94802
  • tutuhawer #60683
    a friss hírek Chakon88-nak:
    http://blog.simraceway.com/ A linket küldeném Chakon88-nak és mindenkinek, aki szereti :)

    TCMChristián: pont versenyezni akartam volna veled meg mindenkivel, meg beszámolni róla, de háát.... Meg pont festeni is akartam volna és itt megosztani, de hááát.
    érted... basszál le, ha telespammelem mondjuk a spot the devs közben az oldalt, de most épp nem ez a szitu...
    Tudnám azt is írni amúgy, hogy a játékkal kapcsolatos legyek: login failed, servererror7, out of memory, lefagyott... nektek is??? De ennek zero értelme van. Akkor ha már itt vagyok melóban, a régi és új nfs world cimborákkal hadd csevegjünk. Te meg én ne ITT akarjunk versenyezni , hanem csak versenyezni, együtt szórakozni akarjunk. Normálisan. Ha itt nem megy, akkor menjünk másik játékba. Adtam egy ötletet, tudod is , hogy jó, majd egyszer össze is futunk talán. Meg mindenkivel innen a fórumból. Sokakkal majd' két évig mentem együtt NFS-ben, nagyon jó volt, és jó, hogy van, akikkel simracewayben is jókat mehetek nap mint nap. Nem a NFS-re van szükségünk, hanem tökmindegy milyen közegre, ami működik és mehetünk versenyeket. Egy Hungarian BETA driver barátommal elég sokat megyünk SRW-ben és ő billentyűvel is élvezi. Hmmmm. Neked meg kormányod is van. Játékod is van? ;-)
  • chris1997
    #60682
    De csak azért hagyom ezt a hosszú offot békében mert a szerver vacak....
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    plusz én is offoltam hogy min szórakoztam ma.
  • tutuhawer #60681
    teljesen király, amit írsz: A hardcore szimulátorosok köszönik szépen és a lifetime verziót meg is vették az rfactor2-ből, és esetlegesen véletlen lépnek csak be a simracewaybe pont a kissé arcade-jelleg miatt. Nem 100%-ban szimulátor , de a hardcore sim-játékosok is tudják élvezni. A hardcore setup-királyok meg nem jó, ha előnyt kapnak a 20 éves autóbeállítási tapasztalatok miatt. Ez nem hardcore szimulátor, hanem megközelíti, és elég jól élvezhető neked, nekem, Chakon88-nak is. A formula1-ből is érkezett játékos és azt mondta, tűrhető , élvezhető, rendben van. Elég komoly kritikát fogalmaznak meg az rfactor2-játékosok, mert ők tudják, mi a királyság, és az általános vélemény, hogy amire kitalálták a simracewayt, arra frankó, jó, király, fasza stb stb. Versenyezhet benn akárki, akármivel, normálisan. És bővül, majd festeni is lehet egyszer... :)))
  • zsomboor
    #60680
    Ezt most csak így megjegyzésként, szerintem a setupolás hiánya pont hogy a játékosok kis részének tesz jót, annak akinek pont fekszik az alap setup, hiszen az pont arra van hogy saját magadhoz beállítsd az autód, amivel te jól mész azzal más szenved és pont ez visszafelé is, nálam ez semmivel sem teszi fairebbé a versenyt, sőt.
  • Dealcsy
    #60679
    [spoiler][OFF]Addig reklámozod a játékot, míg utána nem nézek.
    Ez már igazi kitartás, amit személy szerint tudok értékelni. (De ez még nem azt jelenti, hogy elkezdek vele játszani.)
  • tutuhawer #60678
    a gtr2 és a gtr evolutiont csak offline tudod nyomni letöltött verzióval. A simraceway ingyenes, ÉÉÉÉSSSS!!!! úgy próbálnak alkotni, hogy a szimesek, a billentyűsök és a gamepadesek is tudjanak játszani. Tudnak is. Nincs állandó fagyás, nincs fasszopó sok bug, éjjel-nappal adminok vannak fenn, azonnal segítenek. Pontosan tudod, miért farmolod a pénzt a pályán, a te autód pont olyan, mint az enyém. Nincs setupolás egyelőre, épp ezért. Majd alakul. Merthogy alakul: tele a fórum jó ötletekkel és kiemelik mindig, mi az , ami már meg is valósult. Kisebb - nagyobb ötleteket lehet olvasni, ami már be is került a játékba, és a nyárig 10-15 EU pályával bővítenének... Az auto club revolution nevű szintén ingyenes játékra megy a köpködés, épp most azért, mert tök sima a daytonai oval pálya burkolata, ami nem valós. A simracewayben nem sima, hanem valós. Allan McNish segíti az autók beállítását, ami nem semmi... A legnépszerűbb, legaktívabban használható autókra be is tudsz fizetni, nevetségesen töredéke az NFS Worldnek, és máris kinyílik a játék, minden nap lehet hasítani a pályákon - magyarokkal is. Skill (képesség) mutatóban mérik a játékosok teljesítményét és igyekeznek így indítani a futamokat, hogy mindenki normálisan mehessen. Aki leszorít, meg köcsögösködik, az admin kidobja, mert bejön velünk a versenybe. Kedden és pénteken 24 órás tesztnapok vannak, amikor lehet egy megadott autót próbálni és olcsóbban megvenni. Kedden már bent lévő autó, pénteken pedig a hetente megjelenő 1 új autó van tesztben. Nincs olyan durván sok hozzászólás a simracewayes topikban itt sg-n, egész nyugodtan vissza tudod olvasni az idei hozzászólásokat, és kicsit jobb képet kapsz arról, hogy a többi játékhoz képest milyen
  • Dealcsy
    #60677
    Megúszták...
    Most mindenki döntse el, hogy szerencsére vagy sajnos.
  • Hunn1a
    #60676
    Akkor TALÁN még SB-t is kapunk kiengesztelésül, mivel ezek a kritikák az EA-ig el szoktak jutni.
  • Dealcsy
    #60675
    És mindenféle hibaüzenet nélkül...
  • Dealcsy
    #60674
    Nyílik a bicska...
  • TOMDRIVER333
    #60673
    Jól teszed, remélem megint beteszik a 0 boostos treasure hunt streak-et, ha nem, akkor b@sszák meg...
  • Dealcsy
    #60672
    Csak elég, ha számba veszem a nagy gamer magazinokat, egy pár elégtelenkedő figyelemfelhívó e-mail-t írok azoknak, és biztos ráharapnak a csalira.
  • Dealcsy
    #60671
    Khm....
    Ha ugrott a 363. nap TH-m, rohadtul dühös leszek, de akkor lépéseket is teszek a játék alapos lejáratásáért...
    És ez most tényleg nem vicc.
  • TOMDRIVER333
    #60670
    Na, 4-dik próbálkozásra beengedett a játék, összegyűjtöttem a maradék 2 gyémántomat, és pont miután befelyeztem: "Out of memory", ez a játék nagyon troll.(megérte mert egy 8/11-es turbót kaptam)
  • chakon88
    #60669
    bocsi... lehet hogy nem is neked akartam írni hanem VFERIII-nek :D Sorry
  • Hunn1a
    #60668
    Kedves vagy, de nekem megvan eredetiben a GTR: Evolution (a Race 07-tel egy csomagban). Szóval passzolom.
  • chakon88
    #60667
    sajnos ez van ... de megteszem neked azt hogy ha letöltöttem akkor feltöltöm egy nem meghívós oldalra ha gondolod :)
  • Hunn1a
    #60666
    A meghívós torrentoldalt én amolyan szerzetesrendhez hasonlítanám...
  • chakon88
    #60665
    még nem de már töltöm azt is :D xD
  • chakon88
    #60664
    már töltöm is mind a 2-t :D
  • Quqa
    #60663
    GTR2 esetleg a GTR Evolution ezek a legjobbak, szerintem.

    #60618 Ha nem megy a World mehet a party!
  • DEJAVU71
    #60662
    Es a simracewayt probaltad?
  • chakon88
    #60661
    az a baj hogy torrent oldalon találtam mire csak meghívóval lehet regizni :S
  • Ryder159
    #60660
    Jöhet a link
  • chakon88
    #60659
    én megtaláltam a Gran Turismo 2-t pc-re :D
  • BONESAI
    #60658
    Az én kedvencem a Gran Turismo széria, de az PSre van..
  • chakon88
    #60657
    tudna nekem valaki valami értelmes autó simulatoros , versenyes game-t mondani ?
  • Ryder159
    #60656
  • goregrind #60655
    ...kérdezhetném azt is, hogy: "Vajon hol a hiba a képen?" (Vagy a liba?)
  • chakon88
    #60654
    Please be aware that Need for Speed World is currently experiencing technical difficulties with the servers. The team is aware and are working to resolve them as quickly as possible.

    We apologize for any inconvenience this may have caused and thank you for your patience while we resolve the technical difficulties.
  • goregrind #60653
    Azért ez már meredek (lenne, ha igaz lenne)!

  • chris1997
    #60652
  • trakk
    #60651
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!


    Hát, ezzel úgyse tudtál volna. De legalább most lehet fórum-gerillaharcoskodni. :D

  • chakon88
    #60650
    nekem is ugyan az mint neked..... és a mai gyémántozással vajon mi lesz ?
  • chris1997
    #60649
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Asszem jól tettem, hogy ma inkább Burnout3-al és TDU2-vel játszottam
  • TOMDRIVER333
    #60648
    Mostmeg: "There has been an undefined error...", az egész egy kibaszás, nem is tudom hogy tudnak olyan nyugodtan ülni a tökükön mikor a játék egy fos, lusta banda az egész, jó hogy a pénz az kell nekik...
  • goregrind #60647
    Pedig nem egy 386-os dübörög mellettem!
  • goregrind #60646
    Egyébként valamit hihetetlenül kezdenek elbaszkurálni!Lassan Crysis nem okoz akkora "melót" a gépnek, mint az NFSW! Egy-egy alt+tab alkalmával szinte sokkot kap a gép...
  • zsomboor
    #60645
    Na ez új, ilyet még nem kaptam, most "Disconnected from server. Game will be shut down."
  • goregrind #60644
    apex-us szerveren sikerült gyémántozni. a többiről már nem érdemes társalogni, egy rakás ...