4553
Need-for-speed-hot-pursuit-logo.png
  • Grove4
    #283
    Ki volt már ez is tárgyalva, csak egy kicsit kellene visszaolvasni, Twitteren írták a fejlesztők, hogy lesz benne free-roam.
  • KillTheKonzol
    #282
    free roamot én meg ebben a játékban nem is láttam, le volt zárva az elágazás a videóban, nem? tipikus Hot Pursuit2, abban is u.a. a pálya volt kétszer is, egyszer erre, egyszer arra lehetett menni, más kombinációban, az útzár pedig egy korlát volt...
  • Grove4
    #281
    DE NEM ÉRTED, HOGY NEM ÚGY ÉRTI??????? HANEM ÚGY, HOGY NEM LEHETETT BEJÁRNI AZ EGÉSZ VÁROST, HANEM CSAK EGY PÁLYASZAKASZT!!!


    argh!!:S
  • KillTheKonzol
    #280
    habár HP-ben voltak városrészek(!), de nem egész városok

    akkor az empire city mi a tököm volt a hot pursuitban?
  • SLICK
    #279
    tévedsz, nem vagyo ktökéletes, nem is mondtam.
    #278: oké :D
  • High end PC #278
    Hagyd, beszél itt gondolkodásról, meg hogy nem ír ész nélkül, miközben zöldségeket hord össze, de mindig ki akarja magyarázni, az ilyen emberrel nem érdemes vitatkozni, ez egy Most Wanted 2, semmi értelme Hot Pursuitnak nevezni -és hagyd annyiban a dolgot.
  • DaniellT
    #277
    Jézusom, úgy látom te az a típusú ember vagy, aki sose ismerné be, ha téved, vagy nincs igaza, és akármit meg tud magyarázni.

  • SLICK
    #276
    hol állítottam azt, hogy nem voltak "rövidített" útvonalak a HP-ban?
    Nagyon is tisztában vagyok az eldugott útvonalakkal, hisz ki is használtam őket javarészt.
    Szóval ez értelemtlen belekötés volt a semmibe részedről.

    #266: Nagyon is tisztában vagyok az NFS sorozat részeivel, eddig 3 részt nem próbáltam csak, a legelső, a második és az ötödik (Porsche Unleashed) részeket. Mivel nem ész nélkül érvelek, ezt a 3 részt sose hasonlítgattam az eddig megjelentekhez vagy készülőkhöz.
    De mivel mindkét Hot Pursuit részt a végletekig játszottam, ezért úgy gondolom nem alaptalanul kötök bele az új "HP" részbe.
    A kommented utolsó szakaszához pedig azt fűzném hozzá, hogy félreértelmeztél. Tudom, hogy voltak városok (Aquatica az örök favorit), én ezt arra értettem, hogy nem az egész várost jártad be, hanem csak az adott útvonalokat a városon belül. Tehát ebben a készülő "HP" részben ha Free Roam lesz akkor gondolom az esetleges város összes területe bejárható lesz mint Ug1-2, MW és Carbon részekben.

    És DanielT: ha az MW-t is húzom rá, mint hasonlat erre a játékra, de mégsem ugyanaz attól vegyítve van a kettő és az már nem eredeti Hot Pursuit!!! Gondolkodjatok már kommentálás előtt
  • leipsig
    #275
  • gduck
    #274
    A TDU2 topicba volt linkelve, de itt is aktuális
    KATT IDE ;)
  • Prince23
    #273
    hegyek, völgyek, tengerpart, autóutak, autópálya, nemzeti parkok. igen ez a HP :D
  • Grove4
    #272
    Jaja, én is ezt mondom :)
  • High end PC #271
    "De azok mind olyan városok voltak amelyek közelebb voltak a tengerparti egzotikus környezethez."

    Igen, és valószínűleg ha lesz, ebben is ilyenek lesznek.
  • gduck
    #270
    Beleestem abba a hibába, hogy csak a TDU1 és a készülő TDU2 részekre gondoltam Amúgy én még a C64-es TestDrive résszel kezdtem az ipart

  • Bullitt
    #269
    Igazság szerint az első NFS-ek a TD nagy konkurenciája lett anno. És meg is verték a végére nem kicsit, mert siralmas volt a TD6, ha jól emlékszem talán az 5. rész volt még a Test Drive-okból ami viszonylag sikeres volt. De már rég volt ez, nem voltam több 8-9 évesnél akkoriban :)

    Egyébként az nem "egy napon", hanem "egy lapon". Kb. olyan ez, mint a "Szervusz". Mindenki "Szerbusz"-t mond, aminek tökre semmi értelme. Nem bántásból írtam, csak, hogy tudd. :)
  • gduck
    #268
    Totál vakvágány! Egyik NFS rész se említhető egy napon a TDU bármelyik részével

    Én nagyon jókat játszottam az NFS újabb részeivel is (NFS World is beleértve), de azért osztom "High end PC" nézeteit.
  • Grove4
    #267
    De azok mind olyan városok voltak amelyek közelebb voltak a tengerparti egzotikus környezethez.

    A MW. meg egy szürke koszos városban játszódott.

    Persze, volt sivatagos és havas pálya is, de a lényeg, hogy sokkal közelebb volt a természet.
  • High end PC #266
    Egy részt, egyet értek #264-al.
    Másrészt már látom te miért nem látsz tisztán, meg miért MW-zel itt folyton, mivel úgy néz ki nem vagy tisztában az eddigi NFS sorozat részeivel sem. Például:

    " semmi értelme HP-nak hívni, mégha nem is városban lesznek a főbb versenyek meg nem tuningolós lesz és egzotikus autók lesznek benne, habár HP-ben voltak városrészek(!), de nem egész városok, ebben a 100 mérföldben pedig tuti lesz egy kisebb város "

    WTF?????? 1998 NFS III Hot Pursuit: Aquatica, Atlantica, Empire City mind olyan pályák voltak, ahol az egész pálya egy várost alkotott, és azon kellett keresztül száguldani.
    2002 NFS Hot Pursuit 2: itt meg már olyan pálya is volt, ahol egy gigapoliszon kellett keresztül menni, és 3 felé ágazott az autóút, ahol teljesíteni lehetett a pályát a város egy részén belül...

  • Prince23
    #265
    Hát ja, ezt csak megerősíteni tudom, hogy HP reboot.
  • DaniellT
    #264
    " hajaz a Most Wantedre, egyrészt csak pályaszakaszoknak szabadna lennie benne és nem bejárható területnek, ezek szerint Free Roamos lesz a játék, ami máris NEM nevezhet Hot Pursuit-nek mivel az nem erről szólt "


    Na ne mondd szakértőkém, az én emlékeim szerint viszont a Hot Pursuit 2-ben egy rakat pályát lehetett úgy teljesíteni, hogy tök más útvonalon mentél hosszú kilómétereken át, mint az ellenfelek.

    Akár mennyire is rá akarod húzni erre a játékra a Most Wanted-et, esélytelen próbálkozás. Ez minden porcikájában sokkal inkább Hot Pursuit, mint Most Wanted, teljesen felesleges ezt erőltetned.
  • Bullitt
    #263
    (dupla post powa)

    Nem én mondtam... :D
  • Bullitt
    #262
    Mondjuk bevallom őszintén én se látom túl sok értelmét pont a TDU2-höz hasonlítani. Más a célja a két játéknak, másféle dolgokra koncentrálnak, ezért nem éppen igazságos összehasonlítani. De ez mindig így van. GRiD meg Shift hasonló, de akkor sem összehasonlítható. Könyörgöm, GRiD full árkád, Shift meg a szimulátor felé hajlik, kis moddinggal meg az is lehet. Shiftnek a célja a vezetési élmény átadása, az, hogy benne ülsz az autóban egy verseny közepén, a CM játéka meg egyszerűen a Race Driver sorozat folytatása volt (áá Le Mans...:D kéne már egy PC játék amiben benne van).
  • [HUN]FaTaL
    #261
    A World?
  • Muttley
    #260
    Nagyon remélem, hogy ezzel csak
    a TDU hírnevét akarták rontani...
  • Bullitt
    #259
    Vicces, de ugyancsak twitteren kérdezték az NFS teamet, hogy akkor a TDU2 lenne a HP konkurenciája, amire azt válaszolták, hogy nem, inkább a World van egy síkon azzal.
  • bertino
    #258
    test drive akkor nyert.
    ennyi.
  • [HUN]FaTaL
    #257
    Oké, ez is kuka...
  • Bullitt
    #256
    Nem lesz belső nézet. Jimmy Fallon talshowjában szerepelt a HP, ahol egy gameplay videóban végigmennek a kameranézeteken és nincs belső nézet. Bővebben TCM-en
  • Grove4
    #255
    OK, akkor tévedtem, én nem olvastam semmi ilyen nyilatkozatot, a videükbül indultam ki.
  • [HUN]FaTaL
    #254
    Minden jel arra utal, hogy az lesz...
  • Bullitt
    #253
    Akkor minek fordultak meg nem is egy gameplayben az út közepén? Meg miért volt az egyik gameplayben szintén, egy kereszteződés/autópálya csomópont? Meg mondom, twitter. Ott kérdezték is, hogy lesz free-roam, Criterion meg...

    @NikoMR:
    @CriterionGames Are we going to be able to free drive on the new tittle "Need For Speed" like in "Burnout Paradise City" ?

    @CrierionGames:
    @NikoMR1 yes.

    Erről ennyit.
  • Muttley
    #252
    Biztos ez? :-)
  • modelcar
    #251
    Lesz Porsche 918 Spyder is.
  • SLICK
    #250
    nyugi, elsőnek a videóben én is egy Ferkát bírtam felfedezni, de az ugyanez a kocsi volt... :|
  • Grove4
    #249
    akkor sorry, ennyire nem vagyok pró, hogy felismerjem, bár, ha jól emlékszem akkor ki is írták az introban :)
  • Grove4
    #248
    De én nem hiszem, (nem vonom kétségbe az állításodat Bullit, csak nem vagyok 100% biztos benne, hogy így lesz) hogy free-roamos lesz, minden jel arra utal, hogy NEM free-roamos lesz a játék.Az eddigi videókat amit láttam semmi sem utalt arra, hogy az lenne, vonalpályákat vettem észre.
  • SLICK
    #247
    ha a képre gondolsz ami na piros kocsi van, az egy Köenigsegg
  • SLICK
    #246
    "Manapság sajna kötelező tartozákká vált a free roam az árkád NFS-eknek"

    de könyörgöm, így már semmi értelme HP-nak hívni, mégha nem is városban lesznek a főbb versenyek meg nem tuningolós lesz és egzotikus autók lesznek benne, habár HP-ben voltak városrészek(!), de nem egész városok, ebben a 100 mérföldben pedig tuti lesz egy kisebb város.
    Én FULL Hot Pursuit játékot várok és nem olyat, ami csak a nevében az + pár egyéb dologban...
  • Grove4
    #245
    Sztem az egy Ferka.
  • RYO21
    #244
    Biztos nem lesznek ilyen kocsik benne. Egy-két lamborghini, kőmégsegg és mindenféle szar audi, bmw, nissan stb.

    Sőt sztem még ferrarik se lesznek majd bennne.