94802
  • chris1997
    #58390
    Hát nincs :-D
  • BONESAI
    #58389
    Persze, ez túl van bonyolítva, de a YOU CAN'T RUN az nincs...
  • gyeprefos007
    #58388
    am szerintem is túl van bonyolítva. de majd lehet rá állok mert tetszik a járgány :)
  • chris1997
    #58387
    És ha valakit többször is elhívnak?
  • TOMDRIVER333
    #58386
    Nemtom de szerintem túl nagy a felhajtás egy BMW-ért és túl sok a szabály.De lehet megpróbálom.
  • BONESAI
    #58385
    Ha egyszerre léptek be egy pályára, össze fog rakni. Beszéld meg valakivel, hogy menjen veled egy azonos szintű autóval
  • chris1997
    #58384
    Lol a nagymenő :-D

    Oké mindjárt. Nekem is szabad versenyeznem?
  • gyeprefos007
    #58383
    én csak azt nem értem, ha nem lehet privát verseny akkor hogy az istenebe menjek magyarral? vagy összerak egyel vagy nem.....
  • BONESAI
    #58382
    NYEREMÉNYJÁTÉK



    Az alábbi játék győztese megkapja a fentebb látható BMW 3.0 Csl Gr.5 autót. Alapjában véve egy nagyon jó autó, erős nitróval és jó irányítással. A felszerelés, amellyel érkezik B class-ra elegendő.

    A játék maga:

    Minden résztvevő egyenlő eséllyel indul. A lényeg, hogy fuss egy MULTIPLAYER versenyt egy MAGYAR játékossal. A verseny eredményéről kérek 1 darab screenshotot a [email protected] mailcímre. A lényeg, hogy látni lehessen a 2 driver (Te és a magyar versenytársad) nevét, valamint hogy a Te eredményen legyen az ablakban, s látható legyen az autód és a sebességed, valamint elhasznált powerupjaid száma.
    Hogy megelőzzünk esetleges félreértéseket, a versenyt ma, holnap vagy hétfő este kell lefutni! A verseny után menj a Palmont városrészben található dínócsontvázhoz, s ott készíts egy fényképet a jelenlegi Multiplayer-verseny állásodról, látható legyen a NFSW fejléc a Drivered nevével és a powerupjaid száma (mint ahogy feljebb látható). Ezzel kb. be tudom lőni, mennyire rég mehetted a versenyt, miven nfs-s.com oldalon látom a Multi versenyeid számát.
    - Mindenki csak 1 képpel nevezhet + kérem csatolni a dínós képet is a mailhez.
    - Az e-mail tárgya legyen BMW Contest + drivered neve (pld. BMW Contest BONESAI).
    - Ne osszátok meg másokkal a dínós képet. Ez identifikációul szolgál. Ha megkapom két különböző mailcímről ugyanazt a képet, automatikusan diszkvalifikálom az illetőt, akinek a neve szerepel rajta. Ezért jobb, ha senki másnak nincs hozzáférése ehhez a képhez.
    - A legjobb az lenne, ha a multit egy olyan magyarral futnátok, aki rajta van a Magyar Ranglistán. Így a legbiztosabb az, hogy a versenyző tényleg magyar. Ha nincs rajta a ranglistán, s a mottójából sem derül ki, hogy magyar-e, akkor megpróbálom felvenni vele a kapcsolatot. Szigorúan fogom venni, mert a verseny lényege az, hogy magyar legyen az illető.
    - Nem lehet privát verseny. Lehetőleg szerepeljen benne más is kettőtökön kívül, aki nem magyar.
    - Csalás használata tilos.
    - A pálya, amelyen futjátok a versenyt lényegtelen. Ugyanúgy lehet Class Restricted, mint minden autónak elérhető.
    - A helyezése nem fontos egyikőtöknek sem.

    Bízok a versenyszellemben és abban, hogy mindenki becsületes lesz.
    Sorsolás útján kerül ki a nyertes. Hétfő 8:00-ig lehet nevezni, s vagy még aznap, vagy másnap ki is értékelem a versenyt s a győztes megkapja a kódot.



    Ui.: Chris, kérlek tedd ki a fejlécbe ezt az üzit.
  • RoboKutya78
    #58381
    ja viszont arra is figyelt hogy a please wait felirat is mintha jó helyen lenne:)
  • chris1997
    #58380
    Főleg azért mert belelog a silvia logojaba
  • RoboKutya78
    #58379
    Aha persze semmi külső program használat ehh akkor ez mi a túró a valentínes versenyen?

  • chris1997
    #58378
    Sok az OFF.....
  • RoboKutya78
    #58377
    Csak egy pl a warsos világban tudja valaki hogy milyen hajtóművek hajtják a masinákat? A trekes sokkal jobban ráépül a technikai dolgokra is.Hihetőbb.
  • RoboKutya78
    #58376
    Pedig ha jobban belegondol az ember hogy melyik világ valósulhatna meg jobban, akkor szerintem a Trekes világ sokkal közelebb állhatna a valósághoz mint a warsos világ
    A star wars világa nekem jobban meseszerűbbnek tűnik mint a trek.
    A trek több valós elemnek TŰNŐ dolgot vonultat fel, egy személy kivételével Q személyét akinek tetteit nem tudnám valósnak mondani a sorozatban.
  • TOMDRIVER333
    #58375
    Én is eléggé Sci-Fi rajongó vagyok, de érdekes hogy a Star Trek soha nem vonzott, mondjuk a Star Wars egy kicsit.
  • gyeprefos007
    #58374
    meg nézem mind a 11 filmet, akkor biztosan nem maradok le semmiről :)
  • RoboKutya78
    #58373

    COMTRAYA :))
  • RoboKutya78
    #58372
    akkor kezet foghatunk én scifi bolond vagyok nem tudsz csillagkapuból olyat kérdezni amire ne tudnám a választ:)
  • RoboKutya78
    #58371
    annyira nem vérre menő a sorozat ismerete max ha a 6 filmet meglesed az is elegendő
  • gyeprefos007
    #58370
    Star Wars rajongó vagyok, a Csillagkaput egyenesen imádtam.... akkor talán ez is tetszeni fog :)
  • gyeprefos007
    #58369
    pár részt régebben láttam belőle. lehet nekiállok előbb a sorozatnak majd a game-nek :)
  • RoboKutya78
    #58368
    ja és itt nem baj ha repül a járgányod itt szinte köttelező:)
  • RoboKutya78
    #58367
    ha szereted a stílust a sorozatot ajánlom
  • gyeprefos007
    #58366
    anyit olvasom sok helyen hogy ST online így meg úgy, hogy kezdek rá izgulni :D
  • RoboKutya78
    #58365
    csak összehasonlításként ebben a hónapban a Star trek online játékban ennyi új hajó érkezett míg ide ?
    Ja és ha kell akkor nem kötelező értük fizetni.
  • chris1997
    #58364
    VFERI: Letöröltelek véletlen, majd vegyél vissza :/
  • veszettróka
    #58363
    Rammoljá', egészségedre. :)
    De ha ezzel összekerülsz akkor hagyd a ramolást és inkább a cél felé igyekezz. :D
  • BONESAI
    #58362
    Bitch please.
    Nekem ott van C-ben a Chevelle 50% rammal
  • chris1997
    #58361
    Ledobom a hummert én is és akkor már egy bohócautó is van :D
  • veszettróka
    #58360
    Leamortizálom mindjárt a Raptort C be aztán szétcsapok a műkösrmöscicakocsik között, tuti.
  • veszettróka
    #58359
    Kék váltóval jobban fordul kanyarban. lol
    Zölddel néha magasabb lesz az overall.
  • chris1997
    #58358
    Régi időkben, beaconbajnok volt a Solstice-m GXP-k közt. Sok-sok Mr2-t leszedve. Enyém marad B :D
  • BONESAI
    #58357
    Nekem a Solstice nagyon bejön D-re. Nagyon jól kanyarodik, majdnem olyan mint régen az Exige Cup volt.
    Nálam pedig B-ben az Eclipse Elite viszi a pálmát, pedig volt MR2m is. Azt most ledobtam C-be és ott több hasznát veszem
  • gyeprefos007
    #58356
    a kék és a zöld váltó közt mi a különbség? a színén kívül? xD
  • chris1997
    #58355
    R8 LMS Shift?
  • gyeprefos007
    #58354
    köszönöm a helpet :)
  • trakk
    #58353
  • gyeprefos007
    #58352
    nem bírtam ki, itt van még egy

  • gyeprefos007
    #58351
    Legújabb szerzemény s kreálmány... szerelmes lettem