4553
Need-for-speed-hot-pursuit-logo.png
  • RYO21
    #43
    szerintem nem.
  • High end PC #42
    Szerintetek ez is 2009-ben jön?
  • bgabor
    #41
    Ha a 'Makrók' gombot benyomod felül, ahol a hozzászólást írod, ott minden le van írva.
  • High end PC #40
    köszi!! :D
  • [HUN]FaTaL
    #39
    lol tehát

    [ i] "szöveg" [ /i] (szóközöket ne rakd ki)
  • [HUN]FaTaL
    #38
    "szöveg"

    "szöveg"
  • High end PC #37
    Hogy kell dőltbetűsen idézőjel közé tenni a szöveget? :DD
  • bgabor
    #36
    " u2 után még talán a carbon volt valamire méltó is..."
    Carbon meg a méltóság...
    Milyen primitív rész is volt az!
  • High end PC #35
    NFS bőség szarú lesz, főleg, ha még ez is 2009-ben fog jönni.
    Már ha júniusban elárulták, hogy fejlesztik, legkésőbb talán 2010 első negyedévére adhatják ki. Vélemények?
  • High end PC #34
    Akkor mégsem volt felesleges topikot nyitnom neki ide annó :)
  • [HUN]FaTaL
    #33
    Szeretik a tájakat a régi burnoutokból kiindulva, de a várost is szeretik a paradiseból kiindulva, úgyhogy majd meglátjuk. :)
  • RYO21
    #32
    Vmeik kommentelő azt írta hogy a Criterionnál szeretik a tájakat. Szal lehet hogy visszatérnek a gyökerekhez.
  • [HUN]FaTaL
    #31
    A nitró egy vicc, a world online egy tdu klón carbon köntösben, talán a shift még jó lehet.
  • SLICK
    #30
    én mondjuk nem ismerem a Bornoutot, csak névről + láttam 1-2 képet.

    #29: az ilyen divathuszárok tudnak engem is kiborítani. Ami azt illeti a tuningolás engem nem zavart, csupán csak az, hogy elvettek belőle, majd adtak hozzá vmi újat, ami már tényleg eszetlenség volt.

    Szvsz ez a része ott lett elbaszva, hogy nem a Need For Speed névvel kellett volna kiadni, így minden Vér Pisteike csak a Carbonnal meg Pro Streettel azonosítja az NFS nevet. Nekem tetszett az UG1 és a 2 is, különösebb bajom nem nagyon volt velük, de innen a lehető legmélyebb végtermékbe került a franchise.

    Minden esetre kiváncsi leszek, hogy sikerül-e helyreállítani a romokban heverő NFS nevet a megjelenő 4 rész valamelyikével.
  • [HUN]FaTaL
    #29
    U1-U2 színvonal? Ez is lehet vagy 10 éves, aki a régi nfsekkel nem játszott semmit. A Burnout pedig egy jó játék, de más kategória, mint az NFS. :)
  • ricsa008
    #28
    a burnout fikázást leszámítva osztom a véleményét
    szart sem ér a NFS név már évek óta
  • SLICK
    #27
    egyik kommentelő GameStaron:

    "u3 kell a népnek nem ilyen szarságok. nemazért de a burnout paradise se volt sokkal jobb mint az undercrover. mindkettő szar. u2 után még talán a carbon volt valamire méltó is, de a többi már hót unalom. vagy visszatérnek az u1-2 szinvonalhoz vagy húzzanak a fenébe"

    Hány éves lehet? 11 vagy 12?
  • ATi0021
    #26
    Még is csak készül egy Need for Speed a Criterionnál is. Most már hivatalosnak is vehetjük a dolgot. Szerintem, ha van csapat ami letudja majd venni róla a rókabőr jelzőt akkor a Criterion. Képzelem milyen lesz a Shift, ha már az EA-sok is a következő részről beszélnek.

    Forrás:

    Forradalmian új Need for Speed a Burnout készítőitől! - GameStar
    Készül a Criterion által fejlesztett Need for Speed - GameKapocs
  • SLICK
    #25
    tehát úgy néz ki ez is fos lesz, úgy néz ki :c
  • High end PC #24
    Úgy néz ki, hogy az idei negyedik rész végül nem is a negyedik lesz, hanem jövőre jön csak ki.
    Úgy néz ki mégis csak a Black Box fogja csinálni suxxx
    hírforrás
  • Lambo fan
    #23
    Nézd, igazából nem tudom, milyen lehet ekkora értelmi gondokkal küzdeni 30+ évesen, de kívánok sikeres talpraállást (ne vedd sértésnek).


    "megyek nyitok egy topikot NFS 2013 cimmel. "ez lenne az a játék, ami 2013-ban jön majd ki"

    Nyiss, ha jól esik, de ilyen rossz hasonlatot is ritkán látni: semmi se utal arra, hogy 2013-ban jönne bármiféle NFS, ezt te csak hasraütés szerűen tetted közzé miután kitaláltad egyénileg, míg a Criterion Games !idén! megjelenő játékáról egy belső EA-s forrás nyilatkozott.
    Nem kell konstatálnod, hogy ez -még- nem hivatalos megerősítés, tudjuk nélküled is! A legutóbbi évek tapasztalatai szerint mindig tavasz vége felé jelentik be hivatalosan is az év végén megjelenő NFS rész (és ugye a nem Criterion-féle NFS részek a különböző fejlesztőstúdióktól nyáron és ősszel jelennek meg, ránézésre tiszta a terep ennek a negyedik fejlesztőstúdiónak a téli megjelenéshez).


    "ban-t az ilyen topiknyito hulladéknak ..."

    Én azt mondom: vonják meg már a regisztrációs lehetőséget is az ilyen primitív embereknek.
  • arty
    #22
    megyek nyitok egy topikot NFS 2013 cimmel. "ez lenne az a játék, ami 2013-ban jön majd ki".

    ban-t az ilyen topiknyito hulladéknak ...
  • examinee
    #21
    :):):):):) Jó ea-t értettem alatta:)
  • High end PC #20
    nfs elég nehezen erősíthette meg, max csak ha mesterséges intelligenciával bír a program, talán, de addig inkább csak az ea egyik embere erősítette meg :D
  • examinee
    #19
    Nemtom ezt a lent linkelt cikket ki írta, de nincs sok értelme. Semmi konkrét.
    Az NFS jövőjét illetően itt egy cikk, ami már megbízható forrás, hisz az nfs is megerősítette és hivatlaos sajtóközlemény. Az hogy mikor mi lesz belőle az kérdés.
    Klikk
  • Shifter
    #18
    éjjen 1 újabb sz*rkupac XD
  • Frosty01
    #17
    #9, #10 debuták.vagytok.
  • High end PC #16
    Egy PC Dome-os forrás szerint a jövőben fog játszódni a game. Hogy mennyire utálom ezeket az előzetes pletykákat :D
    Emlékszem még az Undercover előzetes pletykáiban fegyverek használata is fel volt tűntetve. Minden szart kitalálnak a rajongók állandóan :D
  • RAZOR27
    #15
    ügyi vagy
  • reaper4
    #14
    jaja
  • High end PC #13
    Ez nem az NFS Nitro lesz...
    Ezt a Criterion fejleszti, és év vége fele jön majd.
  • tigeroo
    #12
    igenis főnök!
  • ldavid
    #11
    a nitro csak Wii-re és DS-re lesz
  • Máté94
    #10
    Zárható!
  • PepsiMax
    #9
    ez lesz az új NFS....kár votl érte topikot nyitni
    NFS Nitro
  • Qwerty4
    #8
    Mondjuk hasonlók nem lehetnek ha mindegyik címet külon csapat fejleszti és az alapkoncepciójuk is külonbozik.
    De tényleg őrület mire vállakoztak, 4 NFS egy évben, OMG.
    4 ótvarság helyett johetne egy jól átgondolt játék...
  • High end PC #7
    Erről a negyedik idei NFS-ről szerintem az első morzsák (infók,képek) tavasszal érkeznek majd, ahogy minden évben menni szokott.

    Gyerekek, idén agymenést kapunk a sok NFS-től.

    Jövőre tuti az lesz, hogy az akkor kijövő NFS-ek száma minimum a felére redukálódik, mert a rajongók majd panaszkodni fognak, hogy ennyi NFS ne jöjjön már egy évben, mert a minőség rovására mehet stb stb, meg hasonlók lesznek, figyeljétek majd meg :D
  • schrank
    #6
    elsőre azt olvastam citroengames
  • ldavid
    #5
    azt a Slightly Mad Studios
  • Fido4life
    #4
    a Shiftet nem az fejleszti ?