94802
  • tutuhawer #56264
    ne kijavítsd az ó-t, hanem azt mondd meg, jó-e
  • chris1997
    #56263
  • koriii0012
    #56262
    lotus europa jo kocsi???
  • SUNNY84HUN
    #56261
    ilyen még nem volt de olyan hogy rental kódot adtak és a dög örökbe maradt az már megesett párszor
  • Hunn1a
    #56260
    Most jutott eszembe valami. Mekkora ramazuri lenne belőle, ha valaki elírna egy kódsort ott Kanadában és -akár csak 5 percre is- verseny végén IGC helyett boost folyna?
  • tutuhawer #56259
    így akartam, csak nem sikerült
  • BENCE4
    #56258
    köszi mindenkinek:)
  • tutuhawer #56257
    [sopiler]
    Ha nem NFS-ben vagyok, itt próbálok szerencsét.
    eléggé izomautó, segítségek nélkül trükkös:

    http://www.youtube.com/watch?v=1oYbzynv9PU
    [/spoiler]
  • nfsmw4ever
    #56256
    Megvan az új módi. Véres küzdelemben megnyerem a meccset, erre harmadik helyről üvölt a csetben az ökör, hogy mekkora csíter vagyok. Rákattintok és mit látok? 17 nitró, öt mágnes, szép top speed... (Persze class event) Akkor most mi is van???? Ne merjek nyerni csíter előtt, mert akkor egyértelműen csalok? Azt hiszem megint felszállóban a pumpa.
  • TOMDRIVER333
    #56255
    Szerintetek milyen lett?
    EATON
  • Ryder159
    #56254
    Grat a mázlistáknak! Nekem eddig csak egyszer jött össze egy Lancia a twitterről...Meg egy Z4 GT3 a magyar facebook oldalon...
  • BONESAI
    #56253
    Grat, én is megkaptam a kódot. Kivettem CHICANE driverre
  • tutuhawer #56252
    gratulálok B!
  • BENCE4
    #56251
    NYERTEM E-TYPE.ot:) ez az:)
  • mormotax2
    #56250
    Én annyit hozá tenék a csiter témáhóz vagyunk igen csak sokan akik akár multiban akár privátban szinte minden páján mentünk már tőbb százszor akár annál is töbször némejiken és szinte majd minden verdát kipróbáltunk vagy ma is hajcsuk őket illetve ugyan ezek ellen futunk nap mint nap azt azért illik tudni eldönteni frankó a kör idő amit teljesitetek ellenűnk vagy nem
  • tutuhawer #56249
    szerk: az például jó, hogy belinkeltél pár fajta csalást, és legalább látja, aki még nem látta, hogy sajnos hányféle, hogyan is néz ki, ezért jár a piros. Kiemelten közhasznúért mindig jár.
  • tutuhawer #56248
    általánosságban kötekedek. tegyük fel, hogy te 100%-ban tudod, ki a csaló, mint Gerzson, aki már a lobbiba belépés előtt, sőt a játékba lépés előtt érezte őket. De te is tévedhetsz, nem biztos, hogy jól láttad, hogy furcsán mozog akár. Lehet, hogy van olyan játékos is, aki nem látott még annyit, és könnyebben rányom, hogy block. Tehát ilyen szabad kezet adni mindenki kezébe tök hibás döntés szerintem.
    egy kis párbeszéd:
    "XY vagyok, és szerintem ő csalt, jól elmondom az SG fórumban, leblokkolja mindenki, és jól kibaszunk vele, na."
    "csaló? Mert akkkor blokkolom én is."
    "meg én is"
    "Ez az, jól elintéztük a hülyét... Az el camino nem is olyan jó gép, pfff..."
    "Ja, jó szar"

    Szóval neem jó üzlet, ha mi ilyen erővel döntjük el, ki a csaló. elég, ha itt normálisan megvitatjuk. Az se könnyű, mert túl sok benne az anyázás meg az OFF meg a gifek, meg smiley-k, de az én hozzászólásomban betűk is szoktak lenni

    A törekvésed nem szar, tegyünk a csalók ellen, persze, de megbeszéltlük már, nem innnen kell kezdeni, hanem Kanadából. Jah... most nem érnek rá, elindult az NHL, lehet szurkolni még a kanadai Winnipeg csapatának is, nem érnek rá
  • sector1978
    #56247
    Köszönöm a segítséget!
  • Quqa
    #56246
    Ott van fent a tuning lista arra katt és a második, de nem hinném hogy ahol írnák ott azt és csak azt dobna, teljesen random manapság.
  • sector1978
    #56245
    Nekem azt írja ki,hogy "A kiszolgáló nem található" Ha ráklikkelek,vagy bemásolom ,akkor is!! http://www.team-ger....ago/NFSW/parts/
  • Quqa
    #56244
    Akkor egy kis gyorstalpaló csalókból TUTUHAWER részére!

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A klasszikus PU csalást ugye ezt nem kell magyarázni.


    Van a másik két egyértelmű csalás a happy finish (saját elnevezés/találmány) és ezzel ötvözve egy kis egyszerű speed hack!


    A 3. a nehezebben észrevehető csaló, de látom hogy érdekesen közlekedik pl. perfect/NOS nélkül jobban gyorsul mint más azzal és hihetetlen sebességgel vesz minden kanyart, ez az acceleration hack (+ ad egy kis extra tapadást is a gépnek) amivel indulástól maximális sebességgel megy végig a pályán. Sajnos (az ő részükről) nálam a térkép mindig kint van, így látom ha furcsán mozognak mindenféle PU nyomogatás nélkül is. A bénábbaknál ugyancsak árulkodik a stat oldal. Van ennek egy okos verziója is akik lelassítanak a cél környékén – vagy korábban – esetleg ott megvárnak és talán még be is engednek elsőnek csak hogy ne kapjanak csillagot a túl jó idő miatt.



    Az utolsót mindenki saját maga eldönti hogy ügyes volt e vagy egyéb, minden esetre nem nagyon lehetett megfogni, de harmadik versenyre sikerült, erre lecsalózott és ez még gyanúsabbá tette persze utána meglestem a stat oldalát és a törölt helyezések elgondolkodtattak. Persze lehet csak a server húzta, de az nem magyarázza miért törölték. És akkor még nincs a képen hogy CCX, GTS, MP4, Murci volt a többi helyezett!


    A lényeg az első 3-nak megy a report az utolsónak nem, max. csak fotózok egyet, bár azt sem sűrűn.
    És hogy miért írom le azt amit te is tudsz, mert tisztában vagyok vele én kit szabad és kit kell (szerintem) jelenteni. Többet ne kötekedj ebben a témában!

    Megj.: annyit had engedjek meg magamnak, hogy ha tudom és látom hogy valaki csal jelentem (és egyben blokkolódnak is), mert nem szívesen mennék segédprogramot használó kis senkiháziakkal.

    A sok irkálás helyett inkább ugorj be a játékba pár körre.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Krisz esetleg még ez is #56239 törölhető köszi és bocs a sok kérésért.
  • chris1997
    #56243
    Töröltem akkor.
  • chris1997
    #56242
    Nekem mindegy.. Akkor törlöm
  • Quqa
    #56241
    Akkor ha gondolod töröld és felteszem újból az előzővel együtt.
  • chris1997
    #56240
    Hozzászólást nem tudok szerkeszteni max törölni.
  • Quqa
    #56239
    Ez nem nagy meló csak a végére kéne az utolsó pont után ezt [/spoiler] betenni. Előröl meg ez [spoiler] nem teljes jól elcsesztem. Csak ezért kértem, hogy ne foglalja el a fél oldalt.
  • nfsmw4ever
    #56238
    Szomorú kis mementó. Ahogy a múltkor már itt írtam is, arcátlanul és nyíltan mennek csalással, és ezek felett még le is noob-oznak, ha esetleg elnyomsz pár nitrót mögöttük... Ahogy azt NFSWHEREJE példája is mutatta nekem. Egy és kétcsillagos alkatrészekkel megrakott, egycsillagos skillekkel megáldott GT3RS-el verte el a pofámat csúnyán többször is, úgy, hogy szó szerint keresztül nitrózott rajtam az Old Quarter pályán, miközben én is nitróval (jó hosszúval és erőssel)gyorsultam. Az még hagyján, de amikor "átment" rajtam, akkor mintha taposó aknára futottam volna (mintha még műholdnak is mentem volna)... Csak egy xaros Cinegét hajtottam épp ultra plafon közelében. Mivel 1.10 alatt be is ért, méltán oszthatta az észt a chat-ben minden paganisnak. Valahogy azóta elég sokáig nézegetem a lobbyban, kinek mi jutott a verdájába. A másik szokásom, hogy végig jobbklikkelem a névsort, és ha valakit unblockolhatok, már mehet is a leave...
  • chris1997
    #56237
    Én már alszok most nem melózok :-D
  • gyeprefos007
    #56236
    Áramvonalas, könnyű... azt a full ultrás Skategóriás gépek elbujhatnak ez mellett :D akárhogy erőlködnek ezzel a kit-el verhetetlen leszel :D
  • RICCS98
    #56235
    (akkor marad az egyszerűbb megoldás)
    itt a link a "bádi kitt"-hez
    http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2013_2_1_hgr8e06a5j.jpg
  • RICCS98
    #56233
    Ez nagyon jó! Olcsó, plussz egy csomó fölös súlyt levesz az autómról ez a "bádi kitt". Végülis minek nekem ajtó?
  • Quqa
    #56232
    Bocs Krisz az első mondat kivételével minden spoiler alá mint volna csak valamit elcsesztem/töröltem belőle ha betennéd megköszönném.
  • nfsmw4ever
    #56230
    Elhiszem :-) Lehet a franciában is ejtett hibát, de azt nem vettem észre :-D Mindenesetre ez volt a legtermelékenyebb vadászatom: Két szerón hat fiókban és tizenöt profilban lőttem képet hét fejlesztőről. Időelverésre pont jó volt. No meg a család minden tagja egyenlő esélyekkel pályázik így az ajándékokra.
  • BONESAI
    #56229
    Drew inkább francia mint angol
  • chris1997
    #56228
    A linkekkel nincs gond.
  • gyeprefos007
    #56227
    kezdem unni hogy akárhány multit megyek nagyrész 1. és 2. helyezéssel mind csak hülye powerupok esnek.... alkatrész semmi
  • TOMDRIVER333
    #56226
    Ezt értelmezné valaki, kérem szépen.
  • TOMDRIVER333
    #56225
    *10-szer
  • TOMDRIVER333
    #56224
    Ugyanazt a mail-t, ugyanazokkal a képekkel el tudod küldeni 2-szer?
  • Gab0523
    #56223
    Kedden már a zsebedben.
    Ezzel sosem késnek. :D