4553
Need-for-speed-hot-pursuit-logo.png
  • Szabi1991
    #363
    sőt.. a pályák egy részét is :p
    és jobb lett az rfactor mód mint a shift :DD
  • samsung123
    #362
    Sőtt..még a Shiftből az Rfactorba is átkonvertálták kocsikat
  • RYO21
    #361
    Megcsinálható, a shiftból a TDUba átkonvertálták a kocsikat.
  • fery02
    #360
    Tényleg, különböző motorok lehetnek. Elnézést. :)
  • Bullitt
    #359
    Ami azt illeti nehéz lenne. Csak gondolkozni kell, nyilván semmi köze a Criterion motorjának a Slightly Mad motorjához. Ha meg is csinálható a dolog, nem kevés munkát (és időt és pénzt) igényel.
  • fery02
    #358
    Az ilyen dolognak 2010-ben nem igazán kéne hírnek lennie egy autós játékban szerintem. :)
    Amúgy jó lesz ez érzem, csak persze belső nézetet kifelejtik ebből is, de pedig de nehéz lehetne átmásolni a Shift-ből a sok fasza belső nézetet az autókhoz, amik ebben a játékban is szerepelnek, a maradék párhoz pedig készíteni.
    Na mind1.
  • Bullitt
    #357
    Milyen böngészőt használsz? Mert nálam Chrome-al tökéletesen működik.
  • RYO21
    #356
    Nekem mostanában nem nagyon akar betöltődni az oldal.
  • Bullitt
    #355
    Újabb hírek, gameplay videóval.

    Állítólag az autók nagyon nehéznek érződnek. xD
  • Grove4
    #354
    bót ,ja az nem szín, akkor lia
  • Muttley
    #353
    Dehogy is. A másik. :)
    Három betű, szín és nem a ződ :)
  • modelcar
    #352
    a sárga?
  • Muttley
    #351
    Továbbra is szép lesz a játék
    és most már tudjuk a Lambo-nak melyik szín nem áll jól
  • modelcar
    #350
    Végre új hírek
  • Bullitt
    #349
    Új képek és szokásosan semmitmondó interjú.
  • Indigo
    #348
    Ez azért kibaszott nagy szegénységi bizonyítvány, akárhogy is nézzük...
  • Szabi1991
    #347
    "Need for Speed Hot Pursuit was named Best Racing Game by the E3 Game Critics' Game Critics Awards, which are a combination of 31 voting publications coming together to decide the best of E3. We're thrilled here to see that these folks think Hot Pursuit is as awesome as we do. This is the first time a Need for Speed game has won this award since the original Hot Pursuit in 1998. "
  • Csabesz6
    #346
    Szerencséd, hogy levetted.
  • C0mputers
    #345
    mirő beszélsz?
  • Csabesz6
    #344
    Ne lopd a logómat, pöcs.
  • fery02
    #343
    Az ilyen dolgokon nagyon el lehetne filózni, de csak belefárad az ember.

    De összességében a fő összetevők abból állhatnak, hogy egyrészt mert öregszünk, másrészt meg a játékok gyerekesebbek, konzolosabbak. :)
  • Muttley
    #342
    Vajh miért? :)
  • XenHai
    #341
    Egyébként PC-n a gamek nagyon kezdenek vissza fejlődni! Oké dx 11 meg csilli villi grafika , de az élmény...
  • fery02
    #340
    Kár, hogy az utóbbi NFS-ekből előszeretettel hagyják ki a HUD kikapcsolásának lehetőségét, mert én személy szerint a régi generációs NFS-ekben imádtam HUD nélkül autókázni, belső nézetben, de itt ahogy látom, nemhogy belső nézet nem lesz, de még a HUD is nagyon bénán néz majd ki.

    A környezet tetszik. Továbbá, hogy nem bóklászhatunk annyira szabadon, mint korábban, bár az irányítás olyan Undercover-esnek néz ki, amitől hányok, de ilyen tálalásban lehet könnyen hozzá fogok szokni.

    Zenétől már nem várom el, hogy visszaköszönjenek a régi electro techno zenék (már a HP 2-ben is inkább a rock ment), csak adja meg a kellő hangulatot, bár ettől nem félek, zenék terén nem szokott gond lenni.

    Grafikával sem szokott gond lenni, ez úgy néz ki most sem lesz másképp.

    Az mondjuk picit frusztrál, hogy itt is meg akarnak ölni gyorshajtásért, mint a HP 2 esetében is néha, mikor robbanóhordókat dobáló heliket küldenek utánad, de az ilyenek kellenek is, mivel gyerekeknek készül inkább.

    Én várom, rág mondtam ilyet NFS-re. :)
  • Szabi1991
    #339

    [center]
  • gduck
    #338
    Mennyit nyomtuk pedig régen split-screenben az NFS-t. Kemény iskolabusz csaták is voltak ám
  • [HUN]FaTaL
    #337
    A World Racing 2-ben nem volt cockpit view de meghagyták a moddereknek, rengeteg igényes addon autó készült cockpittal. Nem értem az EA miért nem támogatja hivatalosan a moddolást, NFS4hez is fasza mod autók vannak a mai napig.
  • Bullitt
    #336
    Mondtam, hogy twitteren...
  • Muttley
    #335
    Forrás linket, légy szíves.
    2010-ben én ezt nem akarom elhinni.

    #332: a world racing utolsó bónusz pályáján van egy Ferrari, s annak volt cockpit view.
  • RYO21
    #334
    Már előre látom, hogy szar lesz.
  • [HUN]FaTaL
    #333
    Ezért mondja mindenki, hogy akkor kezdődött az NFS lejtmenete, azóta csak a shift volt hasznáható, az összes többi hulladék és úgy látom ez is az lesz, de majd meglátjuk.
  • High end PC #332
    Sajnos már a HP2-ben sem volt chockpit view, meg split screen (PC).
  • Bullitt
    #331
    Újabb twitter kérdésekre válaszoltak a fiúk, megerősítették, hogy NEM LESZ COCKPIT VIEW. Konkrétan ezt válaszolták rá, amin nem tudom eldönteni, hogy sírjak, vagy nevessek: "No. You'd be thinking of NFS Shift."
    *facepalm*

    Aztán, a split-screentől is el lehet búcsúzni, nekik az Autolog van erre úgymond. Röhej.....

    Nagyon mondták, hogy vissza akarnak térni a gyökerekhez, de ha már ennyi cucc nincs benne, mint cockpit view, Ferrarik, split-screen, meg isten tudja mit hagynak még ki, akkor ez tényleg nem HP már...
  • Grove4
    #330
    thx

    valahogy gondoltam, hogy manson lesz.
  • modelcar
    #329
    marilyn manson tained love
  • Grove4
    #328
    Mi a címe az első számnak benne?
  • Muttley
    #327
    Bocsesz :)
    Adja ua.-t az élményt, mint 2002-ben a HP2 PS2-n, csak kicsit "Turbósabb"-üzemmódban.
    Hát inkább ez, mint a Blur, a Split Second vagy a Burnout :)
  • Doomista
    #326
    Ma még nem ^^
  • Muttley
    #325
    Ám'tom vó temáá' :)

  • SötétBarom
    #324
    Rosszul tudod, mivel a GT5-ben is lesz egy halom..