4553
Need-for-speed-hot-pursuit-logo.png
  • High end PC #443
    Félreértés ne essék, biztosan kurva jó egy kocsi az a GT-R35, de nem kéne megmagyarázni, hogy így meg úgy leeszi reggelire a Lamborghini-ket.
  • High end PC #442
    Hát itt is a Gallardo nyert, pedig ez még a mostani generációnál 2-vel régebbi. Azóta már jött ki LP560, meg LP570 SL is.
  • High end PC #441
    Miről beszélsz? Én konkrétan Lamborghini mániás vagyok gyerekkorom óta. És garantálom, hogy ami a bannerban van, totálisan gyári állapotú. Így néz ki gyárilag is, és 670 lovas gyárilag, az utolsó generációs Murciélago.

    Ne mutogass nekem tuning GT35-öst, amin már alapból is Twin Turbo van. Lamborghiniket is tuningolják egy kis elturbósítás után 1875 lóig is akár...
  • Szabi1991
    #440
  • Szabi1991
    #439
  • Szabi1991
    #438
    viszont az SV se alap verzió ami a bannerba van.. szal GT-R ből se kell alap legyen, betesznek egy picit felpiszkáltat 700lóval.. ;)
  • DaniellT
    #437
    arról nem is beszélve, hogy a játékban is benne lesz a gallardo lp570, meg a nagytesója a murciélago lp670 is...

    a valóságban a gt-r35 úgy 53 másodperc alatt viszi ki a 300-at a lambó meg úgy 29 másodperc alatt, a Ferrarik meg még ennél is 1-2 másodperccel kevesebb alatt...
  • High end PC #436
    Nem vicc volt, én épp úgy gondoltam, hogy te vicceltél. :) Ugyanis hiába általánosságban írtad, ha a márkák jelenlegi kisebb modelljei (Gallardo LP570, 458 Italia) is jobbak gyorsulásra, fékútra, és több száz kg-al kevesebbet kell a kanyarban befordítaniuk. :)
  • SötétBarom
    #435
    Lesz ott még japán szerintem bőven. Van egy csomó licenszük, a modellek megvannak régről, hülyék lennének kihagyni őket (szerintem). R34, Supra, RX8, LFA szerintem igen valószínű.
  • Muttley
    #434
    Mondd, hogy vicceltél és nevetek. :)
    Én egy (!) típust állítottam szembe márkákkal általánosságban, te pedig...
    Na, de inkább nem OFF. xD
    A lényeg: hip-hip-hooray, hogy a HOT pursuit sorozat újjáélesztésébe az EA szerint is befér egy japán nehézfiú is.


  • High end PC #433
    Ja, főleg, hogy még egy Porsche 911 GT2 RS, egy Ferrari 458 Italia és egy Lamborghini Gallardo LP570 SL is megeszi gyorsulásra a Nissan GT-R35-öst... :)
  • Muttley
    #432
    Mit látnak szemeim?
    R
    3
    5
    ??? FAV

    Absz itt a helye ebben a játékban a félelmetes japán aszfalttorpedónak!!
    Porsche-t reggelire, Ferrari-t ebédre, Lambo-t vacsira
  • Prince23
    #431
    Hungamer Előzetes!
  • Csokis
    #430
  • fery02
    #429
    Olvastam is valahol, hogy a készítőknek céljuk is volt, hogy a játékot egyszerre élvezhessék a Hot Pursuit meg a Critetion rajongók is. :)
  • SötétBarom
    #428
    Ami még tetszik, a srácok átemelték a burnoutból a "kamera visszanéz a lezúzott verdára" mutatványukat =)
  • XenHai
    #427
    nfs o kellet volna minimum ilyenre meg csinálni ! és hatalmas sikere lett volna!!
  • Muttley
    #426
    a napszakváltást kivéve ue. vóóót 2002-ben is a HP2-nél.
    nekem az a mai napig megvan :)
  • High end PC #425
    Hogy mennyire időtálló?
    Szerintem sikeresebb lesz, mint az Underground, Underground 2, Most Wanted, Carbon, Pro Street, Undercover részek bármelyike. Gyakorlatilag, amennyire emlékszem az eladási statisztikákra, a sorozat eladásai már az Underground részeinél elkezdtek csúszni. Ennek a Hot Pursuit résznek meg mekkora reklámot csináltak már, az én véleményem, hogy venni fogják, mint a cukrot, épp a 2002 óta hiányzo Hot Pursuit 2 élmény miatt, és nagyjából ugyanúgy fogyó cikk lesz, mint a Shift, ami végre kirángatta tavaly a sorozatot a süllyesztőből. A fizika meg...hát az előző két Hot Pursuit rész is hót árkád volt, de mégis nagyon jó volt.
  • samsung123
    #424
    -nagyon sok ez a szállguldás érzet..nitró mi? utánégető a sugárhajtóműbe?
    -a fizika...full drifelve veszünk be mindent? árkád oksa, de vannak határok azért.
    -egy picit lasabb játékmenet ovatoskodás nem lenne jobb? át mindenden mit egy úthenger? így nincs meg az az érzet, hogy autóban ülünk. a rendőrönek sincs félelem keltés hatása.
    +a grafika jó! főleg napszakváltás.
    +rendőrök.

    namost mennyi időtálló lesz? kérem nyilatkozzanak.
  • SötétBarom
    #423
    Feelingesnek néz ki. :D Bár a fizika még mindig fospisztoly.
  • Prince23
    #422
    LE kiadás autós listája!
  • FSpofon
    #421
    hát nem egy burnout, de akkor meg minek játsszak vele? rendőröket leszarom lelőttem eleget a gtaban :D.
  • Bullitt
    #420
    Felkerült a Gameplay is YT-ra:
  • Bullitt
    #419






    Van egy rakat új kép. Megtalálhatók a needforspeed.com-on, de akár a TCM galériában is.
  • Szabi1991
    #418
    a fizika most már szinte biztos hogy a Cars című animációs filmből való :)
  • Bullitt
    #417
    Trailer:
  • Prince23
    #416
    Jaja, néztem. az a sziklás hegyvidék milyen már.. régi nfs hp hangulat visszatér
  • Bullitt
    #415
    ÁÁ ez valami fenomenális prezentáció volt. Nem tudom ki nézte, de brutális volt a gameplay és milyen autók lesznek. Lájk eddig a játék. Ja és ami még fontos: Van napszakváltás.
  • Bullitt
    #414
    Itt megnézhető az EA standja, épp a HP részét mutatják és ha jól látom egy Lamborghini Reventon van kiállítva, bár elég szar a minőség...
  • Bullitt
    #413
    Nem, majd csütörtökön megyek.
  • Prince23
    #412
    Már Kölnben vagy? :)
  • Bullitt
    #411
    Sőt, még Black Boxosok is közreműködtek. Amúgy nem meglepő. A Criterion nem túl nagy csapat, logikus volt, hogy kell nekik kis segítség. Mondjuk nekem eddig pont az tetszik a játékban leginkább, amin a DICE is dolgozott: a táj (persze az autók után).

    Egyébként holnap sajtókonferencia lesz délután 4-kor, állítólag HP anyag is lesz közben, úgyhogy érdemes lesz nézni az élő streamet az EA oldalán.
  • Prince23
    #410
    HP: A DICE is besegít

    wtf
  • Bullitt
    #409
    Na, ez azért tisztázza így a helyzetet.
  • High end PC #408
    NFS-hez pedig én sem hiszem, hogy 1 évvel később is jönne DLC.
    Majd a modderek idővel megoldják.
  • High end PC #407
    Hú, látom még mindig erről megy a vita :)
    Azóta már elemeztem a dolgot és a következő van:
    eredetileg év végén mutatták volna be a Zonda utódját, a C9-et, de nem tudták tartani a tervet és 1 évet csúsznak a fejlesztések.
    De ezt azután jelentették be, minthogy azon a francia portálon szerepelt volna a C9 neve. Magyarán még ha eleinte benne is lett volna a játékban a megjelenéskor, és nem csak pletyka volt, már akkor is biztos, hogy nem lesz benne, mert Pagani-nál az új modell kifejlesztése időközben elcsúszott 1 évvel későbbre.
    Kb ennyi lehet a történet.
  • DaniellT
    #406
    tehát ne keverjük avval mintha azt mondanánk hogy a tdu2-höz kijön majd 2012 elején pl a Honda CBR1000RR '12 Katana Edition motor dlc-ként, ami nem is létezik még

    így általánosságban könnyű beszélni egy játékról, hogy majd jön hozzá dlc, főleg olyanról, aminél az előző részénél is jött több is még a rá következő évben is
  • Szabi1991
    #405
    alapból nem lesznek tdu2ben motorok, majd kiegészítőként egyszer kiadják hozzá
  • DaniellT
    #404
    magyarán nincs :)

    év végéig van 4.5 hónap, nem 12, ráadásul már kiadták a játékot

    tdu2-nél se mondtál semmi konkrétumot, csak hogy jön majd hozzá dlc, ami egyértelmű, hiszen vagy fél tucat jött az elsőhöz is folyamatosan