94802
  • Quqa
    #58350
    A videón jobb klikk és „a jelenlegi időpontot tartalmazó video-URL másolása” kell választani. Megj.: csak linkként működik, videó beszúrásnál nem!

    #58325 Én csak azt nem értem, ha tudták hogy nem marad bent, akkor minek rangsorolták, általában az ilyen pályákat nem szokták.
  • mormotax2
    #58349
    jah jóféle szöveg
  • Hunn1a
    #58348
    A nitrója átlagos, a végsebessége D-csúcson 233. A kanyarodási képessége elég jó, jól lehet vele "körzőzni" azokban a fordulókban, ahol az úttest és a járda közt van egy kis vályúféle domborzatilag (pl. Brooks Street első jobbos).
  • mormotax2
    #58347
    bocs bocs őssze kevertem cobalt volt 1000 bocs
  • Hunn1a
    #58346
    Cheaterfront Road...ez hatalmas szöveg volt, nagyon tetszik.
  • mormotax2
    #58345
    mijen a kacsa versenyben mert tetszik az a verda és nem tudom mikor adták ki de egy cash szorzokkal skillezet full kasztnissal mentem nagyon jol néz ki
  • zsomboor
    #58344
    Akkor már IS300 se maradjon ki de akkor is messze az Eclipse a legjobb oda, de ha ránézel egy D class verseny ranglistájára akkor kb. csak azzal fogsz találkozni top 100-ban (kivéve Mission street és cheaterfront road)
  • mormotax2
    #58343
    nagyon jó ez a magyar ranglista van motiváció bőven csak jobban is mehetne
  • Hunn1a
    #58342
    Én valahogy mindig Solstice-okat meg különböző Silvikákat kapok magam ellen, akár a Gallal (Clio V6), akár a Kacsával (Fairlady) megyek.
  • trakk
    #58341
    ...Monaro?
    Az mikor is jött ki?
  • mormotax2
    #58340
    sajnos kaptam tölük rendesen
  • mormotax2
    #58339
    van d ben és nagyon durva
  • mormotax2
    #58338
    egy monaro ellen futotam ma a rockridgeand unionon nem is volt rosz peddig nem voltak benne verseny skillek
  • Hunn1a
    #58337
    D-ben a 86-os is nagyot csíp, hogy a Solstice-ról már ne is beszéljek. Eclipse-et talán még nem is láttam D-ben hagyva.
  • zsomboor
    #58336
    Hát nem tudom...nem hiszem hogy bármelyik class legjobb autóját betennének igc-ért (jelen esetben ugyebár ez a "D")...de majd meglátjuk
  • Hunn1a
    #58335
    Egy gondolat az Eclipse GS-T-ről. Annak idején a friss Elite kategóriának volt a legkisebb képviselője (és marha jól néz ki a maga eltúlzott módján). Aztán lett belőle gyorsulós kivitel (4G63). Na meg ott van a kívülről tuningolatlan verzió is. Most meg jön a jugger... Van egy sejtésem, hogy 2 hónapon belül láthatjuk IGC-ért is. Én már nagyon várom.
  • Hunn1a
    #58334
    Az A3 bemutató képe bitang jól sikerült, jól áll neki a betonszürke. A Cobránál viszont a grafikai motor hiányosságai látszanak erősen, mivel maga a helyszín és a kép tökéletes.
  • gyeprefos007
    #58333
    Hogyan tudok ide úgy videót linkelni, hogyha rá kattintotok akkor egy megadott időnél kezdje el a videót, ne az elején?
  • trakk
    #58332

  • TOMDRIVER333
    #58331
    Na ez már sztem pofátlanság.:D
  • chris1997
    #58330
    ha megnyerem, akkor megy majd egy nyereményjátékba :D
  • BONESAI
    #58329
    Majd holnap megtudjátok, mit kell tennetek érte
  • Hunn1a
    #58328
    Estoque...hű. Cortina...hű. Na de CATERHAM?!?!?! A nemjóját, az gyilkos lesz! A B-spec Motorcsónak2-t már biztos sokan megcsinálták maguknak... A 3 Vintage géppel egyetértek, így már egyre inkább kilóg közülük az FC. Ford GT, rég láttuk azt is. GTO D-Spec, Eclipse GT C-Spec? Lol. Lassan tényleg jön a Mazda3 E-Spec ideje...
  • TOMDRIVER333
    #58327
    Nekem is úgy kéne az a CSL, főleg hogy en BMW-ista vagyok, az meg a GT3 hiányzik a kollekciómból.
  • chris1997
    #58326
    Ready for Release

    Aston Martin DBS Volante
    Audi A3 3.2 quattro
    Ford Capri RS3100
    Ford Police Interceptor
    Hummer H1 Alpha (Stock Model)
    Shelby Cobra 427S/C
    Vauxhall Monaro

    New Editions

    Audi R8 LMS Ultra "Shift" Edition
    Audi TT RS Coupe "Spring" Edition
    BMW 1-Series M Coupe "Schnell" Drag Edition (Release Now)
    Caterham Superlight R500 Unknown
    Ford Capri RS 3100 "Victory Lap" World Vintage Series
    Ford GT Best In Class
    Lamborghini Estoque Unknown
    Lancia Delta HF Integrale Evoluzione "Group A" Edition
    Lotus Cortina Unknown
    Mitsubishi Eclipse GS-T Juggernaut
    Mitsubishi Eclipse GT C-Spec
    Mitsubishi Lancer Evolution X "Revolution" Drag Edition
    Nissan GT-R SpecV R35 "Unlimited AWD" Drag Edition
    Pontiac GTO '65 D-Spec
    Porsche 914-6 GT "Elmbridge" World Vintage Series
    Shelby Cobra 427S/C "Legend" World Vintage Series
    Toyota MR2 B-Spec

    Ha ez igaz-- R8 LMS Shift?!?!?!?!?!?! :O
  • BONESAI
    #58325
    Lunar sajnos tényleg elment.
    NFS-S fórum
  • chris1997
    #58324
    Köszönjük
  • peeter014
    #58323
    érdekes ez a ranglista! Brooks Street-en 6. vagyok, az első 19.5 másodpercel van előttem egy MR-2 "D"ben hm.... a második 10-el, az meg egy Eclipse.......
  • nfsmw4ever
    #58322
    Valamint aktív részeseként neked is jár a
  • Hunn1a
    #58321
    *a szintén úgy értendő, hogy a WoT-ra gondoltam mellette
  • TOMDRIVER333
    #58320
    Jah, jah , jó szivű vagy...jaj igen majdnem elfelejtettem:
  • Hunn1a
    #58319
    [off] Olyan jó, hogy itt egy állandó és aktív közösség foglalkozik a játék fórumolásával. Van a szintén Wargaming-fejlesztés World of Warplanes, ugye. Annak is van SG-fóruma, de alig van élet. Tegnap - 1 hét szünetet megszakítva - valaki írta, hogy "valaki zárja már be a topikot". Ilyesmi itt csak akkor fordulna elő, ha havidíjassá tennék a topik tárgyát. Bár, lehet, hogy még utána is itt lennénk és Nagybetűs Csaló Viktortól kapnánk az infókat. [off]
    Szóval nagy ríszpekt az itteni közösségnek!
  • gyeprefos007
    #58318
    jah én is remélem hogy nem olyan verseny lesz, amit befolyásol a kocsik teljesítménye :D
  • BONESAI
    #58317
    Noobok, igen?
    Akkor dupla
  • chris1997
    #58316
    Lassan engem is lepipálsz :D
  • BONESAI
    #58315
    Én is csodálkoztam rajta. Ez van. De legalább nem vagyok sóher és odaadom másnak a nyereményt
  • TOMDRIVER333
    #58314
    Remélem nem valami olyasmi lesz hogy ki megy ezen és ezen a pályán nemtom milyen időt, hanem valami más, mert akkor nincs esélyünk a Cinque-s és az F1-es noobok ellen.
  • TOMDRIVER333
    #58313
    Hogy a szarba nyersz annyit, a múltkor is nyertél, és én nem.Grat hozzá.
  • chris1997
    #58312
    :D
  • gyeprefos007
    #58311
    akkor holnap figyelnem kell a fórumot :D