94802
  • BONESAI
    #59551
    Fene bele, nem tudok 1:16 alá menni Veronán
  • BONESAI
    #59550
    ..vagy inkább MS Paint
  • BONESAI
    #59549
    photoshop
  • Milo82
    #59548

    Ez mi?
  • Milo82
    #59547


    M3 GTS/Milyen?
  • Milo82
    #59546
    Nem ezt akartam!
  • Milo82
    #59545
  • RoboKutya78
    #59544
    A gyémántom megvan elvileg.
    Remélem ma már lesz válasz mit csináljak az Ea hibájából bekövetkezett gyémántvesztésemmel.
    Nagyon remélem a felháborodott levelem meg a fotók amit küldtem meghozzák az eredményt.
  • RoboKutya78
    #59543
    akkor nem csak velem cseszekedik:)

    Jobbulást Zsombor :)
  • Hunn1a
    #59542
    Az kicsit se lenne kényelmes, hogy szűkös időm van TH-zni, kiállok a GTS-sel, kivág a szerver és az E-csúcshoz közeli 240SX-em (a.k.a Kolibri) fogad visszatérésnél.
  • zsomboor
    #59541
    Hát én pont itthon vagyok, lenne időm játszani erre persze hogy ilyenkor nem megy...ráadásul hót betegen mást nem is nagyon tudok csinálni, rFactor felejtős így köhögés-tüsszögés közben..
  • RoboKutya78
    #59540
    azt hiszem a mai játékmenetet el felejthetitek ha haza jöttetek.
  • RoboKutya78
    #59539
    na azt a jelenséget hogy magyarázza el nekem valaki hogy ha én befejezem a játékot az egyik karakteremnél és később visszamegyek ugye mindig az az autó fogad a garázsba amivel befejeztem a játékot Na most nem ez történt. Nehogy má úgy fabrikáljanak az accommal ahogy akarnak.És ez mind a server fatal error után?
  • RoboKutya78
    #59538
    folyamatos server fattal error code 7 faxom csíter szórakozik megint lőnek a gyémántomnak tuti befejezem.
    5 percenként.
  • Hunn1a
    #59537
    Mekkora s*ggfej.
  • BONESAI
    #59536

    Ez de noob
  • mormotax2
    #59535
    hát ez katasztrofa mindegy mejik pájára megyek állandoan kidobál nem tudok befejezni 1 versenyt sem legyen vele szerencsétek
  • Hunn1a
    #59534
    Nem tudom, tegnap meg előtte is be tudtam gyűjteni. Bár az is igaz, hogy legkésőbb kora délután szoktam összegyűjteni a motyót.
  • BONESAI
    #59533
    Sziasztok, jó reggelt
  • Quqa
    #59532
    Aki nem tudta összeszedni a gyémántot lesz valami kárpótlás mint a múltkor, hogy pár napig nem indult előröl az egész, mert rohadtul kussolnak szinte mindenhol Drew-ék. Fórumokon olvasott valaki erről infót.
  • Quqa
    #59531
    Krisz töröld már ezt a 3 hsz-t ( #59521 #59523 #59525 ) ezzel együtt, félreolvastam így értelmét vesztette. Köszi.
  • gtc376
    #59530
    Szevasz, tegnap este én sem tudtam normálisan játszani, folyamatosan kidobált, remélem ma nem kell bosszankodnom
  • mormotax2
    #59529
    chris csináljatok nekem is léci ijen fajinos fejlécet , kösszi
  • mormotax2
    #59528
    helló szia szevasztok , nállatok is ennyi hiba van a játékban eddig is elöfordult hogy néha kivágott minket de tegnap asszony pajtás is nehezen tudott csak játszani állandoan kivágta meg nem engete vissza ma reggel meg én szenvedek vele már harmadszor mentem visza mind a háromszor röpűltem verseny közben
  • nfsmw4ever
    #59527
    Hasonlóan megyek kanyarba én is. Egy pöccentés fék és tolni neki. Nekem a nitró nyomatéka elveszik drift közben, úgyhogy a kanyarból kifelé tolom el. A vidin meg barátságos meccs folyt, azért kevés a harci gáz :-)
  • GEMPAHUN
    #59526
    Ki akkar majd NFS HPzni ??
  • Quqa
    #59525
    Hopsz! Ja azt nem is figyeltem csak gt-ig jutottam, mert fel kéne menni gyémántozni, elöbb meg nem volt időm, hogy rohadna meg az EA. Ha GTS (most néztem olyan kicsivel volt írva) akkor jó bele a 3 P alulra, a felsőt nem vágom.
  • noblem1983
    #59524
    Nagyon belemelegedtél a témába de az M3 GTS-ről ment az agyalás
  • Quqa
    #59523
    Ja azt kihagytam alulról az a 3 mehet a kukába (P, P, K) az úgy szar ahogy van!
  • gyeprefos007
    #59522
    na erre milyen kártérítést adnak a fejlesztők?? most vettem fel remélem megrohadnak a fejlesztők
  • Quqa
    #59521
    Szerintem véletlenül se dobd ki a sárga turbót az tökéletes, az a 3 kék 3 piros meg már 1 éve is szar volt (magyarán 1 marhaság), irányíthatatlan tőle a 911, mert elkönnyül és nem tapad. Kanyarban kezelhetetlen lesz, ugratón elszáll mint a győzelmi zászló, ha a nirtot elveszed kifarol. Nekem kb. olyan stabil mint a GT2 vagy stabilabb, de a színsorom az bocsi. A legjobb ha IGC-s alkatrészekkel próbálgatod hogy esik kézre és utána az erősebbekkel tele lehet pakolni.

    #59516 Én úgy szoktam fordulni éles kanyarban, hogy gáz fullon és kicsit rápöckölök a fékre (nem kézi) és ha íven van mehet a nitro. A körforgalomban ha driftel végig NOS-al mehetsz, mert tölti folyamatosan. Érdekes hogy vannak olyan játékosok hogy bármennyire hibátlanul is megyek úgy ott hagynak mint ha el sem indultam volna, általában AMG-vel jönnek pedig annak elég szar az irányítása.
  • tutuhawer #59520
    a láncfiríszről eszembe jutott egy OFF:
    LINK
  • veszettróka
    #59519
    Vancouver, mínusz 9 óra Magyaro.hoz képest.
    ha ennél pontosabban kell - mondjuk Chrisnek azérrt hogy hova menjen a láncfűrésszel ha imádott 5.2-es R8 as IGCs lesz: link
  • SUNNY84HUN
    #59518
    apex fut , csak szólok
  • tutuhawer #59517
    volt valamifélre félreértés, emlékszem. Nekem nem volt gondom a grupettóval, Szilvia barátom is, Tigyan1986-t pedig felveszem. Tuti félreértés volt a Vidia-féle eset is, meg Zsomboor is csak félreértés lehet. Mindenesetre Zs-nek jár a piros pont az előkelő helyezésért a ranglistán, szép teljesítmény
  • nfsmw4ever
    #59516
    Még mindig imádom:


  • chakon88
    #59515
    Na én nem várok erre már ma...... Jó 8 Skacok......
  • chakon88
    #59514
    Köszi
  • Hunn1a
    #59513
    - Lamborghini Aventador LP700-4
    - Bentley Continental Supersports Coupé
    - BMW 1 M
    - Koenigsegg CCXR Edition
    - Toyota Supra
    - Lexus LFA
    - Porsche 959
    - Lamborghini Reventón
    - Corvette Z06
    - Shelby GT500 Super Snake
    - Chevrolet El Camino SS
    - BMW 3.0 CSL Gruppe 5
    - Lexus IS F
    - Corvette Z06 Carbon Limited Edition

    (A Wikia oldal tanúsága szerint ezek vannak most "On Sale" akcióban. Ebből kerül most ki 8.)
  • chris1997
    #59512
    Onsale autók között van.
    959 year one bentley drag 1M coupe stb.