94802
  • chris1997
    #57629
    Aha.. meglesem mit tudok tenni.
    Szerk: globális a baj, tehát maga az SG van meghülyülve.
  • csiles
    #57628
    Chris, nálam is szar egész nap, szal itt tuti bibi van, s a spoiler is ugrik... Most miattad nem fogok spoilerezni, hanem ki fogok rakni 8 db képet...
  • CortezK2
    #57627
    Ez bizony ugrik
  • chris1997
    #57626
    Hmm...
  • TOMDRIVER333
    #57625
    Nem mutatja és kész. :(
  • gyeprefos007
    #57624
    tényleg? sokezer köszönöet... tess lökök 2 sört köszönetképpen :D
  • chris1997
    #57623
    Hagyd, hogy teljesen betöltse a scripteket.
  • TOMDRIVER333
    #57622
    Miért nem mutatja a fejléceket, és a spoileres szövegek kinyitásánál miért dob az oldal elejére?
  • BONESAI
    #57621
    Nekem már van El Caminom, odaadom neked
  • gyeprefos007
    #57620
    én nem nyertem pedig keleltt volna elcamino :'( grat neked hozzá
  • chris1997
    #57619
    Grat

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Legalább Blue juggeres az ElCamino? :D
  • BONESAI
    #57618
    Megint nyertem Fun Friday-n. Nem hiszem eeeel :D
  • RoboKutya78
    #57617
    Tudom bűn egy ilyen grafika egy ilyen autón:)
  • RoboKutya78
    #57616

    Ideiglenes ellelemezavarom támadt :)
  • csiles
    #57615
    Akkor ott nálad valami nagy gubanc van. Nem tudom milyen géped van, meg mennyire s mire használod, de a menet közbeni újraindítás könnyen kezelhető feltéve, ha az alaplapoddal nincs semmi gond.

    És miért baj... Neked?
  • gyeprefos007
    #57614
    de kár nem nyertem előző heti fb fun fiday-en... kelltt volna az elcamino :D
  • tutuhawer #57613
    az baj ... nekem. :))

    Mindenesetre tolok hamar még egy témábavágó hsz-t: lefagyott a gép, újraindult játék közben, úgyhogy mára 2 verseny jutott.
  • csiles
    #57612
    Igen.
  • tutuhawer #57611
    az aláírásodban levő PC config valós, win7-tel együtt?
  • csiles
    #57610
    Igen, arra gondoltam, s minő meglepő, Q-nak is van egy ilyen videója, amit nemrégiben nyomott be ide, s érdekes módon, az a két kör is úgy lett lefutva...

    Ugye Q? Célegyenes előtti bal 90-es kanyar előtt nitrót nyomni, rémlik? Vagy csak kiakartad próbálni, hogy felmászol-e a falra?
  • csiles
    #57609
    Ezen már gondolkodtam én is... De ahhoz képest powerek nélkül jó helyen állok :D

    Nyitott, S, A, E- re vannak erősebb verdáim, B-re megvan a legerősebb, C-re meg D-re már kinéztem a verdát, de jelenleg csak az egyiket tudom megvenni... Ha akciós lenne mind2, akkor 300 boost híjja lenne, amit nem tudok össze earnelni, mert nálam nem műxszik :( IP váltással is csak a magyar jön be...
  • tutuhawer #57608
    kinek az autója ez? Mert nem a tiéd szerintem... te ennél jobbakat festesz. Feltörték a profilodat és nem is Robokutya vagy szerintem. Szerintem te CyberMacska vagy legalábbis
  • tutuhawer #57607
    komolyan gondolja Q. többször írta. Arra gondolsz, amire én, ugye, Cs? Nem azért nitrózunk, hogy túllépjük a top speedet izomból, hanem azért, hogy az utazósebességet felvegyük, azaz nem feltétlenül akarja senki se kinyomni az autó végét.
    Jó az észrevétel, ismét, Cs, jár a piros pont
  • csiles
    #57606
    Ugye ezt a nitrós dolgot te se gondolod komolyan? Végignézted a videót?
  • BONESAI
    #57605
    Kezdünk gyülekezni a listán... ideje lesz elkezdenem időket menni, csak még előtte befejezem a McLarent
  • nfsmw4ever
    #57604
    Nem perkáltam/ok. Már írtam is nekik. Képre most rohadt vagyok, de pihentetem a profilt, úgyhogy ott lesz az még ha kell. Igen, az a Zsolt tényleg normális. Elég komoly összeget szedtem már ki belőlük. (Összedobták nekem az F1re :-D) Remélem most is tolnak kicsit rajtam, nekem.
  • RoboKutya78
    #57603
    he he
  • Quqa
    #57602
    Ne perkálj csak írj, valaki írta hogy van egy magyar (valami Zsolt) support is aki egész segítőkész. Persze „Kanada-iul” is írhatsz.
  • nfsmw4ever
    #57601
    Az lesz. Megy a fotó. Nem szurkolok. Legalább eggyel kevesebb a nyűgöm. Ráadásul ez a negyedik alkalom, csak eddig eszembe sem jutott, hogy ránézzek a news-ra. Mérget vettem volna rá, hogy összeszedtem, erre másnap piros az ikon... Eddig fizettem, hogy fojtathassam. No akkor megyek rinyálni.
  • BONESAI
    #57600
    Más: A zöld motor - zöld rugó kombináció nagyon bejön az F1nél. Az érkezés ugratásból egy álom.. picit tesztelem a kanyarodást, de azt hiszem nem teszek piros rugót, ha ez így beválik
  • BONESAI
    #57599
    Szerintem csinálj screenshotot a Newsről és a problémádról, aztán írj a support-nak. Ha van 500 SBd akkor perkáld ki, majd követelj kártérítést
  • nfsmw4ever
    #57598
    Akadt egy kis problémám. Tegnap összeszedtem a kavicsokat, ma meg piros a számláló és az utolsó darab után fel is kínálja a lehetőséget, hogy szurkoljak le 500 SB-t. Ilyenkor mi van? Merthogy a news-ban is látszik a tegnapi nyereményem. Ezt most buktam, vagy van lehetőség ezt felpanaszolni, és van-e rá megoldás?
  • chris1997
    #57597
    De már nem látja senki.
  • BONESAI
    #57596
    Még itt vagy nyomi?
  • SUNNY84HUN
    #57595
    valóban megadtad neki a lehetőséget , de nem élt vele és nem is tudott volna mert kamuzott
  • chris1997
    #57594
    A magyar ranglista íme itt van:
    Itt vannak az információk
    Itt meg maga a ranglista
    Magyar Ranglista Fórum
  • chris1997
    #57593
    Javítom
  • HITMANHUN
    #57592
    :)
  • Quqa
    #57591
    Krisz az „Itt vannak az információk” hibás link!
  • chris1997
    #57590
    De most aki azt meri mondani, hogy nem voltam türelmes, annak megy a körmös :D