94802
  • BONESAI
    #56624
    Engem be se enged
  • TOMDRIVER333
    #56623
    Hülye, kib@szott játék. Ahogy bementem a játékba kellet várni vagy 10 percet a loading screen-nél, már mérges voltam és Alt+F4-et nyomtam és pont akkor jött be, ezt a kib@zsást.
  • veszettróka
    #56622
    Éppen a múlt éjjel jött egy patch amiben azt ígérték hogy ezzel kezdenek valamit ...

    1 tipp tőlem: widebodyt ne rakj még a kocsira: kb 10-15 szinttel feljebb pozícionál a játék mikor elllenfeleket keres
  • BONESAI
    #56621
    A helyedben kis szinten a rendőrös üldözéseken mennék. Aztán ha megszokod a játék kezelését akkor magasabb szinten, gyorsabb autóval kezdj el versenyezni
  • zsoca129
    #56620
    :/// hát akkor nincs mit tenni köszönöm :)
  • Hunn1a
    #56619
    Szokj hozzá, sajnos csak ennyit tudok mondani. És küzdj becsülettel.
  • zsoca129
    #56618
    Hello! ne haragudjatok h zavarlak titeket lehet h már volt erröl a témárol szo...tegnap elött elkeztem játszani a játékkal tökre tetszik meg minden de egy problémám van h lvl 3-as vagyok és bejönnek ellenem 20,30,40-esek és örülök h ha utolsó elötti vagyok ezt nem lehet vala h szabályozni vagy valami ilyesmi elöre is köszönöm a választ és türelmeteket. :)
  • veszettróka
    #56617
    Oh nagyon köszi :D - majd nézem én is, jó koncert lesz - a basszusért felelős már megvan: 0:26

    Camden & Route 55-n egymás után 4x végig tudtam menni multiban. Akinek eddig bekavart ott a 40% bug az tegyen rajta ma egy próbát, hátha...
  • BONESAI
    #56616
    Árad belőled a pozitív hozzáállás
  • Dealcsy
    #56615
    Khm. Elolvastátok a cikket? X darab vizsgált adatból 1 meghibásodás.
    Az hogy neked meg másnak nem ment tönkre a kocsijában a motor, az pont a statisztika azon felébe esik, ami nem hibásodott meg, vagy csak mert szerencséd volt eddig, de lehet, otthagy majd egyszer az autópályán.
  • Ryder159
    #56614
    Itt egy videó. :D
  • Ryder159
    #56613
    Vagy a havernak van egy 325-ös E30 Alpine BMW-je amivel driftet szokott gyakorolni, és az is bírja a strapát, pedig tavasztól őszig hajtva van
  • Ryder159
    #56612
    Hülyeség. Opel az 5. legmegbízhatatlanabb? A Daewoo Nexia-ban Ugyan az a motor van, ami az Opel Kadett és társaiban, és 190 ezerrel ez mész szervízben nem volt. Pedig nálam aztán pörög a motor...
  • Freeman16
    #56611
    A statisztika szerintem is ferde ha annyira rossz lenne az Audi és a VW nem adnának el ennyi autót.
  • tutuhawer #56610
    Aki le mans-ban versenyez, és nyer is , az olyan szart mégse gyárthat. A statisztika tényleg kicsit ferde. Nagyot röhögnénk, ha lenne stat, hogy a magyar motorokkal semmi hiba sincs :) Elvégre bővül az Audi-gyár Győrben

    OFF:
    én meg Rabidfox barátomank küldöm szeretettel ezt a 2 napja jelent cikket:
    Az új Viper máris Le Mans-ba tart
    Baromi jó gép a viper, na, tutira veszek ki szabadnapot és nézem az éjjeli közvetítést is Le Mans-ból , ha indulnak valóban
  • chris1997
    #56609
    Már lejárt téma :-P de azért beszereztem egy Audi Vinylt :-P
  • barack1997
    #56608
    Ennyit az Audi-ról ;) TCMCHRIS-nek ajánlom :D
    Gondoltam egy kicsit beböffentek, mert nem játszottam már egy ideje..
  • tutuhawer #56607
    szép gép. Főleg a hangja adu ász. Jó kép, és jó lenne, ha küldenél egy ilyet ajándékba.
  • Ryder159
    #56606
    egy ilyet én is kérek. légyszi légyszi légyszi..
  • RoboKutya78
    #56605
    TUTUNAK Ajándék küldöm légipostán a fiuk most festették és csomagolták:)


  • RoboKutya78
    #56604
    NESZTEK ÚJ TUNING RENDSZER ÚJ AUTÓKKAL EGYBEKÖTVE
  • Hunn1a
    #56603
    Nem hittem volna, hogy van olyan autó, ami alatt jól mutat egy 21 colos felnigarnitúra. Jelentem, az S5 ilyen, nagyon üt rajta a 3-as szintű ültetéssel párosítva az 5x2 küllős Work kerék. Hozzá egy csillogó fehér festés és kész is. Csak kanyarodni nem tud szegény...
  • Ryder159
    #56602
    Na de milyen áron? És ez egy jó nagy zsákbacica. Veszel 10 pakkor abból 9-ben egy charger R/T lesz, egyben pedig bug miatt csak egy nitrós kártyák.
  • chris1997
    #56601
    Az lenne jó ha versenyből is esne kocsi.

    Bonesai: láttad már mit tett Mr Bean az F1-el?! :-P
  • tutuhawer #56600
    ami az érdekes, hogy csak az újoncok ugranak rá majd ilyen célból ,de biztos, hogy lesz , aki ráugrik, ahogy mondod. Nekem például skill mod kéne, de nem tudok venni játékpénzért, mert nincs olyan pack, amiben lenne. ugyanez érvényes lesz az új, autós packra is. Csak autó nem lesze benne, ami kéne...
  • BONESAI
    #56599

    Chrisnek
  • Hunn1a
    #56598
    Hm. Egy jó hír: Cudát fel lehet húzni C-csúcsra street tuned cuccokkal.
  • RED BULL F
    #56597
    Parasztvakítás, mint minden más. Nem, mint ha a bevezetésekor rögtön nekiálltam volna megvenni az összeset, csak meglepődtem, hogy mindig kitalálnak valami új módszert, amivel belenyúlhatnak az emberek zsebébe. Mert valljuk be, lesz sok olyan ember, aki ezekre rá fog ugrani, mert neki kell a "rojál pörpl R8". (Na jó, ez egy kicsit rossz példa volt, de értitek :D )
  • tutuhawer #56596
    turbós arany kértyában nyithattunk régen motort is akár. Itt is nyithatsz akár 100-at és megkapod a kívánt autót.
    Semmrie se jó kártyapakk a játékosoknak. Zsákbamacska, de nem tudom, miért erőltetik ezt az irányt. Legalább tudnánk, mire költjük a játéklóvét vagy az igazi pénzt... de sose tudtuk. Értetlenül állok a leendő újítás előtt
  • chris1997
    #56595
    Rosszat sejtek belőle..
  • Hunn1a
    #56594
    VW-Porsche 914: höhö.
    Ford Police Interceptor: ajjaj, kell ez nekünk? (VFerinek nem szólt a kérdés, ő már leírta.)
    Ford Capri RS3100: spontán nyálcsorgás 3..2..1..
  • chris1997
    #56593
    Akkor gyilok van. Először a sima ACR..
  • BONESAI
    #56592
    Gondolom ACR Viper lesz az ASpec
  • RED BULL F
    #56591
    Most akkor ha jól értelmezem, kapunk olyan Card Packot, amiből verdákat nyerhetünk?! Még olyat is, ami éppen nem elérhető a Car Dealerben?

    http://geulach.blogspot.hu/2013/02/win-any-car-car-packs.html#more
  • Ryder159
    #56590
    Mondjuk jöhetbe a SUV változata is
  • Ryder159
    #56589
    - Ford Police Interceptor : KELL!
  • Quqa
    #56588
    Biztos van itt számtech-hez jól értő, ugye az nem olyan nehéz, hogy különböző értékeket adjunk 1-1 pályához (mint pl. az excel-ben a függvények), mert ezek képtelenek erre. Direkt bementem Lunar-ra C-s kocsival és hát persze hogy A-s, S-es kocsikkal dobott össze. Ügyesek ezek, kellett nekünk ez a match-making, sokkal jobb volt a régi rendszer ott volt pár T 1-2-3-as pálya oszt csókolom, de ahol nyílt volt ott sem dobált össze ilyen különbségekkel.
  • veszettróka
    #56587
  • veszettróka
    #56586
    - Challenger R/T Drag (nem elírás) - - aszondja: "bruised" - ja, a sok veréstől...
    - Viper SRT10 A-Spec - na erre kívácsi vagyok hogy kap 749 es overallt amikor legjobb ultrákkal 640-645 most.
    u.ezért várom november óta a Ford GT-t gondolom az se B-spec lesz.
    -a Capri meg: legdurvább vintage eddig.
  • csiles
    #56585
    A gyönyörűséges ellenfelem profilja... MICKAELMAHEVA