94802
  • lorci
    #60723
    Épp akartam irni, hogy délelőtt milyen ''szépen'' ment...
  • csiles
    #60722
    Kész, ennyi volt... Eljött a délután, s a játék játszhatatlan lett... Folyamatosan dobál ki, most 3 percen belül kétszer... Pedig csak privátozni akartam... Eddig engem nem sűrűn dobott ki, sőt, jóformán ismeretlen fogalom volt nálam..

    Ennyit a játékról, délelőtt működik, délután halott... Félműszakos okádék ez a fos...
  • Dealcsy
    #60721
    Mindjárt kész. Csak kidobott és nem tudom, mennyit kell újra megcsinálnom. De szerencsére maga a kocsi megvan, csak a piros-szürkésfekete háttér hiányzik még.
  • Milo82
    #60720
    Mutasd!
  • Dealcsy
    #60719
    Túl ferde a kocsi az indycar logómban...
  • Quqa
    #60718
    Az a kártya nem is nagyon játékra való. A 450-től, de inkább a 460-tól lehet azt mondani hogy használható szinte mindenre, vagy most az egyik legjobb ár/érték arányú 650, bár kicsit gyengébb az előbbinél, de egy gyengébb táppal is elfut mert csak 70W körül fogyaszt max. A Ti viszont már ott van, vagy esetleg kicsit jobb is némely játékban. De ha veszel egy 8800GT-t (használtan 10E körül), vagy valamelyik utódját máris beljebb vagy.

  • Dealcsy
    #60717
    Hát nekem már másfél órája normálisan megy. De szerencséje, mert az indycar-os festésemért nagyon dühös lennék, amit most csinálok.
  • Milo82
    #60716
    Fél órája egymás után 3×kidobott,és tényleg nem is a kezdődik a megfelelő megfogalmazás,inkább a folytatódik!
  • Milo82
    #60715
    Benéztem azt hittem másra irtad!
  • Dealcsy
    #60714
    #60711 csigául (francia)
    #60712 mi kezdődik?
  • Robirx7
    #60713
    komolyan mondom, mindjárt kidobom a videó karim(gt 430)..az Insane, ami már egy 13 éves, 120 mb-s játék belassúlgat ha nagy sebességgel megyek, de a régi x550es asussal sose csinálta ezt pedig az már ténleg gyenge volt -.-"
  • Milo82
    #60712
    Kezdődik!
  • Milo82
    #60711
    Elsősorban a #60685 képre gondoltam,arra jött válaszként azt hittem ez is valami olyasmi.Egyébként assez milyen nyelven van ez?
  • SUNNY84HUN
    #60710
    ez a tábla azokra érvényes akik tökig nyomják a gázt és megállni , manőverezni nem tudnak .. ,meg azt nem tudják mit mikor és hol lehet szabad
  • Milo82
    #60709
    Nem rossz mostantól gyűjtöm az ilyeneket,ha gáz van a játékkal legyen mivel tüzelni ea-ék felé!
  • Milo82
    #60708
    Ez a tábla nagyon-nagy,végre megy rendesen ez a kacat játék hurrá!
  • goregrind #60707
    Én meg a kötögetést, a jóga tanfolyamot és a balett órákra sem megyek többet!
  • Dealcsy
    #60706
    Ez de fura... Ugyanott voltak a gyémántok, ahol tegnap is.
  • RED BULL F
    #60705
    Hmm. Nem illesztette be a képet. Inkább belinkelem, nem vesződöm vele: http://i314.photobucket.com/albums/ll424/DarkSoul_91/EA.png
  • RED BULL F
    #60704
    Vagy ez is ide jöhet, pl :D



    Meg sem lepődöm, hogy ennyit szívnak a szerverekkel... Ha már amúgy is ingyenes XBOX Live hétvége volt, inkább nyomattam néhány menetet a Blur-ben. Sokkal jobban szórakoztam vele, mint manapság a World-el.
  • Attiska
    #60703
    Azon egy picit meglepődtem, hogy egy hónapi gyémántgyűjtögetés után 500 SB-t kér, hogy ne szakadjon meg a sor.
  • Quqa
    #60702
    Na vagy 15-öd x-i belépésre sikerül összeszedni a gyémántokat …
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ilyenkor mindig a klasszikusok nyújtanak segítséget, esetleg egy másik nagyszerű mestermű!
  • RoboKutya78
    #60701
    HA EZ A JÁTÉK EGYSZER EGY HÓNAPIG TÖKÉLETESSEN MŰKÖDNI FOG ABBAHAGYOM A Star Trek Onlinet ÉS JÖVÖK VISSZA JÁTSZANI
  • chakon88
    #60700
    !!!!!!!!!!!!!! :D Jó éjt
  • Milo82
    #60699
    Meg ne igyatok mosatlan gyümölcslevet!
  • chakon88
    #60698
    Na jó éjt skacok...... Vigyázzatok magatokra !!! Kezeket a paplan fölé !!! :D SZIASZTOK !!
  • trakk
    #60697
    Ha már Qemists:
  • Milo82
    #60696
    Király én valahogy 40 00. nincs már a gépen ha utánanéznék be tudnák lépni de minek?
  • chakon88
    #60695
    köszi szépen azt a jót amit leírtál nekem és időt szántál arra , hogy ezt mind leírtad nekem ...... ennek tekintetében meg is nézem a játékot !! :D Remélem össze futunk 1-2 versenyen :D Csak előbb rá kell jönnöm , hogy mi hol van és mi hogy van :)
  • chris1997
    #60694
    Épp ezért hallgatok Pendulumot vagy egyebet. Ez se rossz amit mutattál de itt az én egyik kedvencem from Blur
  • chris1997
    #60693
    Én kb 200-300.-ik a világranglistán.. Most meg 1milliópassz :-D sokat kihagytam.
  • Milo82
    #60692
    Track mania nations forever azt én is toltam Vas megyében 2.voltam!
  • tutuhawer #60691
    a zenében is hallgasd meg a sebességet, tessék , ajánlok egyet máris, és nekiállok dolgozni...
    youtube
  • chris1997
    #60690
    Az NFS World fika ahhoz képest ahonnan jöttem :-D A Criterion játékok vagyis a Burnout 3 Burnout Paradise NFS HP NFS MW 2012 aztán Trackmania Blur. Ezek a sebességre menő játékok ezeket bírom :-)
    Plusz hosszú kruzra TDU2 pl ma 600km az R8-ba kormánnyal.
  • tutuhawer #60689
    hát igen, erre megy rá az NFS World.. hhúúúúúú, 400-zal tudok menni mclarennel,ááááá de komoly autó.... ffúúúúúú de gyorsuuuuul, aztaaaaaaa Kinek mik az igényei, nincs ezzel gond. Nekem tetszik az audi R8 GT és az Audi R8 LMS is. Allan McNish keze benne van, gondolom... Olyan szar nem lehet
  • chris1997
    #60688
    De mire ezt vezethetem az idő. És az első pár perc sem kötött le. Amikor léptem s próbautamról rögtön basztam el magamat Burnout3-ban. Utána mentem NFS-re és nem tudtam vezetni :-) Csak mindennek nekimenni. Gondolj bele: frissen B3-ból jövök SRW-be mekkora szemét lennék.. Mert hogy a B3 soundtrack annyira alap és arra nem tudom magam visszafogni :-D szóval nekem kicsit fontosabb a sebességélmény.
  • chris1997
    #60687
    Az SRW hát.. Kormányom is öreg már ahhoz. Plusz kliens hiba stb. És nem érzek benne semmi izgalmasat. NFSben haverokkal jó menni TDU2-be toltam min 600km-t az Audiba Trackmaniaba meg rázódok vissza. Plusz a tm nations teljesen ingyenes és bármilyen autód lehet csak le kell tölteni.
  • tutuhawer #60686
    Láttam róla videót, Nem tetszett. :)
    inkább ez tetszik:
  • Milo82
    #60685
  • chris1997
    #60684
    Trackmania Nations forever. Ott megtalálsz néha. Teljesen free szerintem tetszene.