4553
Need-for-speed-hot-pursuit-logo.png
  • Szabi #4553
    lol
  • JonasSandor
    #4552
    Tolhatod.
  • Szabi #4551
    ha megbeszéljük, hogy mikor leszünk fent, akkor játszom a játékkal :D

    SZABl
  • RYO21
    #4550
    Játszik még valaki a játékkal? Írjátok meg a neveteket privátban, hogy felvehesselek benneteket friendnek.
  • RoboKutya78
    #4549
    De annak a nevét használja úgy hogy ha az gázos akkor gondod lesz.
    bár most nem vagyok ebben biztos:) régen aktiváltam.
  • RYO21
    #4548
    van már EA accountom, szóval akkor nem annak a userneve lesz alapból?
  • RoboKutya78
    #4547
    azt hiszem az első névmegadás a karakterneved is egyben
    nekem le kellett hoznom a csillagokat is hogy originen kijavítsák
  • RoboKutya78
    #4546
    késöbb is de a neveddel vigyázz mert azt nem lehet javítani.
  • RYO21
    #4545
    Steamen 5 ojró.

    Első indításnál lehet csak kameraképet csinálni? Vagy lehet később is majd?
  • RYO21
    #4544
    Jól remélted :D

    Még a Dead Space 3-at sem aktiváltam, úgyhogy azt is odaadhatom valakinek. :D
  • Szabi #4543
    egy hete egy ezresért volt :D

    remélem 1$os kulcsokat adnál cserébe :DD
  • RYO21
    #4542
    Van itt olyas valaki aki már megunta az accounját?

    És van olyas valaki akit érdekelne csere is? Van pár nem aktivált origin-es játékom, ha érdekel valakit egy csere eredeti NFS Hot Pursuitra, akkor azzal szívesen cserélnék.

    Érdeklődni privátban! :D
  • Stockbauer33 #4541
    "Itten Legális dolgokról folyik az eszmecsere." Elég ritkán, de ja .. :)
  • RoboKutya78
    #4540
    máá megbocsáss ott van baromi nagy betűkkel hogy off warez ne hogy ledumálj már innen.Én legyek megsértve.
    Gondolom pixxel nem ezen beírások sokasága miatt szépítette a fórumot.Itten Legális dolgokról folyik az eszmecsere.
  • Gábor 1992
    #4539
    Nem kéne ilyeneket írkálni.
  • RoboKutya78
    #4538
    off warez amíg olvasni se tudsz senki nem fog itt erre válaszolni.!! eredeti game topik...
  • Gábor 1992
    #4537
    Sziasztok.

    2012-esNFS Mostwantedet Hogy kell telepíteni.Addig tudom hogy bele teszem a daemoon toolsba.
  • kanyesz07
    #4536
    kivittem, minden kész... kicsit kezd unalmas lenni. 5let mit cisnáljak bennE?
  • HUN BECSEHELY
    #4535
    Üdv.Azt szeetném kédezni,mitöl van az,hogy néha beszaggat a Játék?Nem Gép hiba,mert mindenkinek erős Gépe van.Jah,és eredeti
  • mester1987
    #4534
    Thx, már belebonyolódtam :D
  • Szabi #4533
    szerintem kettő, de trainer-el is fel lehet oldani :D
  • mester1987
    #4532
    Akkor 1 DLC benne is van a játékban alapból vagy fel kell külön oldani?
  • Szabi #4531
    a pálya listát linkelted, de írja is hogy a lambok és porschék nincsenek átkonvertálva, az első dlc-s járgányokat feloldo fájlt rakta be csak a módba, amik alapból is a játékba vannak és minimális memória turkálással előhozhatóak (limitált Viper, nyitott Bentley stbstb) :D
  • mester1987
    #4530
    Dede, írja is, hogy azok leírásai nincsenek benne a játékba. nálam is egy autó leírása helyett csak számok jelentek meg.
  • Szabi #4529
    nincsenek is ebbe a módba új autók
  • mester1987
    #4528

    Port of DLC event packs to PC. Beta available!

    Én kipróbáltam, de új eseményeket nem találtam (természetesen régi mentéssel), viszont az új autókat megtaláltam benne, de elvileg le vannak cserélve. Régen játszottam vele, így nem tűnt fel melyiket cserélhették le.
  • Gabisan666 #4527
    koszonom a gyos valaszodat!Meg egy kerdes: elvezheto a multi? Marmint nem csalnak ezerrel?
  • RoboKutya78
    #4526
    Ez EA fejlesztés és nem valami kistsílű játékfejlesztőtől származó játék aminek a szervereit a saját pincéjükben üzemeltetik.
    Szerintem amíg lesz rá igénye a játékosoknak lesz szerver is nehogy már kb ha jól emlékszem 3 éves játékról legyen szó és kapuzárásuk legyen.
  • Gabisan666 #4525
    Hi All!
    Most keszulok megvenni a jatekot a CD Galaxysban,az lenne a kerdesem,hogy a multi resze meddig fog menni(hany evig?)Mikor fogjak leallitani a szervereket??A Split Second szervere mar pl. nem elerheto.
    Ezert is erdekel a tema.
  • Tarpi
    #4524
    Mai napon az Origien 5€ a HP, a BFBC2...
  • Piko888
    #4523
    Hi!
    Megvettem Steamen, beállítottam, hogy magyar legyen, de angol marad.
    Nem tudjátok miért?
    Előre is köszi,

    Üdv
  • Szabi #4522
    2ezer ft-ért már lehet a neten origin kódot venni..
  • bazsikaj
    #4521
    Hello.
    Valaki tudna küldeni egy linket ahonnan le lehet tölteni a cracket a need for speed hot pursuithoz?
  • Mbenyo97
    #4520
    Hali!
    Valaki szerint ezt lelehetne azt kb. 6.5 GB fájl méretet lelehet csökkenteni kisebbre mondjuk a felére??
  • audi s8
    #4519
    Oké, minden tiszta :D
    Látom, shift1-hez sincs pc dlc..de fórumon láttam,volt valami törés,de már nem él a link. Majd googleba rákeresek, hátha van arra valami megoldás. Na,befejeztem az értetlenkedést(jelenleg :D )!
  • audi s8
    #4517
    Hm, ezt írtam :
    Kérdezném, hogy dlc nem jelent meg pc-re? Ha találok tört verziót, attól neten még tolhatom(a játék eredeti)?
    Erre ezt felelted:
    ha eredeti a játék akkor regizd be originre és töltheted legálisan is :D
    Ezért csináltam az egész hajcihőt :D
  • audi s8
    #4515
    Link lemaradt:
    http://www.kephost.com/view3.php?filename=egpfoavayazmoa3jx3k3.jpg
  • audi s8
    #4514
    Hát ez kész...beraktam a játékba. Jobb katt és nincs ott a dlc.
    Mi a búbánatot csinálok rosszul?
  • audi s8
    #4513
    Éljen :D Tyű, végre beírhatom az összes eredeti játékom :P Köszi (meghajol)
  • audi s8
    #4511
    Megvan a probléma! Nem originen vettem a játékot, hanem boltban, ezért nem szerepel a kliensben. Most töltöm a Shif2 dlc-t, ez szerepel benne, mert originről töltöm. Már értem pontosan, miről írtál Szabi(kép,jobb klikk). Szóval, akkor az lenne a kérdésem, hogy valaki valami más megoldást tud? Vagy valaki e-mailben elküldené nekem a dlc-t?