94802
  • TOMDRIVER333
    #59592
    Há hó vótá eddig?

  • chris1997
    #59591
    Gondoltam megpróbálom leszedni.
  • chris1997
    #59590
    Nem volt kötelező kiváltani is.
  • BONESAI
    #59589
    Szia Chris
    Interceptor kód már nem érvényes

    Más: valami hír az IGC kocsikról?
  • chris1997
    #59588
    Die potato.
  • trakk
    #59587
    Én még mindig úgy gondolom, hogy ez egy stresszteszt volt, hogy mennyi szirénát meg villogót bír el a szerver egyszerre, ki is nyírta rendesen.

    #59585: Meg egy nagyobb csapat, jó ha egy tucatnyi ember dolgozik a játékon, így nem csoda, hogy nem halad sehová.
  • chakon88
    #59586
    az is lehetett volna mondjuk 2 vagy 3 napos mert ugyebár van aki dolgozik és nem nagyon tudta kihasználni .... éjszaka meg ki marad fent azért , hogy ki tudja használni..... az a 3-4 esetleg 5 óra meg .... nah mindegy.... örülök :)
  • Quqa
    #59585
    Még ha az EA lenne a felelős, akkor nem is lenne gond és hamar megoldanák ezt a problémát a gond ott kezdődik hogy egy olyan társaság irányítja a játék technikai részét (kiadva gebinbe, mint a legtöbb/összes? játék) akik magasról szarnak az egészre (pedig csináltak ők pár jó játékot is). És ha igaz, hogy ez hozza a legtöbb bevételt a többi fizetős EA játékot összességében véve, akkor kicsit több hozzáértés nem ártana.
  • BONESAI
    #59584
    Már megkaptuk az 1napos Interceptor kódot márciusra... ne légy telhetetlen
  • chakon88
    #59583
    legalább egy kis boost-ot kaphatnánk kárpótlásul..... folyik be nekik annyi lé szerintem , hogy megengedhetnék maguknak......
  • trakk
    #59582
    Tök jó, hogy tényleg az EA felelős a játék fejlesztéséért, meg minden.
    Nem.
  • BONESAI
    #59581
    Ez az lenne amitől nem tud játszani pár százezer ember már második napja
  • chakon88
    #59580
    Na ez kész beszarás...... Bezár a játék egy kis hibaüzenetet maga után hagyva miszerint : SZERVER FATAL ERROR CODE (asszem) 7 :S ez mi lenne......
  • Quqa
    #59579
    Azért ez nem egy hétköznapi munkahely, mint mikor pl. bemegy a takarítónőő 6-ra és 14-kor már blokkol kifelé. Itt azért 24 órás ügyeletnek kellene lenni, komoly mindenre felkészült szakemberekkel.

    Én is buktam a gyémántot és már több mint 1 napja nem jó a szerver! Remélem jóváírjak mint a múltkor is.
  • BONESAI
    #59578
    Mekkora pangás van már...
  • BONESAI
    #59577
    Nyugi vaaan
  • Dealcsy
    #59576
    De befejezem a hozzászólásaimat, mert elképzelem Chris-t ezzel a gondolattal a fejében:
  • Dealcsy
    #59575
    Még egy utolsó: te bejárnál hétvégén dolgozni? Nem? Ők sem... Így reális. Szidhatjuk az EA-t meg a QuickLime-ot, és? Mit érünk el vele?
    Amúgy még kb. 4-5 óra, hogy helyretegyék, mivel annyi idő múlva lesz ott reggel 8 óra.
  • Dealcsy
    #59574
    A másik: ha a felhasználónevedben a 992 számjegy 1999 februárját jelenti, akkor meg nagyon pelenkaarcú vagy még a káromkodáshoz.
  • Dealcsy
    #59573
    Mosd ki a szádat... Én sajnálom azt a kanalat, ami a szádban jár ezekután...
    Szerintem Chris se csípi a káromkodásokat, itt meg pláne...
  • Dealcsy
    #59571
    "Forbidden mail server Please use your real mailbox. We do not send spam."
    Ezt írja az InCloak a 10minutesmail.com-os címekre.
  • RoboKutya78
    #59570
    http://10minutemail.com/10MinuteMail/index.html#

    ö semmi ilyet nem csinál és elvileg lehet használni boostozásra.
  • Dealcsy
    #59569
    Nézegettem spamemail oldalakat, de mindegyiknél az van, hogy átirányítják az általad megadott email címre. Tehát te megadod a címet, oda küldenek egy levelet benne az ideiglenes címmel, azt kell megadni és az odakapott leveleket átirányítja az eredeti címre. Persze egy időkorlátot is be lehet állítani, meg nagy többségében van egy link abban a levélben, amivel le lehet hamarabb zárni az ideiglenest, ezt a linket tartalmazza az új eldobható címet tartalmazó levél.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Fúj, de utálom a szóismétléseket, de egyszerűen nem tudom leírni értelmesebben. Feladom én is magamat egy ideiglenes e-mail címre ideiglenes eredeti levélként.
  • Dealcsy
    #59568
    Az 10minutesmail.com, de az nem jó.
  • RoboKutya78
    #59567
    1minute.mail vagy mi a túró-
  • Dealcsy
    #59566
    De előtte próbáljátok ki, hogy működik-e az incloak.com-on.
  • Dealcsy
    #59565
    Lehet az tőlem akármilyen nyelvezetű, de akkor kérek használati útmutatót is hozzá.
  • Dealcsy
    #59564
    Ez mi ez már...
    Az incloak.com-on a nincsmail.hu is le lett tiltva! Hát ők akarták... A Google szívja meg őmiattuk a sok egyszerhasználatos címek miatt...

    Ha valaki ismer a nincsmail.hu-hoz hasonló e-mail klienst, lécci írja meg nekem, hogy ha frissítem nemsokára a leírást, akkor már az szerepeljen benne. Köszi.
  • RICCS98
    #59563
    Miezmár.
    Az egyik kedvenc Fordom csak abban a hülye autó packban kapható.
    :/
  • BONESAI
    #59562
    Arra azért figyelnek még hétvégén is.. ne reménykedj
  • Dealcsy
    #59561
    Mekkora az esélye annak, hogy a mostani szerveer problémák miatt a boostvásárlási rendszer is hibás? Csak mert akkor szerintem most megvan rá az esély, hogy 'véletlenül' kétszer adja meg a boost-ot a sponsorpay-nél, vagy csak én reménykedek ilyenben?
  • Szabi #59560
    ezt írtam én is.. :D
  • Dealcsy
    #59559
    Akkor már nem működik valószínű.
  • Dealcsy
    #59558
    Pardon. Helyesbítek. Mivel Vancouver UTC -8ban van benne és nem -9ben.
    Tehát a hozzászólásban leírt leírt várakozási idő mínusz 1 óra, a helyi idő pedig plusz 1 óra.
  • Szabi #59557
    jelen


    Ford kódra kiírja hogy ez egy Ford kód, de aktiválni nem engedi :/
  • Dealcsy
    #59556
    Bár lehet, hogy abban a derült éjszakás -1 fokban, Vancouverben, megfagytak a szerverek.
  • Dealcsy
    #59555
    Mi ez a hópehelyhullás?
  • Dealcsy
    #59554
    Már csak közel 6-7 óra hosszát kell várni, hogy rendbetegyék a szervereket, ugyanis most náluk 3 óra 41 perc van náluk és asszem ott is 8-kor kezdődik a munkaidő.
  • BONESAI
    #59553
    Nitrógyűjtőknek küldöm sok-sok szeretettel:



    Mondjuk én nem csalással lőttem el ennyit
  • Milo82
    #59552
    Én meg 1:32 alá HÁHÁ