4553
Need-for-speed-hot-pursuit-logo.png
  • Prince23
    #203
    Hát nem is vagy 20+ :D
  • modelcar
    #202
    Én még játszom UCn online, és nem vagyok hülyegyerek:)
  • Bullitt
    #201
    (sorry a dupla posztért)

    Csak szólok, hogy pont előtte fékez, nem is kicsit.
  • Bullitt
    #200
    Criteriontól ti vártatok szimulátort? Attól a csapattól, amelyik a Burnout sorozatról híres? :)

    Ez az új NFS rend. Shift volt szim, most jön egy árkád (illetve kettő, ha a Worldöt is beleszámítjuk), utána feltehetőleg megint jön egy Shift szerű epizód, és így, mint valami körforgás, az NFS két réteget is kielégíthet szinte évente.

    Megmondták E3-on is, nem is egy previewbe, hogy a Criterion gyakorlatilag semmit nem mutatott még meg a játékból. Gondoljatok bele, az utóbbi pár résszel is az volt a baj, hogy mindent lelőttek a megjelenés előtt. Szerintem egyenlőre altatják a népet, megmutatták, hogy "Na, ilyen" és semmi konkrétumot nem mondtak. Lesz egy facebook a játékban, ennyit tudunk.

    Az irányításról egyébként több preview is azt mondta, hogy Burnoutnál sokkal kifinomultabb, de persze nem Shift szintű. Ez várható volt a Criteriontól.
  • [HUN]FaTaL
    #199
    Ez is egy trágyadomb lesz a videó alapján, kár érte :/
  • Indigo
    #198
    Nekem tökmindegy honnan indult, az MW egész jó kis rész volt, szerintem. Aztán ki mondja, hogy egy sorozat nem fejlődhet, újulhat meg, térhet el más irányokba?
  • Szabi1991
    #197
    nézd úgy a videót hogy megnézed hol kéne legyen a kamera.. soha nem látsz másik kamerát a videóban.. pedig nemegyszer kéne..
    ki az a bolond aki beállva az autó alá?.. meg egyáltalán ki engedné?..

    elméletileg megoldható lenne, de ez akkor is kamu..
  • Grove4
    #196
    aha
  • Indigo
    #195
    Ahogy elnézem, ez is egy szarfos rész lesz, Undercover féle szégyen, hülyegyerekeknek. Pedig milyen jó kis móka volt még a Hot Pursuit 2...
  • High end PC #194
    Már láttam. Ha jól tudom, Schumit csak a reklám kedvéért vágták be, nem ő vezette az autót valójában. Mint ahogy beszámolt több média, hogy nem trükkfelvétel volt, legalábbis állítólag.
    Hát, én special fizikával foglalkoznék, már máshol kiveséztük ezt a videót. Leszorítóerőt annyit nem termel ez az autó, hogy fejjel lefele is menni tudjon. De a centrifugális erő megtarthatja az alagút felületén az átfordulás idejére. Ez az erő függ az alagút sugarától, az autó össztömegtől és a szögsebesség négyzetétől. Plusz ehhez az erőhöz hozzá adjuk a leszorítóerőt. Ennek a kettőnek kell kompenzálnia az "mg"-ét, vagyis: tömeg szorozva a Földi gravitációs állandóval a Föld középpontjának függvényében. (ami arra "hajt", hogy leessen az autó.)
    Elvileg lehetséges, hogy a centrifugális erő kikompenzálja a gravitációs erőt, szóval, szerintem real volt a teszt.
  • modelcar
    #193
    irányítás
  • Szabi1991
    #192
    tök reális.. sumaher az alagút falán is megy..
  • High end PC #191
    " Másrészt nem tudom, hogy lehet már megint egy videóról leszűrni, milyen az irányítás. Fingotok sincs róla, és ennyiből nem is lehet megállapítani, akármennyire okosnak hiszitek magatokat. "

    Valaki lát is, nem csak néz. Például, hogy 1:00 fele bemegy a Murciélago LP670-es 340 km/h felett az alagútba, majd a 90 fokos jobbos kanyart 300 km/h-val kezdi bevenni, és be is veszi, ráadásul úgy, hogy nem is az aszfalton, hanem poros földes részen kanyarodik be.
    Egy szó, mint száz, igaza volt a kollegának, akire reagáltál, ez sínautózás.
  • Szabi1991
    #190
  • Grove4
    #189
    Akkor ez a Retard játékmód. Vonalpályán fogócska:D
  • SZilaJMaGGoT
    #188
    Erre van igény, széles réteget akarnak vele megcélozni. Szerinted aki szimekkel játszik az majd pont a HP-t várja? :D
  • Szabi1991
    #187
    fogócska.. ;)
  • High end PC #186
    - az irányítása hasonlíthatna jobban a Shift-hez, ez az autó tapadás megint hátralépés az NFS részéről...
    - zavaró, hogy nincs belső nézet, bár, a Hot Pursuit 2-ben sem volt (mondjuk ez akkor is idegesített)
    - ez a nitrózgatás meg nagyon nem tetszik, legalább az első két HP részben full stock verdák voltak, nekem nem kellenek ilyen mokkult kocsik, stock szupersportkocsikat akarok
  • Grove4
    #185
    Pedig én is azt érzem, hogy nem lesz semmi komoly változás, nem mondom, hogy biztos így lesz, hanem hogy ezt érzem. Jó, ha nem verseny volt akkor mi?
  • Bullitt
    #184
    Ez sehol nem volt verseny. Az elágazás meg nyilván a demo pálya vége. Elég érdekes lenne, ha E3-ra kivitték volna a teljes játékot...

    Másrészt nem tudom, hogy lehet már megint egy videóról leszűrni, milyen az irányítás. Fingotok sincs róla, és ennyiből nem is lehet megállapítani, akármennyire okosnak hiszitek magatokat.
  • SLICK
    #183
    na a látottak alapján, sínautózás és ráadásul nem eredeti Hot Pursuit érzés... kuka
  • Grove4
    #182
    WTF? megfordulunk "verseny???" közepén????Mi volt az az elágazás????
  • Bullitt
    #181
    Nekem nem annak tűnik...
  • High end PC #180
  • SötétBarom
    #179
    Tuti nem lesz. :DDD Nem látja senki, hogy ez egy szar MW kopi, csak fákkal, nem pedig open-world várossal? :DDD
  • High end PC #178
    Ajjaj, most jut eszembe, hogy sehol se láttam belső műszerfal nézetet! :S
    Ha nem lesz, megőrülök, Hot Pursuit nem lehet belső nézet nélkül, a legelső HP-ben is volt, a HP2-ben pedig nagy csapás volt hogy az volt az első NFS, amiben nem volt!
  • High end PC #177
    Ezt én is néztem tegnap, az NFS High Stakes borítóján nem lehet Murciélago, mert a Murci 2001-es a játék pedig 1999-es :D
    Szerintem a követekező történt: mivel azt még az EA Canada készítette, azok, akik felvitték a borítókat a needforspeed.com oldalra, lövésük sem volt az NFS High Stakes-ről, az első nagy felbontású borítót, amit találtak a neten, feltöltötték a needforspeed.com-ra...
  • Grove4
    #176




    Ezek az NFS 4 borítói.
    Nekem pl az utóbbi van meg, csak angol verzióval.
  • [HUN]FaTaL
    #175
    lol
  • Tigristank
    #174
    Tök jó, DE az NFS 4 borítóján mit keres a Porsche mellett 1 Murcielago? :D
  • Bence94
    #173
    porsche unleashed a legjobb játék a világon az kéne mai über atom grafikával és fizikával plusz only pc
  • High end PC #172
    Kíváncsi vagyok lesz e egyszer High Stakes 2
    Vagy mondjuk Ferrari Unleashed, vagy hasonló.
  • SLICK
    #171
    Nekem a Most Wanted is már csak azért tetszett mert benne volt a Mercedes SLR McLaren. Amúgy meg unalmas és rövid volt.
  • High end PC #170
    Szerintem sem, a Black Box szerintem fent van a rajongók Most Wanted listján (ez mekkora) :DDDD
    Remélem nem igazak a pletykák, bár már elég rég óta terjengenek, tavaly óra.
  • SLICK
    #169
    Black Boxnak meg se szabadna engedni már további NFS részek készítését szvsz...
  • High end PC #168
    Hát, ha igazak a pletyik...hogy a Black Box fogja a 2011-es NFS-t hegeszteni, nem kizárt :D
  • Prince23
    #167
    Nekem NFS közül favorit a Hot Pursuit 2 , utána meg a MW. Tutu lesz amjd most wanted 2 is :D
  • High end PC #166
    Most elbeszéltünk egymás mellett.
    Levelem azoknak szólt, akik szerint ez csak egy szar Most Wanted klón, open world nélkül, mert akkor ezek szerint fogalmuk sincs honnan indult a széria.
    Ez leginkább visszatérés a gyökerekhez (EA Canada részek), ahogy ígérték. Legalábbis az első benyomást illetően. Vagyis leginkább a The NFS-re, NFS III Hot Pursuit-ra és az NFS High Stakes-re emlékeztet.
    Remélem tényleg nem is lesz benne tuning, mert már nagyon untam.
  • High end PC #165
    De komoly a needforspeed.com, felvitték az oldalra az összes NFS-t, infókkal meg borítóképekkel. (kivéve az NFS V-Rally és NFS V-Rally 2-őt, meg az MCO-ót)
  • bertino
    #164
    na, mar megint egy "majdenmegmondommilyenvoltareginfsmertakiwantedezikazassetudjamilyenvoltezregen" user.


    nekem nincs bajom ezzel, csak leallhatnatok ezekkel a szovegekkel.

    ha nem tudja hat nem tudja, le kell szarni es szo nelkul elmenni mellette, nem mindig okoskodni meg terjeszteni az eszt.