94802
  • BONESAI
    #62808
    Annyira egyedi táblák, hogy mindenki azzal futkos.
    A V12 vagy KING tábla, na az már valami
  • nfsmw4ever
    #62807
    Ez csupán egy csendes gerilla háború az Egyesült Államok ellen. Mert persze megint ők kapnak valamit, mi meg elveszünk belőle amennyit csak bírunk. Mivel a magyar ember felettébb kreatív, ezért mi újrahasznosítjuk a link hulladékot és többször is felhasználjuk
  • tutuhawer #62806
    nem baj, sőt.
  • TOMDRIVER333
    #62805
    Elég jó ez a régi porsche amit most nem rég tettek be.
  • RoboKutya78
    #62804
    ez a vacak úgy is lóg valamilyen táblával de már fogalmam sincs mi volt az ....ja valami police felirat volt amit nem kaptam meg és sose fogom viszontlátni.
  • RoboKutya78
    #62803
    ja ha szervererror miatt nem kapod meg akkor nem:)
  • chris1997
    #62802
    Egyedi táblák és egy vacak neon, baj ha kell?
  • RoboKutya78
    #62801
    TUTU fagyott csoki tojást akarnak kiforgatni a skacok:)
  • chris1997
    #62800
    ja, úgy igen. Én PickPackPontnál veszem ki, suli mellet van egy OMV, szóval nekem még alig kellfizetni a szállítást.
  • tutuhawer #62799
    el leht adni pénzért ezeket az aftermarket cuccokat, vagy mi az oka, hogy ennyire rámozdul mindenki...?
  • RoboKutya78
    #62798
    DHL vagy mivel gyün ki lehet drágább a kiszállítás meg kell érdeklődni.
  • Milo82
    #62797
    +990 GLS házhoz viszi!
  • Freeman16
    #62796
    A galaxis szállít Romániába, mert akkor talán érdekel.
  • chris1997
    #62795
    2500Ft a Starter.
  • Milo82
    #62794
    Biztos jó lesz még holnap is,de továbbra sem értem azokat köztük téged sem akik mindenféle trükköket vesznek igénybe hogy paysafe cardal pénzt toljanak fel a játékba,ahelyett hogy vennél pl.cd galaxisból starter pack-ot szállítással 3500 ft. 1-2 napon belül odaviszik abban 8000 SB van,hozzávágod meglévő accounthoz!
  • nfsmw4ever
    #62793
    Átlag 1 hét az érvényesség. DE! Volt hogy este betettek akciós verdákat és hajnalban már más volt a kínálat. Meg olyan is hogy két hétig kínálták ugyanazt. Szóval csak esélyes hogy holnap még lesz.
  • Freeman16
    #62792
    Nem tudom mi lehet próbáltam 5-6 proxy switchert is de egyik sem működött, holnap megpróbálom tesóm gépén. Ezek a leárazások érvényesek lesznek még holnap?
  • RoboKutya78
    #62791
    senkinek se ajánlom a munkanélküliséget ez már szánalmas Ma kaptam a visszaigazolást hogy elolvasta az önéletrajzom vagy csak kukázta a levelemet?
    Ez Magyarország !!
  • nfsmw4ever
    #62790
    Hát én múlt vasárnap délelőtt nekiestem és beszereztem mind a négy aftert. Csak először én ökör, mindig az újabb linket használtam, mire kiderült, hogy egyformák. :-S Mikor újból mentettem volna könyvjelzőnek, akkor esett le hogy ugyanaz. Azóta no problemo, csak néha makacskodik és végül nem adja meg, de nagyrészt frankón működik a gépezet.
    Az újraindítás serkenti az esélyt. Érdekes, hogy nekem egy Ccleaner futtatás után is adott linket, anélkül, hogy kikapcsoltam volna a TunnelBeart.

    Thefreeman! Más a gond. TunnelBear, Proxy Switcher, gond nélkül fut, üzemel win8 alatt. Más lesz ott a gond, de ötletem sincs hogy mi. Mindenesetre elég sok proxyt próbálok a switcherrel, mire faján be is tölti a world oldalát.
  • chris1997
    #62789
    Hmmm..lenyúlom öcsém gépét.
  • Milo82
    #62788
    Nem arról a gépről próbáltam amin játszok,hanem másikról első próbálkozás!
  • chris1997
    #62787
    Melyik részében? Kéne a Wanted tábla, csak kérdem :D
  • Milo82
    #62786
    Király, CSILES-nek igaza van nekem is megvan a harmadik!
  • TOMDRIVER333
    #62785
    És mikor lesz?
  • chris1997
    #62784
    Ja, van, de most nincs. Kivették a BodyKit,Spoiler,Hood patchel.
  • TOMDRIVER333
    #62783
    Tudomásom szerint van, de csak egy.
  • Hunn1a
    #62782
    Vegyél GT40-et. És hagyd B-ben.
  • chris1997
    #62781
    Nincs rá Kit.
  • TOMDRIVER333
    #62780
    Kérlek válaszoljatok :) #62704
  • Novin
    #62779
    Hali!

    a két autó közül melyik éri meg jobban ?

    - Ford GT40 mk1

    - Mazda Rx7 RZ
  • Freeman16
    #62778
    Valakinek ötlete, hogy tudnék venni lengyel boostot ha sehogy sem tudom megváltoztatni a proxym, és ezek a leárazások meddig lesznek érvényesek.
  • csiles
    #62777
    Még az is jó, tehát meg van a megoldás. Két sikeres giftezés között volt egy IP váltásod... Ha Fix IP-d van, nem lényeges, a tunnelbear más IP-t ad, gép bekapcs, restart, hibernálás, kékhalál, kijelentkezés után ...
  • chris1997
    #62776
    Hibernálva volt 0:30tól reggel6-7 óráig. Tengerimalac felébresztett, vinnyogós dög :D
  • csiles
    #62775
    És a géped mikor volt kikapcsolva?
  • chris1997
    #62774
    Nekem az 500HP tábla így tegnap este 11 körül esett és ma reggel köbö 6-7 körül meg egy Hunting tábla. És még ma hajnalban próbálkoztam.
  • csiles
    #62773
    Hálózati driver nincs rendesen feltelepítve. (csak tippelek, fogalmam sincs, mi a win8 belülről..)
  • csiles
    #62772
    Próbáld így:

    Ma már ne próbálkozz, a holnapi napot hagyd ki..

    Holnapután, első dolgod, hogy elindítod a tunnelbeart, US-re állítva. Utána elindítod a játékot, Apex-US re állítod, utána beírod az emailt és a jelszót. Login gombot nyomsz. Nagy az esély rá hogy elsőre giftet kapsz.
    Ha nem kapsz, ne próbálkozz újra, hanem hagyd ki azt a napot is. Másnap ugyanezt eljátszod, de akkor már a Chicane-US ra állítsad, függetlenül attól, hogy ott játszol-e vagy sem.

    S ami még lényeges, aznap előtte ne legyél fent a játékban, tehát mindenesetben játék előtt ezt ejtsd meg.

    Nálam elsőre működik minden, egyszer próbálkoztam, hogy utána megismételtem többször, de magy ívben szart a fejemre. Így maradok a napi biztos 1nél. IP alapján szűr nagy valószínűséggel, s 1 IP 1 aftert kap meghatározott időközönként, ez lehet 24 óra, de lehet 1 hét is. Ha naponta csinálod (a géped naponta ki van kapcsolva, tehát nem non-stop gép), 99,99% hogy más IP-t dob a tunnelbear, tehát 99,99% hogy működik, mintha egymásutánba próbálkoznál mindig beloggolni tunnelbearbe, ami nagy valószínűséggel a már előtte működő IP-re dob vissza...

    Ha mindenáron a mondatom utolsó sorát akarod véghezvinni, akkor minden egyes próbálkozás előtt indítsd újra a gépet, mert akkor a tunnelbear elfelejt mindent, s akkor biztos hogy új IP-t generál.

    Akiknek non-stop megy a gépe, és egyszer már megcsinálta, akkor oda is restart kell...
  • Freeman16
    #62771
    Nekem is windows 8 pro 64 van de egyetlen proxy változtató sem megy még a Tunelbear sem.
  • Faster111
    #62770
    Én nem tudom hogy nektek hogyan ad ilyen "sok" gift-et.Nekem 1 et dobott 4 nappal ezelőtt,azóta mindegy hogy mit csinálok akkor sem ad semmit.Ma is megpróbáltam rengetegszer,de semmi.
  • chris1997
    #62769
    Naponta váltani? Logikus, ma fogyasztottam el a PrivateTunnel 100MB-om :D