4553
Need-for-speed-hot-pursuit-logo.png
  • norbi2fraktal
    #83
    nagyon jóóó
  • Prince23
    #82
    Teljesült a vágyam :))
  • SötétBarom
    #81
    Aha. Ye. -.-
  • RYO21
    #80
    Trailer
  • Bullitt
    #79
    Már igen, bővebben olvashatsz itt arról, miért :D
  • SZilaJMaGGoT
    #78
    Még nem biztos, hogy ez a criterioné.
  • SL
    #77
    ez az
  • TothLaci
    #76
    Én most gyorsan visszakerestem a NFS:HP2 CD-t... az internetről.
    De ha lenne valakinek kipróbálni az eredetit, kis grafikai feljavítással, megteheti.
    Egyébként tényleg nem lenne rossz ötlet átnevezni a topicot, mert én már megszívtam az új téma nyitásával.
  • Rage47
    #75
    végre észhez tértek
  • Prince23
    #74
    HOOOOAHHH

    ERRE VÁRTAM MÁR MIÓTA!!!!!

    HP 4ever
  • Bullitt
    #73
    Criterion írt twitteren:
    "Cat still in bag."

    Lehet Black Box új NFS-e akkor az új HP?
  • Bullitt
    #72
    Át lehet nevezni lassan a topikot is NFS Hot Pursuit 3-ra :D
  • RYO21
    #71
    LEgalább ferari lenne a képen!
  • ATi0021
    #70
    Hiába van visszaszámlálás, úgy nézem a GTTV már lelőtte a poént. xD
    Forrás: http://www.madfanboy.com/site/blogs/nfs-hot-pursuit-race-podtverzhden

  • grebber
    #69
    Visszaszámlálás!
  • grebber
    #68
    Hamarosan lelepleződik a Criterion Games új projektje is
  • modelcar
    #67
    Valami friss hír?:)
  • ATi0021
    #66
    Pár napja olvashattuk, hogy ez EA regisztrált jó sok NFS domain nevet. Nos ezek között volt a Need for Speed: Red Line is.

    Ma meg a Criterion kiírta Twittere, hogy "Red Lining It....". Szerintem ez elég egyértelmű utalás a játék nevére. :D
    Criterion - Twitter
  • modelcar
    #65
    Remélem E3on lesznek hírek róla:)
  • [HUN]FaTaL
    #64
    HP3? Ha olyan hangulata lesz, mint az egynek akkor jöjjön. A HP2 egy szar volt :D
  • SötétBarom
    #63
    UP

    NFS Hot Pursuit folytatás

    Dixie Flatline, 13:34 - Játék: Versenyautós - (62 komment)

    Két friss Need For Speed játékkal készül az Electronic Arts. Az egyik az év utolsó negyedében, a másik 2011 elején várható, már amennyiben hihetünk a neten keringő pletykáknak. A 2010-es projekt állítólag az eredeti, 98-as NFS III: Hot Pursuit átdolgozása üldözésekkel és persze rendőrökkel. Ez lenne a Criterion Games féle NFS játék, a másik pedig várhatóan a SHIFT folytatása lesz.
  • High end PC #62
    Az lenne a legjobb ha mocik is lennének benn tényleg, meg szupersportkocsik is, kár hogy nem volt igaz a pletyi
  • grebber
    #61
    Cáfolták!!!

    A Criterion Games cáfolja a Need for Speed: Out of the Law pletykákat

    Vannak szóbeszédek, amelyek hosszú-hosszú hónapokig, sőt, esetenként évekig képesek fenntartani a játékosok érdeklődését úgy, hogy nem derül fény az igazságra, míg egyes pletykák mondhatni tiszavirág életűek. Ebbe a kategóriába sorolható a néhány órával ezelőtt megjelent hír is, miszerint Need for Speed: Out of the Law néven készül az első, Criterion Games által fejlesztett NFS epizód, amely alapjaitól szeretné megreformálni a sorozatot. Az igazság ebből azonban csak annyi, hogy a Burnout fejlesztői dolgoznak egy új Need For Speed részen.

    Az illetékesek ugyanis néhány órával a hír megjelenése után, a hivatalos Twitter oldalon tudomásunkra juttatták, hogy a mai napon napvilágra került história hazugság. Íme a teljes bejegyzés: NFS stories on the net today - 100% FAKE! Fordítást sem igényel a dolog, így mind a sokat mondó koncepciós rajzok, valamint a róluk leolvasható információk is hazugságnak bizonyultak. Sajnos! Így tehát továbbra is csak óriási ködben motoszkálhatunk, ha a Criterion-féle Need For Speed szóba kerül. Reméljük azonban, hogy hamarosan tényleg egy hivatalos bejelentést közvetíthetünk nektek.

    info: Gamechannel
  • [HUN]FaTaL
    #60
    Remélem hogy ez a kép nem valós, mert tiszta műanyag az egész.
  • csoli31
    #59
    Én csak bízok benne hogy az lesz. De ha elmagyarázod nekem konkrét infókkal, tényekkel, akkor majd hiszek neked. Ne a kép alapján ítélj meg egy készülő játékot, ami lehet hogy nem is valós. Arról a kevés infóról meg ne is beszéljünk (nem mond el semmit se igazán a játékról).
  • RYO21
    #58
    Jó játék lesz!

    (Am írtam a TCM-en is a hírekhez)
  • ATi0021
    #57
    Érdekes, egy NFS lenne, főleg, hogy a Criterion The NFS-t ígért. Bár az tény, hogy hosszú ideje kérik az EA-t, hogy legyen már NFSU3. De akár, hogy is nézem igazat kell adnom, az előttem szólónak, és várjuk szeretettel. Criterionban még nem csalódtam. :D

    Amúgy köszi, hogy jelezted. Lefordítottam, és kiraktuk hírnek a TCM-en: http://tcm.mconline.hu/index.php?drawfc=48340
  • Máté94
    #56
    Várjuk szeretettel!
  • RYO21
    #55
    http://allnfs.ru/news.php?readmore=889
  • High end PC #54
    Szóval jövőre is 2 részt kapunk (World Online, meg ez).

    Valami új infót tud már valaki? Végtére is lassan 2010 van. :DD
    Egy 2010 őszi megjelenés frankó lenne a Criterion-tól!
  • Máté94
    #53
    no
  • High end PC #52
    Vmi új infó? :F
  • Nohab
    #51
    Mintha ezt már hallottam volna :\
  • Lambo fan
    #50
    re
  • Lambo fan
    #49
    re
  • SLICK
    #48
    úgy látom neked ez a 4 NFS felér egy nagy ejakulációval :D
  • High end PC #47
    Jah, és mekkora lenne már ha mocik is lennének a játékban, mint a Paradise-ban.
  • High end PC #46
    WOW. Micsoda NFS részek készülnek!
    - Shift-el nagy álmom valósul meg amit lassan egy évtizede, végre szimulátoros NFS egzotikus autótípúsokkal...
    - Nitro végre elhozza a teljes játéktermi árkád szórakozást irányításilag(videók alapján), és nem olyan árkádnak csúfolt irányítás lesz mint pl az utóbbi jó pár részben
    - World Online részre a MotorCityOnline óta várok, végre ez az irányvonal is folytatódik, a masszív multiplayer online játék
    - és a Criterion akkor most a negyedik résznél bejelenti, hogy visszatérnek a TNFS, a legelső rész gyökerekhez, vagyis alap szupersportkocsikkal (nem tuningoltakkal) repesztünk majd pl autópályán és a havas alföldeken rendőri üldözéssel és gondolom a TNFS szerinti szimesebb irányításal, tyűűű, nagyon fel akarják támasztani az NFS nevet! Biztosan sikerül is nekik egy időre. Tehát az NFS se mostanság fog kihalni a játékprogramok-videójátékok színteréről.
  • ATi0021
    #45
    Visszatér a gyökerekhez a jövőre érkező NFS
  • [HUN]FaTaL
    #44
    Szerintem 2010.