94802
  • veszettróka
    #57670
    Ennek a Perfection-nek gondolom leszáradna a töke ha valahová nem az ügyeletes tierkinggel menne...
    Na jó, nem szóltam, neki kezdetektől a F1 LM az álomverdája - mázlista hogy a játékban a legjobb kocsi lett a kedvence.
    oh de nézdcsak a mottóját - most hogy visszakapta a helyezését hirtelen nincs már "elege" a játékból. :D
  • BONESAI
    #57669
    Nem, és ő sem csalt. Belassult rendesen minden ütközésnél
  • chris1997
    #57668
    legalább lecsalózott?
  • BONESAI
    #57667
    Hoppá. Spoiler nem működik, rakom így
  • BONESAI
    #57665

    Nameg ZR1el tényleg sok értelme van nitróhackelni
  • BONESAI
    #57664

    Gyöngyszem
  • chris1997
    #57663
    Nincs semmi a BLACKROCKHUN-nál.
  • Ryder159
    #57662
    Én tudok segíteni.
  • Davyd12
    #57661
    sziasztok ujra elkezdtem a nfs worldot és szeretnék magyarokal játszani ujra :) mivel régen elég sokan megvoltak nekem de az az accom eltünt, itt az uj vegyetek fel légyszi BLACKROCKHUN :D
  • chris1997
    #57660
    Én vagy Red jugg Raptor+Nissan Vinyl kombinációt lássak, vagy hagyjanak békbe.
  • BONESAI
    #57659
    Én majd lehet a hétvége folyamán beruházok egy Elite Eclipsere, ahhoz kell majd boost.. csak legyen valami rendes topup ajánlat addig
  • DEJAVU71
    #57658
    Sziasztok
    Probalta valaki a lengyel boostot a napokban? Mi a tapasztalat?
  • Quqa
    #57657
    Ha valaki tud segíteni vagy érdekli az üzemeltetés írjon a szerzőnek.
    Megj.: ha nincs PH-regje, majd továbbítom.

  • Attiska
    #57656
    Neon továbbra is van a civil autókon.
  • Doozer
    #57655
    Javították az Out Of Memory hibát (elvileg), eltűntek a neonok a civilek alól, meg levették a felniket a Snowflake Hummer-ről...

    http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2013_2_16_l6t5n71c1x.jpg
  • nfsmw4ever
    #57654
    GHZB-SYZP-6A3D-H3AE
    Dodge Viper SRT10 'A-Spec' Edition 1 Day Rental code.
  • zsomboor
    #57653
    Már igen, az "out of Memory" ellen csináltak valamit...majd kiderül hogy ér is e bármit...
  • RED BULL F
    #57652
    Azt máris gondoltam :D Csak látom senki sem sír a szerverek miatt, akkor csak nem instabilitás hibákat javítottak... Még a tartalmát sme osztották meg velünk. Na majd GEULACH
  • veszettróka
    #57651
    Nem cheaterek elleni az biztos... Kemptonon 4 kispöcsű csaló 4 versenyen, az update után is
  • RED BULL F
    #57650
    Mi ez a hirtelen 70 megás update?
  • chris1997
    #57649
    Végén valaki tényleg azt hiszi hogy én csesztem el :-D
  • BONESAI
    #57648
    Mára végeztem gyerekek. További jó versenyzést, sziasztok
  • Quqa
    #57647
    Mert Krisz elcseszte fel kell tenni a adblock-ot, de IE-n így sem jó a fejléc, a spoiler az megy. A legszebb mindenféle böngészőhöz külön kell feltenni és Crome-ra nem is találtam, de még keresem.

    #57646Megj.: minek ez?
  • chris1997
    #57646
    Lentebb írtam is mi a helyzet.
  • BONESAI
    #57645
    Nem lehet megnézni a spoiler alatti üzeneteket
  • chris1997
    #57644
    Van itt Agera tulajdonos?
    Agyalok, hogy milyen legyen a színsor az enyémben, eddig ez jön be a legjobban: kék-zöld-zöld-zöld-piros-piros. Agyabetegséget találtam ki?
  • BONESAI
    #57643
    nekem ma 17-9 motor esett
  • Quqa
    #57642
    Utoljára:
    Hát igen megnéztem többször is oda – vissza és sehogy sem tetszik. Se a sebességek, se a fordulatszám közel állandósága, se a túlságosan stabil RTR-X. Akkortájt szinte csak azzal mentem és az nem volt ennyire stabil.
    Lepróbáltam most is mit megy az én járgányom ma, full pro + 1 full ultra gumi + 3*-os NOS erő és hossz (az erősebb volt ennél ultrákkal), akkor is volt próba hasonló eredménnyel. Ha jól emlékszem (persze lehet tévedek) amikor a videó készült még nem volt visszavéve a sebesség (skill rendszer előtt volt) így 400 körül/felett volt a vége ennek a Ford-nak.
    Akkor is fel volt téve és sokan furcsálltuk ezt a kört.
    Azt csak halkan jegyzem meg, hogy ki is lett csillagozva az idő.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Pl. itt érdemes utána nézni a videón a sebességeknek.


    Ráadásul én még béna is vagyok mint ahogy a fejlécben olvasható is.



    És a különböző hazudozásokra most nem térnék ki, tehát leköteleznél ha nem vonnád kétségbe a tényeket.


    #57634+ #57630 Ezeket nem lehetne spoiler alá tenni?
  • zsomboor
    #57641
    Köszi, tippek végülis jól jönnének, mert azon kívül hogy úgy hallottam hogy a z-z-z-p-p-p jó bele én nem tudok semmit, próbálgatni meg nem nagyon van/lesz mivel...egyelőre meg így alap skillekkel és tuninggal próbálgatom hogy először is legyen mihez hasonlítani tuning után, meg hogy mennyire tudom a saját Cinque-vel futott idejeimet így megszorongatni vagy netán meg is verni (1-2 pályán még mindig az 1 napos kóddal van a legjobb időm)
  • Hunn1a
    #57640
    33. nap: Transtek ultra improved váltó. Meg ma esett még egy 8-4-0 Norset motor is.
  • SUNNY84HUN
    #57639
  • BONESAI
    #57638
    Gratulálok. Ha kellenek tuningtippek szólj, 1-2 hibából már tanultam, nem kell elkövetned őket ha nem muszáj :D
  • zsomboor
    #57637
    Na én is beszereztem egy F1-et közben
  • chris1997
    #57636
    TopUp oldal frissítve
  • csiles
    #57635
    Írd le részletesen privátba, hogy milyen configod van pontosan, s hogy mik a tünetek, mikor win7-et akarsz feltenni.

    Egyik haverom nemrég vett laptopot, 850 euróért, win7 volt rajta, de leszedte, feltette a magyar nyelvűt, azóta kékhalálozik neki... Visszavitte szervízbe, feltették neki vissza az eredetit, azóta jó neki... Nem magyar de legalább megy...

    Hallottam már róla, ezért kéne a te configod, mert nem kizárt, hogy nálad is ez lesz a gond...
  • csiles
    #57634
    Bár az autója 3 csillagos TE skillekből áll, meg fele-fele arányba por-ultra alkatrészekkel... de még nitróval sem gyorsult... Az első futamban köcsög volt, a 2.-at végigvitte becsülettel, s én is mehettem egy "tiszta" időt...









    Na abbahagyom, mert leléptem, szevasztok.
  • tutuhawer #57633
    a baj, hogy nem tudom feltenni a win7-et, te pedig igen. Kb ugyanilyen a config nekem. A hiba az én készülékemben van, nyilván... 20 win7 lemez meg a Quqában kötött ki.
  • chris1997
    #57632
    AdBlockal mennek a spoilerek meg a fejlécek.
  • BONESAI
    #57631
    Persze. A sört elfogadom, köszi. Amint elküldi dagi-drew a kódot, majd rádírok
  • csiles
    #57630
    Újoncoknak, hogy lássák, nem kell befosni a nagy számoktól... Egyre durvábban ment az ürge, de nem tudott mit tenni ellenem...