94802
  • SUNNY84HUN
    #61768
    nekem nem az a gondom hogy nem megy rendesen , repeszt mint a barom , de ahogy beszáguldoztam pár napja némely pályán az éles kanyarokban most eldobná magát legszívesebben az ömer 2 persze csak ha nem ellenkeznék vele :D , nem volt ilyen küzdős a dög
  • Cortinaar
    #61767
    Jó, most nem azt mondom, hogy D kategóriára esett vissza a teljesítménye, de tény és való, hogy egy adott pálya kanyarjait nem tudom ugyanazzal a tempóval bevenni, mint korábban. Egész egyszerűen nem kanyarodik annyira. A gyorsulással nincs bajom, azon nem érzékeltem változást.

  • Milo82
    #61766
    Az én GTS-em rendeltetés szerűen(tépi az aszfaltot) működik!
  • goregrind #61765
    Nem csak számodra érdekes! Nekem is akadnak gondjaim pár napja a bömössel, pedig semmi változtatás, de még sem tudok pl utolérni egy olyan autót, ami pár napja meg sem izzasztott...
  • goregrind #61764
    Erre írtam tegnap vagy az előtt, hogy legalább ezt vagy a másik lezárt területet megnyithatnák már! (wankers....)
  • Cortinaar
    #61763
    Nekem is ilyen gondom van, mert az M3 GTS rosszabbul kanyarodik pár napja, mint előtte, és semmin nem változtattam. wtf?
  • trakk
    #61762
    A Stirling Moss valóban benne van, de a Peugeot-nak ne kezdjetek örülni, az nincs. Közeleg az április elseje, just sayin'.
  • Dealcsy
    #61761
    Már azt hittem, hogy csak én kaptam. Akkor a levél sorsa a kukában folytatódik.
  • Gyuszopapa
    #61760
    50% -os akció van az Originen sok mindenre,ennyi.
  • Dealcsy
    #61759
    "save up to 50% off storewide"
    Ilyet kaptam emílben. Gondolom 50 %-os kedvezmény valami origines dologra, nem?
    Én nem értek ehhez, meg költeni se akarok semmilyen játékra.
    Ha megoldható, akkor valakinek odaadhatom. De nem tudom, lehet-e ilyet, szóval passz.
  • tutuhawer #61758
    én is hittem benne , de a második születésnap körüli infók miatt elszálltak a remények... :)
  • Quqa
    #61757
    Régi eszmepufogtatás, hogy lehetne má drift, 2009-ből!
    Oszt sehun semmi.
    Tényleg lehetne fogadásokat kötni be e dobják a 3. szülinapra az új városrész lehetőségét. Pedig ami most kész van az sem lenne rossz, pláne az a 2 ugratós híd!
  • tutuhawer #61756
    az álmodozóknak ez a háttérkép az aszttalon, ennyi ez a térkép, semmi több.
  • goregrind #61755
    Mi ez a térkép?
  • Quqa
    #61754
    Ha linkben sem adja be feladtam, bocs Krisz a sok sz@rért! link
    Milyen régi téma volt ez!
  • Quqa
    #61753
    Valamit szerelsz az oldalon mert nagyon furcsán néznek ki a hsz.-aim! El van csusza ide-oda.
    Akkor beteszem így! Ha most sem engedi akkor ennyi!

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Persze csak vaklárma volt … [spoiler] … de jó lenne!
    [/spoiler]
  • chris1997
    #61752
    Háhá
  • Hunn1a
    #61749
    Jöhet a hármas csapó?

    Az a tC pedig igazán durva. Úgy látom, a Hashiriya 14 mintájára építették fel.
  • Nomish
    #61746
    így

  • chris1997
    #61745
    Hogyan néz ki az a tC?
  • SUNNY84HUN
    #61744
    lehet már üldözési mániám van :)) hogy patch után mindig valami sz@r lesz :D
  • chris1997
    #61743
    Csak nem rontottak rajta?! :-P
  • SUNNY84HUN
    #61742
    a kurv@ mr2 valamiért bedriftel a piros rugótol a mai nap folyamán nagyrészt :S , nem tudom mit csesztek vele eddig nem volt bajom vele , a moci - turbo - váltó- fék -kerék jó szín kombi de azt érzem a rugón bukik a cucc :S
  • Nomish
    #61741
    436 megás patch...o.O Mibe,hogy nem a csalók elleni rendszer új verzióját,vagy a netkód újraírt darabkáját töltöttük le ekkora méretben?! :D
  • Guido992
    #61740
    Minden autóhoz van szintuning. az alapján kell tuningolni
  • Ryder159
    #61739
    - Jeep Cherokee SRT kár hogy megfizethetetlen.

    #61713
    "- Javították a hibát, ami azt okozta hogy az eventek "countdown timere" (hátralevő idő) nem volt szinkronban a játékosoknál" :)" - ez most komolyan ki vette észre? És azt rajtam kívül senki nem látja hogy a HUMMER-nek nincs felnije? Az senkit nem zavar? És a Chat? Azt mondták Fő prioritás. Akkor milyen az ami nem fő priorotás?Erről ennyit.
  • chris1997
    #61738
    És még a nyelvi fájlokban ott a Mercedes-Benz SLR Stirling Moss meg visszanyúlnak az UG korszakhoz, ott a Peugeot 206 GTI is.
  • chris1997
    #61737
    Csini a Caterham
  • trakk
    #61736



  • trakk
    #61735
    Friss, ropogós rejtett tartalmak:

    - Scion tC "THIS SIDE UP"
    - Renault Mégane R.S. "A-Spec"
    - Mazda RX-7 RZ "Cherry Blossom"
    - Lexus LFA "Spring Hare"
    - Ford Focus "Pro FWD" drag
    - Jeep Cherokee SRT
    - Porsche 911 Turbo Convertible
    - 100,000 pénzjutalom
    - Spring Pack - BMW Z4 GT3 "Easter" és Audi TT RS "Vesna"
  • tutuhawer #61734
    a jégkorong-közvetítések már mennek
  • smokes
    #61733
    Kar hogy a server leallt es hogy csak 1 ora mulva fog menni, addig lehet malmozni
  • tutuhawer #61732
    ááááá , voltam ott, kicsit nehéz volt tekergetni a kormányt , nem az án stílusom, nem ment jól. Amúgy a 100 körös futamra szoktam menni, az marha jól fizet, meg az jól is megy. Kár, hogy kéne RAM, de sürgősen a gépembe, egyre biztosabb... Elég nagyokat küzd a gépem a simraceway-jel
  • noblem1983
    #61731
    3 weboldalt is megnéztem és mindenhol V10-est írtak ezek meg csak odaírják, hogy biztos V12-es van benne aztán húzzuk fel jó lesz A tetejének ha már 4 ajtós úgyis de Aventadort azért ne nyomja le. Persze nem is került sorozatgyártásba sem viszont előtte voltak spekulációk, hogy V12-es vagy V8-as motor kerül bele de V10-essel mutatták be
  • veszettróka
    #61730
    Konkrétan? Shinjuku valami nagy géppel. Ott szoktam szerencsétlenkedni az X Evoval kikapcsolt mindennel. Közben aTokyo Driftes Sean fapofáját utánozva mormogom magamban hogy "Drift? what drift?
  • tutuhawer #61729
    amúgy se hívnálak

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    mit hittél... ?
  • tutuhawer #61728
    hagyd a fenébe... már vége
  • tutuhawer #61727
    jóbarátom Metasoft , és sok apróságot lestem el már tőle, fejből tudja a powerupokat a legtöbb áplyán , és tudja, melyik pálya hol laggol. És tényleg: minden ellenfelem mindig ugyanott laggolt is. Szóval bakizott egyet és a te futamod máris kuka lett.. Fel kell kötni a gatyót, ha utol akarod érni ,bizony, én ezt olvasom a szavaidból

    Szasz Nomish. Fenn vagy, akárhányszor néztem, kit töröljek ki, ki inaktív, a nomish001 benn maradt, mindig csak azt láttam. Ott vagy, csak éppen nálam lehetnek gondok, rexinfernum barátommal volt is gond :) Ki offline, ki zöld, ki blockol kit, rá kell írni, mert nálam nem lehet tudni :) Elég bugos a listám, ez tény
  • veszettróka
    #61726
    Melyik pályán, milyen autóval?
  • Nomish
    #61725
    Te még élsz?! :D Letörőtté' a barátlistádról,vagy csak simán nem jársz fel? :D