16
  • akyyy
    #16
    nfs4-be is volt már tuning, FAIL
  • TommyC
    #15
    tehát akkor szinte biztos h kevesebbet fognak költeni a külön-külön fejlesztésekre, mint egy régi egészre; hát kíváncsi vagyok
  • HöfEE
    #14
    A PC-sek a nitrot biztos nem veszik meg mivel nem lesz PC-re (sem xboxra és ps3ra). A world online ingyenes lesz így hát azt sem valószínű hogy megveszik.
  • TommyC
    #13
    arra számítanak h mindenki megfogja venni mind a 4et?
    mert ha mindenki csak 1-et vesz akkor minden fejlesztésre csak 1/4 annyi pénz kerül.persze lehet arra pályázni h majd többen fogják vásárolni, de nem hiszem h 4x annyian.
  • Danecay
    #12
    Nekem a Need for Speed: Shift képről elsőre a Race Driver: Grid jutott eszembe :)
  • kozik
    #11
    és semmi bajom a cikkel :-D
  • kozik
    #10
    igazából nézhetjük a jó oldalát.
    volt az az irány, ami (a legnagyobb vásárlóértékű) buta vérpisti 10-12 éves amcsi büdösbogaraknak készült, és rendkívül arcade, nagyon könnyű, felettébb igénytelen, borzasztóan megalomániás, valamint egyéb negatív költői jelzők.

    most annyit csinálnak, hogy kiszélesítik a vásárlói réteget, és az nfs névről megint bőröket húzogatnak le, ezúttal sokkal több emberről. ja hogy ezért négy stúdió dolgozik 4 játékon, na bumm, valószínűleg költséghatékony lesz. ha más nem, mert a következő 4x5 résznek reklám, vissza lehet csábítani mindenkit, aki a mw után elküldte a sorozatot a polc mélyére.

    igen, feltettem, hogy a négy közül legalább egy mindenkinek megfelel majd, aki valaha szerette a nfs sorozatot. legyen igazam.

    amúgy meg project torque 4ever
  • Balumann
    #9
    Hát én ezt azért nem mondanám, nekem az Undergroundok jöttek be jobban (úgy, hogy a tuningolást utáltam benne a leginkább!). És szerintem a Most Wanted is nagyon jó volt még.
  • Timbu
    #8
    Szerintem az egész sorozat akkor ment el rossz irányba, amikor a Black Box átvette azt a Porsche után. A Porsche (szerintem jól eltalált) arcade-szimuláció arányát átvette a falon kanyarodós fizika, eltűnt a belső nézet, eltűntek a változatos tájak (már a HP2-nél elkezdték, hogy csak pár környezet van, de különböző útvonalakkal), eltűnt a PC-re optimalizált menü, stb.

    Igazából a grafikán kívül nem is nagyon értenek máshoz... Az U1 és U2-is csak a tuning miatt (ami tényleg újdonság volt) lett olyan jó.
  • ffxi
    #7
    MW-nél hagytam abba a NFS-zést. Carbon-tól kezdve kaki mind.
  • daneelolivaw
    #6
    most akkor szkeptikus vagy, vagy bízol bennük? :D
  • Broafka
    #5
    az első kép mutat valami újítást, de miért van ennek is olyan árkád szaga?
  • IMYke2.0.0.0
    #4
    UG2 is rókabőr volt egy kis polirozással.
    A Most Wanted-nél kellett volna a sorozatot végleg abbahagyni. Akkor volna egy kis hiányérzete az embernek.
  • kukacS3K
    #3
    azért az underground 2 is jó volt még bár az utána következők...
  • WinG
    #2
    szkeptikus vagyok, de bízok bennük. nem azért, amit az utóbbi években produkáltak, hanem mert rengeteg kellemes órát töltöttem az nfs 1-2-3-4-5 részekkel (főleg a porschéval), és még az underground 1 is jó volt. jobb is lenne elfelejte(t)ni(iük) azt, ami utána jött.
  • bertino
    #1
    hát... majd meglátjuk.