94802
  • chris1997
    #61808
    Tuning Calculator? Mert azt már jó ideje nem frissítik :/
  • Guido992
    #61807
    Ezeket onnan tudom hogy egy program segítségével tuningolom az autóimat ahol leírják hogy milyen kocsiba milyen tuning kell
  • BONESAI
    #61806
    Lehet sprintre ezek az összeállítások jók, de dragra nem mész velük sokra.
    K-Z-Z-K-P-S - ez dragra. Valaki szerint jobb a motor színét felcserélni a turbóéval, esetleg zöld rugót tenni bele. Kinek hogy passzol.
  • Guido992
    #61805
    Zonda cinque balanced tuning: zöld, kék, zöld, kék, kék, sárga :) nekem ez van és egy agera sem vert meg sem versenyen sem dragon :) nem m1 milyen tuning van a kocsiban.
  • tigris013
    #61804
    De lehet hogy a tuningok miatt

    Koenigsegg Agera: - kék,zöld,sárga,piros,piros,sárga
    Pagani Zonda Cinque: - kék,kék,zöld,zöld,sárga,sárga
  • zsomboor
    #61803
    Már hamarabb is, szerintem...gyors pályákon elég jó az Agera
  • Guido992
    #61802
    Én ugy irtam hogy 5000 boost-ig tesznek be autókat, a zonda 8000, gt3 5600 ezek 5000 re felül vannak .
  • tigris013
    #61801
    Most tapasztaltam, hogy az Agera 6. sebességbe jobban gyorsul mint a Zonda Cinque
  • Quqa
    #61800
    Megvan mi az egyik újítás: singli-ben a célban nem tűnnek el a csítelt gépi ellenfelek hanem továbbmennek, mint a NFS MW-ben (az eredetiben) csak itt nem lehet követni őket.

    #61798 Azért azt ne gondold hogy GT3-kat, Zonda-kat, stb. fognak betenni IGC-be akkor miből lenne a bevétel.
  • nfsmw4ever
    #61799
    Én rendesen leszoktam a multiról. Mostanság erőltetem újból. Egyszerűen remeg a kezem, amikor belépek a multi lobbyba. Pedig hát azért ott kellene bizonyítanom, magamnak is. Meg jó sofőrökkel is összehoz néha. Csak eluralkodott valami idegesítő, kapkodó, agyon lökdöső, szétpuzó mentalitás. Épp tegnap este: Az F1-emben nincs perfect start. Egy cinegés ellenfél, full négy csillagos skillekkel. Start és lehúzódok bal szélre, had menjen nyugodtan, mert neki van perfectje és elfér a jobboldalon. Majd utolérem... Erre a tüdőfejű tolólappal ront nekem, felken a falra és fejre áll miután háromszor megpördült. Ez se volt kedvemre...
  • Guido992
    #61798
    Nagyon sokat fejlődött az EA. Kivesznek igc röl egy pár autót és 2honap múlva visszateszik a Porsche gt2 a sima, amióta játszok boost-os.. Jó autót sose tesznek be.. 5000 boost-ig tesznek be autókat, de ilyen fél évben egyszer fordul elö. Év elején benyomták a gts-t most várhatunk karácsonyig..
    Csak igy tovább EA
  • BONESAI
    #61797
    Én hanyagolom a Multit ha nem drag
  • nfsmw4ever
    #61796
    Hehe, hát ja. A csaló terem mint a gomba. A tegnapi csúcs, az négy darab egy versenyben. Haláli futam volt.
  • tigris013
    #61795
    Na akkor valamit fejlődik a játék :D
  • BONESAI
    #61794
    Volt, de kivették, rohadjanak meg!
    Engem elég kevés emberrel dob össze.. de a csalókkal általában egymásra találunk
  • nfsmw4ever
    #61793
    Tegnap nekem ez az elmélet is bedőlt. Lett volna sporttárs, de négy perces várakozásokkal még üres lobbyba dobott be, ami aztán az is maradt. Szóval eluntam és ment single. Kár hogy dragon ilyen lehetőség nincs.
  • Quqa
    #61792
    Azért ekkora, mert benne vannak a drift pályák + 2 jégfolyó és persze a bővített város is, új pályákkal!
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Csak szeretnéd/m!
  • Guido992
    #61791
    Privátban fele annyi pénzt kapsz.... és az idöt sem jegyzi fel..
  • tigris013
    #61790
    Én most nem az idők miatt akarok multizni, hanem mert már unok privibe menni
  • BONESAI
    #61789
    Ne is álmodj olyat, hogy csak bemész egy dragpályára időt javítani Runway-t kívül. Minden pályára kell egy ember, akivel tudod, hogy összedob (hasonló autó, statisztika). Nekem pld. ilyen VIDIA barátom
  • Guido992
    #61788
    LOTYI vagyok nyugodtan bejelölhettek szerveren
  • Guido992
    #61787
    Nekem az összes kocsim szín szerint van tuningolva
  • Cortinaar
    #61786
    OK, majd este azért megírom, hogy milyen alkatrészek vannak a verdában. Amúgy kedvencem volt az M30 is, de valahogy most nincs benne elég kraft, simán elképzelhetőnek tartom, hogy az alkatrészek cseréje utána elrontottam. :)
  • Guido992
    #61785
    m3 gts tuning: kék, kék, zöld, piros,piros,sárga.
  • Quqa
    #61784
    Van tuning leírás, bár ott mást írnak a GTS-re és ezt nem is próbáltam, de lehet jó. Lepróbálom és majd szólok milyen. Addig is az aláírásomban ott lesz a link címe, valamint egy használható térképé is.
  • tutuhawer #61783
    LIttle Italyn mentem éppen a BMW M3 GTS-sel és majdnem elestem, elég passzentosan kiválóan kanyarodik. Le nem videóztam, talán majd holnap vagy holnapután. De bizony elég biztatóan ment ... ma is. Este nem vagyok , csak holnap reggel. Este csak fórum - esetleg.
  • nfsmw4ever
    #61782
    Akkor nem is érzem annyira hülyének magam Egyébként a jelenség azon is látszik, hogy van olyan futott időm, amit egyszerűen képtelen vagyok megismételni. És nem pár mp-ről esik itt szó, hanem akár huszonpár is lehet. Amikor azokat futottam éreztem is hogy jól megy a gép és ura vagyok az egész pályán. Aztán rá két napra, kb mintha most ismerkednék a játékkal... Még jó hogy vannak falak, így aránylag követni tudtam a verseny nyomvonalát. Szóval ez azért nem csak a szerver "húzás" jelenség, hanem picit több is van mögötte.
  • trakk
    #61781
    Így, hogy jönnek az 5 csillagos alkatrészek, ez teljesen elképzelhető.
  • tigris013
    #61780
    Igazad van én is tapasztalom minden nap valamelyik autónál
  • nfsmw4ever
    #61779
    Igen.


    Helo Mindenki!
    Olvasom hogy panasz van némely verdára. Most lehet hogy egy kegyetlen nagy baromságot mondok, de! Számomra úgy tűnik, hogy belebabrálgatnak a játékba, valami egészen apró dolgokat. Az autók viselkedését érintő belenyúlkálások viszont nem biztos, hogy adott típusra érvényesülnek kimondottan. Szerintem a belepakolható cuccok paramétereit csiszolgatják és ezzel aztán úszik kb minden autó. Van amelyiknek jobb lesz az újrahangolt part, és van amelyik lerohad tőle. Elég régóta rinyálok az ősprofilomban tapasztalható irányítási problémák miatt, és nálam aztán azonnal meglátszik, ha romlik valamely verda. Én a part buherálásra szavazok, hogy az miatt gyengül némelyik autó.
  • tigris013
    #61778
    Még mindig kell több mint 2 perc 1 játékos találására
  • tigris013
    #61777
    Basszus hogy még mindeg nem lehet multizni :(
  • Cortinaar
    #61776
    Este egyeztessünk, mert én belevágtam a legnagyobb cuccokat a verdába, ami volt nekem raktáron és hajrá. Persze olvastam a kombókról, de nem igazodom ki rajta, nins egy olyan összefoglaló oldal, ahol leírnák példákkal, hogy melyik autónál mi vált be, mivel jó és mit kell kerülni. Természetesen tapasztalat alapján. Akkor ezek szerint sok esetben jobb egy gyengébb alkatrész? Jobban számít a szín?
  • tutuhawer #61775
    én is utcaira sceréltem, amit cseréltem, ha nem volt más a raktárban... A BMW-ben a váltó 1 kulcsos kék, a motor 2 kulcsos piros, így döntöttem meg tavaly őszi rekordokat. Annyira nem szar, ellenben tuttifrutti :)
  • Cortinaar
    #61774
    Nincs piros motorom, de a visszapillantó tükör és a gumiszelep piros, ettől megy úgy, mint egy vadállat. :D:D:D Áve. :)
  • tutuhawer #61773
    ultra, ajándék nagyon kék motor már volt mindegyik BMW-ben nekem és köszönöm nem: a régi, 2011-ben !!! már letesztelt és jól bevált piros motorral építem az E30, az E46 és az E92-es BMW-t is. Mindig elmondom azt is, hogy az E30-hoz kell még egy kis plusz, hogy rendben legyen, ez pedig a napfénytető. A tiéden van?
  • tigris013
    #61772
    Sziasztok!

    436,2 MB-os patch, mivan :O
  • Cortinaar
    #61771
    Nekem kék motor van benne.
    No de 1 hete jól kanyarodott, most meg kisodródom, s igencsak vissza kell vennem a sebességből, hogy jó íven tudjam bevenni a kanyart. Utána már persze kezesbárány lesz, de előtte meg 50km/h-val többel simán ment.
  • Quqa
    #61770
    Ne is mond, délelőtt próbáltam menni 1-2 kört az LP–640-el és az 5s-es perfectel nem érte utol a flexeltet, amiben csak 2s volt. Biztos rinyáltak az Aventador stb. tulajok hogy gyenge a szekerük, mikor bejöttek jó pár csak a hátsó lámpát leste úgy 20s-ig, utána meg csak a térképen keresgélhették.
  • tutuhawer #61769
    piros motor van az autódban?