94802
  • Milo82
    #63488
    Na ezt szeretném én látni mielőbb!
  • trakk
    #63487
    Hát igen, mert te olyan jószívű vagy. :P
    Egyébként nemsokára posztolok egy adag új (és ezúttal igazi) képet.
  • nfsmw4ever
    #63486
    Az köszi! Pedig milyen jó volt vágyni arra a bömbire
  • chris1997
    #63485
    Már Kora reggel levágtam, hogy kamu :D Csak gondoltam, hadd élvezd még.
  • nfsmw4ever
    #63484
    Irígyelem a bizalmad, vagy naivságod. Félre ne érts, pozitívumként írom. Én kritikusabb vagyok. De szerintem több, mint kérdéses hogy egy összesített6-8 ezredik pilóta, a HS-en nevelkedve, megveszi az F1-et és egyetlen éjszaka megtanul, vezetni és versenyezni? Méghozzá vérprofin? Azért azt leszögezhetjük gondolom, hogy a top 50-hez nem elég az autó. Kell az a bizonyos versenykilóméter és némi szerencsés forgalom is.
  • trakk
    #63483
    Nem hát.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Bezzeg a bömöst azt bevettétek. :D
  • Hunn1a
    #63482
    Se a fényei - tükröződései, se a szöge nem stimmel.
  • kanyesz07
    #63481
    FAKE
  • nfsmw4ever
    #63480
    Miért van olyan érzésem, hogy szépen fog világítani a nitrója...?
  • Hunn1a
    #63479
    Elég kamuszagú. Még full ultrán se nézne ki így.
  • nfsmw4ever
    #63478
    Ez olyan mint a semittevés. Hogy lehet tenni a semmit?....
  • chris1997
    #63477
    LeMans Quattrot nem találtál? Dariusosat?
  • trakk
    #63476
  • chris1997
    #63475
    [OFF] Most kommentáltad :D
  • nfsmw4ever
    #63474
    +1 no comment
  • Quqa
    #63473
    És én mit írtam?

    #63466Nem fogom leírni mit, hogy csinálnak, de nem megy kockásan és nem veszed észre hogy csal (az eleje szinte mind) talán a tapadáson (az R8 is olyan lesz mint az úthenger, meg nem csúszik sehol), de ügyesen belülről veszik fel a „profik”.
    Tényleg végeztem a témával.
  • zsomboor
    #63472
    *50-en belül akart lenni
  • zsomboor
    #63471
    Ez gondolom nekem szólt, de már miért ne lehetne? Skillek sokkal többet számítanak, abból meg elég jól megvan már a gép..persze, ha valami gyenge fos tuning lenne akkor igen, de azért pro tuned már nem rossz arra hogy 1-2 pályán top50-et menjek vele...mellesleg így is jobb mint bármelyik Cinque, tehát akkor az összes Cinque-es idő is csalás ami elöl van? Konkrétan 2 pályán vagyok 5-en belül F1-el, meg még azon kívül 4 van 60-on belül
  • BONESAI
    #63470
    vannak olyanok is, igen
  • nfsmw4ever
    #63469
    És hány full ultra tuned F1 van? 48? Na jó, csak a másik oldalt képviselem. De elég érdekes, ha proval beesik valaki az 50be, mondjuk egy összesített 6678. helyezéssel...
  • BONESAI
    #63468
    azért azt ne felejtsük el, hogy az "alap" F1 is egy pro tuned gép
  • Quqa
    #63467
    Vannak érdekes kérdéses játékosok, most néztem a stats oldalt és hát aki bemegy egy alap F1-el (pro) 50. hely alá, hát nem tudom mit mondjak arra. Talán ennyit …
    Ezek a Perfect1on félék legalább felhúzzák tökig, hogy ne látszódjon annyira a nyilvánvaló.
    Befejeztem!
  • nfsmw4ever
    #63466
    Nem tudom mi a konkrét "megoldás". Tény hogy a rutinnal semmi sem ér fel. De nem mindegy, hogy egy kezesbáránnyal vagy egy láncát tépő, féktelen fenevaddal jön össze a rutin. 19 profillal játszottam és gondolom van viszonyítási alapom. De az is tény, hogy amibe a legtöbbet fektettem pénzben, az messze alulmúlja az átlagomat. Ezt elsírtam már párszor itt is, groupokban is. Vállvonogatás. Nemzetközileg egy nulla vagyok. Nem beszélek, nem írok más nyelvet, csak nagyon gyéren. Néha a magyarral is akad gondom. És akkor jönnek a nagyvadak videói. Poseidon Waterfrontos ideje, felért egy torkonszúrással. Mintha nem is ugyanazt a játékot játszanánk. Félre ne érts, őt is profinak tartom, de van egy faktor, ami nem fér bele a közönséges pilóta tudásába/tehetségébe. Nem mondom, sosem mondtam hogy a Top100 csalna. De az én tapasztalatom, versenyeim, autóim, skilljeim alapján, nem értem, nem érthetem, mitől megy sínen az a típusú verda, ami nekem egy jégtáncosnő. Ezek olyan dolgok amiket látok. És nem értek. Át nyergeltem chicane-ra. Ott is megvannak a nagy nevek. JOERG1966-al többször futottam. Nála is az zavart, hogy ragasztón ment a verdája. Nem csalt csak nagyon jól megy. Nem volt az a kockás kanyarodás, ami cheattel manőverezőket buktatja előttem. A Condow-n reportoltam egyszer. Aztán töröltem a block listemről. Egy időre el is tűnt mondjuk, de ott van megint a toppon. Jó helyen. Őt láttam menni. DAV1DRASTAMAN... Őt is láttam. Több kérdéses menet után, többször is blokkoltam meg feloldottam. De marad a blokk. Egy GT2-es futam után, így döntöttem. Akkor tol egyebet ha nem látja senki. A class-ig nem bírt velem. S-ben meg elhúzott az F1-ével és mente a hiper időt. Okos próbál lenni. NFSWHEREJE a legnagyobb szálka a szememben. Stock verdákkal mente top időket és a végén valami undorító módon noobozott mindenkit, és istenítette magát. Tehete, mert ő úgy fordult hogy azt hittem sakkozik és lóval lép a kanyarban. Ő örökös block list tag nekem. Persze nullázták, de multkor néztem és visszakapta a statját. De miért is??? Akkor én miért is puffogtatom a nitrót és ugrok neki századszor is ugyanannak a versenynek??? Miért is vagyok szarabb pilóta? Nem neked szólnak a kérdéseim, csak elszaladtam monológizátorért és most tesztelem. Úgy tűnik működik. Én kritikus vagyok az időkkel. A magaméval is, pedig nem vagyok hasonlott személy (azt hiszem). Ha kell veszek olyan autót és nekiesek, vagy kérdezek másokat, akár itt is. Teszem ezt úgy, hogy nekem is van pár megkérdőjelezhető időm. Tudom és érzem. Mert tudom, hogy nem vagyok képes olyat futni és mégis futottam. Van amit súrolni tudok és van aminek a közelébe sem értem azóta. Szóval ferde szemmel nézem azokat a bizonyító videókat. Főleg hogy az én autóm megáll szinte a tereptárgyaktól, a videón meg vígan csörtetnek át a vaskapun is. Ram skill nélkül persze. Ja hogy bizti nem tank mód? Az más... Röhely. Ezért állítom hogy sok a vérprofi sofőr és a tank móddal akkor bukna, ha frontálisan ütközne civillel. De nem ütközik, mert profi.
    Na bocsesz mindenkitől, de ez legalább nem off, mint amiket ma idefirkáltam javában.
  • POWRFRAR
    #63465
    Mega Monday – April 1
    By: NFSDrew | 04-01-2013
    http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=jczAwKQMemY

    For this week’s Mega Monday how about a rugby match on wheels!

    Thanks to Joaquim Maia for sending in this video! if you have a video you think should be featured for Mega Monday email the link to [email protected]

    Most postolták
  • tutuhawer #63464
    vannak , akik az autóban lévő versenyekkel magyaráznak. Több profil alapján is, azonos pro tuined tuningokkal elég hardcore tempóban letesztelve. Mondanom se kell, a boost vásárlásodat meccselik, meccselték bőven. Szóval a beletett futamok számára is lehet alapozni talán
  • nfsmw4ever
    #63463
    Kérdések feszengenek bennem is. Válaszok is. De valóban vérforraló, mikor videóval bizonyítják egyesek, hogy úgy fordul kezük alatt az autó, mintha Batmobil lenne, a maga csáklyás megoldásával. Vagy! Valóban nem globális beállítások érvényesek minden fiókra, hanem vagy random, vagy első verseny után kalibrálják személyre. De hogy sok SB pumpálással nem lesz jobb az autóim fizikája az 1000%... Ez is bizonyított. Sajna.

    Oké Chris. Hozom a készletet
  • zsomboor
    #63462
    Én épp' csak kólát tartok magamnál, az is megteszi..legfeljebb majd szerzek még valamit
  • Quqa
    #63461
    Hozhatsz, mert sok faszkalap (lehet innen a magyar ranglistáról is) olyan időket megy amit nem is lehet, vagy lehet – nem írnám le hogy – de nem tisztán az 100.
  • chris1997
    #63460
    Légyszi, meg Leszarom Tablettát is :D
  • nfsmw4ever
    #63459
    Hozzak chipset, popcornt meg almalevet?
  • tigris013
    #63458
    persze
  • Quqa
    #63457
    Na azt mindjárt gondoltam! Hisz egy bandában vagytok ugye!
  • tigris013
    #63456
    Én is megtudom csinálni
  • Quqa
    #63455
    És én mennyit nyomtam és mivel nem érdekel mondom 3.-ra! Az egyik jugger becsúszott a NOS mellé a másik meg a buszvégállomáson az üvegen keresztül kellett.

    Aki meg annyira védi ezt a gyíkot, elmesélhetné hogy megy ez a faszkalap neki a falnak N2O-al úgy hogy fel sem borul, sőt jó irányba pattan le. Meg olyan szűken fordul mindenhol mintha kidobná a vasmacskát minden kanyarban!
    Megj.: csak halkan jegyzem meg: „aki korpa közé keveredik megeszik a disznók!”

    #63441 Biztos beért a takarítónő és felnyomta a főkapcsolót!
  • TOMDRIVER333
    #63454
    Mi a f@szomnak kellet kitenni a trainert, jobban akarod szaporitani a hackereket, beteg vagy,Chris.
  • tutuhawer #63453
    sőt, a stat oldalon is ott van, máris egyeztettünk. Egyébként tök balfasz megoldás a nagyfőnöktől, hogy videókat kér Viktől. A statisztikája már korrupt, fals, hazug. Én meg is kérdeztem, mekkora csalás megengedett nekem, hogy utána kaphassak egy második esélyt. érted, elég béna megoldás. Ennyi erővel mindenkinek jár a második esély. Ja , nem is... csak Wolfgibkay barátainak. Pont ezt írta sacshenpowr, pont ezért tették ki, pont ezért szólaltam fel én is. Sachsennek igaza volt és van is. Én meg mellette érvelek, mert látod, hogy igazam van. Remélem, ami a magyar fórumban elhangzik, az a magyar fórumban is marad, Viktor még junior,de azért képes ezt megérteni ő is, remélem.
  • tutuhawer #63452
    :)
  • veszettróka
    #63451
    Úgy látszik kuss a neve Diaz666R csapatában, ha külsőshöz fordul segítségért.
  • tigris013
    #63450
    Csak már perfetc10n-nek sem tetszik hogy újra kell mindig aktiválni
    http://picturepush.com/public/12565776
  • chris1997
    #63449
    De innen levakarom....