egyik, másik:
  • Doomista
    #808
    Hogy mit mondtál?
  • lolSL
    #807
    azért nem lesz pc-n, mert csak 2 hétig van demo, pc-n meg feltörnék és tovább is lenne.
  • balika16
    #806
    Mekkora egy csicskaság... Ezért azt kívánom jőjjön vagy 2 héttel hamarabb a warez.. had szedje mindenki azt!
  • gduck
    #805
    Sajna van PC-ről is hír, pl. ITT.

    "Wie Electronic Arts gegenüber pcgames.de bestätigte, wird es keine Anspielversion für PC geben."

    EA már megerősítette, hogy nem lesz PC demó
  • Muttley
    #804
    Van az a mondás: Jukenwörkhárdendjukenwörkszmárt ;)
    Sztem írjáááá a modiknak ha van kedved HG-nak lenni
    elég nagy többséget kaptál :)
    + kérdezd meg Szabi1991-et van-e kedve a jobbkezednek lenni ;)
    hg-helyettesnek meg őt látnám szívesen, ha éppen juárwörkinhárd ;)
    Micccóóóóósz?