4553
Need-for-speed-hot-pursuit-logo.png
  • samsung123
    #323
    én most a SHIFT-ben nyúzom a Ferrarikat PC-n, iszonyat szépek!
  • Bullitt
    #322
    Tudtommal Xbox360 exkluzív a márka. A Microsoft jó pénzért megvásárolta magának isten tudja hány évre.
  • High end PC #321
    Egyszerű, ha a régire hivatkozol, mondd azt, hogy Need For Speed III Hot Pursuit, mert hivatalosan ez volt a neve. :)
    Ennek meg Need For Speed Hot Pursuit, minden prefix nélkül.
  • atiwrc
    #320
    nfs 1,2,3,4 megvolt probáltam az 5ötmég az elment, az undergroundot meg egykét ujabbnak a demoját is kipróbáltam, hát elég uncsi volt.

    De hogy mék volt az a barom állatja aki nem birta oda biggyeszteni azt hogy 3 !!!! Most ha valakinek azt mondom hogy ej milyen király volt anno nyomni a nfs hot pursuiten, ő meg leszedi ezt és hülyének fog nézni hogy mi ebben a jó.....

    Egyébként leirná valaki miért is olyan nagy szám ez a saját zenék? Van mindeki gépén valami zenlejátszó, meg tudom hogy 2010et irunk, de létezik még olyan hogy cd-s kazettás rádiós magnó.... :P
  • Tigristank
    #319
    Vagy csak a vállalat túl sznob. -.-
  • SLICK
    #318
    Saját zenék!!! Na ez viszont jó pont! A Ferrariért viszont kár. Túl drága még mindig a licenc :|
  • Bullitt
    #317
    Nem lesz Ferrari, ahogyan tuning se, viszont saját zenéket lehet majd pakolni a játékba. És ezt nem írtam bele, de a rendőröknek is törni fog az autójuk (mint láttuk az üldözöttet szét kell zúzni, de nyilván a rendőr is totálkárosra tudja törni önmagát ha béna...)
  • High end PC #316
    Játékkonzolokon elég sok NFS részben volt azóta is (ha információim helyesek: Underground, Underground 2, Most Waneted, Carbon, Pro Street), valamiért csak PC-én halt ki a stílus, bár, ha jól informált vagyok, az Undercover-ben és a Shift-ben már konzolon se volt split screen.
    Nálam is van PS3, meg X360, de jó részt csak a demókat szoktam rajtuk kipróbálni, amolyan összehasonlítás kép, nálam a fő NFS platform a PC, azon játszható az összes rész, a legjobb minőségben, elég ritka, hogy egy NFS részt megveszek valamelyik játékkonzolra is.
  • RYO21
    #315
    Ja de tényleg! Mostanában miért nincs a NFSkben split screen?
  • modelcar
    #314
    6:53-nál egy nagy bug
  • modelcar
    #313
    egy másik
  • High end PC #312
    Ja, ja, a vége előtt a szalagkorlát :D
    Mindig lelöktük a másikat split screen-ben :D
  • SötétBarom
    #311
    Kedvencem a szalagkorlátos kanyar, ahol le lehetett zuhanni :DD Elsőre meglepődtem rajta mint az állat :)
  • High end PC #310
    Micsoda idők voltak :D
    Szinte fejből végig tudom tolni a pályát, annyit nyomtuk split screen-ben. :D
    Be is teszem nosztalgiázni, kedvet kaptam rá. :D
  • SötétBarom
    #309
    1:50

    Így hirtelen nem tudtam, hová szúrjam :DD
  • High end PC #308
    Ebben a videóban is csak egy elágazást láttam, a többi útszakasz egy felé tartott az egész gameplay során, az előző gameplay vidiben meg elágazás se volt, ha tényleg open world lesz, teljesen más lesz, mint ami eddig valaha is volt, ugyanis szerintem néha lehet csak más irányban menni majd, nem lesz túl komplex úthálózat rendszer, ami mondjuk nekem tetszik is.
  • SötétBarom
    #307
    Ezek alapján egész szórakoztatónak tűnik.. Amúgy esküdni mernék, hogy a fizika ugyan az, mint a split/second-é
  • High end PC #306
    Na, ettől a viditől tisztára Hot Pursuit 2 érzésem van, a National Forest pálya ugrik be, ahol stock szupersportkocsik fogócskáznak, még az is elképzelhető, hogy tetszeni fog a játék. :)
  • modelcar
    #305
    gameplay
  • modelcar
    #304
    ezt láttátok?
  • Tigristank
    #303
    NFS3-ban volt 8 pálya, NFS4-ben pedig ez a 8 + 10 új pálya. Az autók közül pedig konkrétan 6 olyan van, amelyik mindkét részben szerepel...
  • SötétBarom
    #302
    Új pálya ugyan annyi volt, mint ahányat átemeltek a harmadik részből. Ehhez jöttek a sokkal szebb autómodellek (átlátszó szélvédők, törés, stb.), új kezelőfelület, stb.

    Nagyobb előrelépés volt, mint mondjuk az U-U2, vagy az MW-Carbon..
  • C0mputers
    #301
    Az eredetileg az NFS 3 Hot Pursuit kiegészítője lett volna, legalábbis 98 végén, 99 elején ezek a pletykák folytak, mert a pályák fele ugyanaz volt, akár csak az autólista jó része, sőt, talán több pálya volt az NFS3 HP-ból átvéve, mint amennyi újat csináltak. De aztán mégsem lett HP, vagy legalábbis félig igen, de egy önálló részként adták ki végül, akkori meglepetésemre.
  • Tigristank
    #300
    Kimaradt az NFS4, ott is lehettünk rendőrök, pedig az sose volt HP. :)
  • Grove4
    #299
    Olvassál már légyszíves!
  • Indigo
    #298
    A videó alapján a vezetési modell egy fos, és nem lesz benne free roam.... Ezek után a tökömet sem érdekli, hogy fogják hívni, ti meg olyan vérmesen vitatkoztok róla, mintha a jövőtök múlna ezen a szaron
  • KillTheKonzol
    #297
    #293

    később írta le, hogy értette
  • [HUN]FaTaL
    #296
    Neked az egész város volt, free roam módban. grat
  • C0mputers
    #295
    Bocs, nem a tiedre akartam válaszolni, hanem csak úgy írtam itt a nagy HP meg anti HP hívőknek általánosságban :D
  • C0mputers
    #294
    Hot Pursuit: különleges játékmenete eddig az volt, hogy a rend őrei szerepét ölthettük magunkra, és üldözhettük a gyorshajtókat. Eddig két ilyen NFS-nek volt ilyen játékmenete, és mindkettőnek HP volt a neve. Ez lesz a harmadik ilyen rész, és jéé, ennek is HP lesz a neve.
    Tök mindegy, hogy az eddigi részekből is kölcsönöznek más, sikeresen bevált elemeket, ha nem így volna, avval jönne mindenki, hogy hú, hát ez hót ugyanaz mint a második HP2 csak újabb a graf, és mindenki ezért kukázná ki legelsőre...
  • KillTheKonzol
    #293
    Alulról kezdtem a kommentek elolvasását, olyan sorrendben reagáltam.

    De evvel is csak az a baj, hogy ami mellett kiállsz, Most Wanted, az is a Hot Pursuit részek és az Underground részek ötvözésével jött létre. Vagyis az MostWanted is félig HotPursuit volt.
    Emlékszem, 5 éve ennek örült mindenki, hogy keverték a 2 stílust...
  • High end PC #292
    Szar Pong, az is csak sokkal ezután jött.
  • Grove4
    #291
    A Test Drive meg a Pong-ból jött egyébként :D
  • High end PC #290
    Na igen, ez lett volna a következő, hogy az NFS meg a TD-ből jött, tehát ez is csak egy TD klón lesz.
  • SötétBarom
    #289
    A test drive-ból jött.
  • Grove4
    #288
    lol

    akkor Underground 2 ,vagy akár Carbon nem????
    :D:D

    Ez egy Hot Pursuit, csak valószínűleg annyi lényeges változással, hogy lesz benne Free-roam.
  • High end PC #287
    Nem, ez ilyen alapon egy vicc. Ilyen alapon azt is rá lehetne húzni, hogy a rendőrök elöl menekülés a The Need For Speed-ből jött, így már a legelső Hot Pursuit se volt igazi, hanem csak egy TNFS klón, és ez is csak egy TNFS.
  • SLICK
    #286
    nem írom le megint mégegyszer, hogy mire értettem, olvass visszább.
  • KillTheKonzol
    #285
    ja, hát akkor ez egy Underground 2 , mert abban volt először free roam ilyen alapon...nemár...
  • KillTheKonzol
    #284
    #282