94802
  • tigris013
    #64059
    Én most probáltam egy privátot menni és engem is kidobott
  • BONESAI
    #64058
    Ez a fostaliga minden 2. multi versenyről kidob
  • RED BULL F
    #64057
    Nem saját, haver készítette tegnap. Mondták már, hogy az LFA gyors gép, de hogy ennyire... Érdekes egyébként, a csalók többsége, akikbe én is belefutok, LFA-t hajt.
  • Dealcsy
    #64056
    LOL De jót szórakoztam most a b class-os team escape-en. Azt hitték, hogy rám szállhatnak két darab rx7 rz-vel egy IS300 volánja mögött. Csak mindig úgy jött ki a lépés, hogy belezavartak a rendőrök is. Emiatt végig első voltam. Az egyik meg olyan béna volt, hogy el is kapták a fakabátok. A negyedik játékostársam meg nem bírta idegekkel és kilépett.
  • Quqa
    #64055
    #64054 Az eleje oda ment volna.
    Pár napja próbáltam írni az egyik top pilótának a kékbe, hogy mennék pár karikát a választ még most is várom!
  • Quqa
    #64054
    Szerinted?

    #64053 Mé, hát az LFA egy köztudottam gyors kép. Ugye nem saját fotó?
  • RED BULL F
    #64053
    Ennél lehet még lejjebb süllyedni?

  • Dealcsy
    #64052
    Most kire gondolsz? solymosiizére? Már bannolva lett.
  • Guido992
    #64051
    Vagy tiltsatok le nekem 8, megköszönném..
  • Guido992
    #64050
    Le lehet innen magam szedni? csalókkal nem leszek egy csoportba..
  • Guido992
    #64049
    LOL itt is vannak csalók fórumon is . 59 edik összeitésbe persze.. versenyben is nagyon furcsán megy innen egy két ember..
  • goregrind #64048
    1st Spoiler-attack!

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    [spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler]
    [/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler]
  • chris1997
    #64047
    Köszke
  • trakk
    #64046
    Achievementek - 3. rész
    Minden achievementért jár egy jelvény. Ezekkel tudod kimutatni, milyen sofőr is vagy, valamint hogy miket oldottál már ki. A sofőrprofilban 4 hely lesz ezeknek, ide azokat pakolod, amelyiket akarod.

    A bepakolás egyszerű, csak megnyitod az achievement-naplót, és behúzod a helyére a kívánt plecsnit. Ez megjelenik majd a sofőrprofilon, a lobbyban, az összehasonlító képernyőn, és a képernyő tetején lévő sávon.

    A jelvény szélének színe is jelentőséggel bír, ez jelzi, mennyire ritka az adott öcsi. Ha fekete a széle, akkor egyáltalán nem ritka, ha viszont arany színű, akkor azt a játékosok kevesebb, mint 5%-a oldotta ki.
  • chris1997
    #64045
    Beengedett, ciki :D De 5.2-vel már visszavertem.
  • trakk
    #64044
    Remélem, legalább megverted. :P
  • chris1997
    #64043
    Köszke. Cserébe Drewbá' ellen Shift R8-al mentem :D
  • trakk
    #64042
    Eeeeeeeeeeehhh...
    Na jó.
  • chris1997
    #64041
    Lefordítod?
  • trakk
    #64040
    Közben befutott a harmadik rész is.
  • tigris013
    #64039
    Új rekord

    Bay Bridge - 2.23.83, Porsche 911 GT2(997)
  • kisss19
    #64038
    Melyik Orbán? :)
  • kisss19
    #64037
    Szomorúan olvasta, hogy az LFA gyenge jármű, pedig én pont egy ilyenbe ruháztam be, mert a gyorsulása a számok alapján jónak tűnt. Azt viszont tapasztaltam, hogy kezdésnél rövid a nitró. Az itt olvasottak alapján kezd derengeni, hogy a játék nem csak egyszerűen arról szól, hogy bele az ultra kéket mindenből és kész a szuper járgány.

    Ui.: Hajrá magyarok!
  • gyeprefos007
    #64036
    NFS Battlefield SUV-hoz tudna valaki dobni egy jó TE színsört? :)
  • nfsmw4ever
    #64035
    Viktor újra a ranglistán??? Na én megyek. Ez úgy nem kellett mára.
  • nfsmw4ever
    #64034
    Tényleg gázos a top up. Nézegetem a Wikit is, meg én fellógok néha, ha akad poland proxy. Mondjuk rohadtul nem jelenítette meg az oldalt a böngésző, de kattintottam egy 8k-es csomagot. Hát egy Koenigsegg CCX lapult benne, meg az írásjeles matrica, nfs neon, King tábla. Közben a wikin is változott, de az se az. Nem kell ezt érteni. :-)
  • nfsmw4ever
    #64033
    Nem minden pu-t kellene talán. Nekem az önadagolós nitro speciel jobban feküdne. Bár akkor meg azt lehetne azonnal tölteni. De a pu-ra is lenne megoldás. Felügyelné a szeró, hogy adott pályán mennyit puffogtat valaki, vagy limitálnák, hogy itt és itt, max ennyit lehet elpumpálni akármiből. Akkor ki is esnének a Lincolnon 72 nitrót ellövő, meg a Hastingson 86 mágnest eldobáló alakokat. Valóban nincs feltörhető vagy megkerülhető rendszer. De nem is kellene ilyen pofon egyszerűen tálcán kínálni a lehetőséget. Legalább nehezítsék meg kicsit. Vagy építsék meg úgy, hogy bonyolult legyen hozzá a csalás. Mert mondjuk 4-5 billentyűkombóval kapcsolgatható mifene, biztos nem lenne olyan népszerű, és talán olyanok is felfedeznék a játék örömét, akik trainerrel kezdtek minden profilt. Utópia lenne ez......
  • Quqa
    #64032
    Az a baj akkor a PU-kat is ki kéne venni és mit ér egy NFS nitro nélkül. A szimulátorokban csak a szintlépéseket a lezárásokat tudják feltörni nincs gyorsítás, stb., mert nincs beleépítve a játékba. Sajnos nincs feltörhetetlen rendszer a gépazonosító figyelés vagy amit előbb írtam talán megoldás lehetne.

    #64031 Nekem tele a raktár olyannal, adjak, csak nekem 28%-osok vannak dögivel!
  • BONESAI
    #64031
    Srácok, kaptam egy Rapid Fire skillt potyába... nem esett versenyből, az tuti. Egyszercsak írnak rám, hogy grat, mondom mihez... hogy nézzem meg inventoryt... 26%os nos cooldown :D
  • gyeprefos007
    #64030
    Srácok. Fun Friday-re mi a helyes válasz? :) sajna most fogalmam sincs :(
  • nfsmw4ever
    #64029
    Lehet. Nem értek hozzá. De egyszerűbbnek tűnik, ha egyszerűen kiveszik a lehetőségét a az arcade fizika valóságától eltérő viselkedésnek. De ez csak szerintem. Azoknak kellene fejelni ezen, akik tehetnének is valamit, ugye.
  • Quqa
    #64028
    Nem biztos hogy át kéne írni az egész forráskódot, lehet elég lenne minden user-t egy sandboxie szerű elszigetelt környezetben futtatni.
  • Hunn1a
    #64027
    Hű, de jó ötlet! Érdekel a dolog.
  • nfsmw4ever
    #64026

    Főleg hogy emlékszem mikor otthagytad a world-öt, meg az indokodat, amiért ott hagytad. Dícséretes kezdeményezés. Most épp szabira (ez nem az a Szabi!) mentem a wolrd népes városából. Kis szünet. De hétvégén jelentkezem erre. Elismerésem!
  • kaoszgolyo
    #64025
    Érdekel valakit tuningolatlan IGC autós-, powerupmentes versenyzés?

    Az alábbi lenne engedélyezett:
    - pénznövelő skillek
    - tetszőleges festés
    - tetszőleges matricák
    - tetszőleges ablak, neon, rendszám

    Az autó Nissan 240ZG lenne, mivel alapból jó, könnyen irányítható, szinte mindenkinek elérhető (újonnan kezdett profillal is hamar megvan), és még a nippon héthez is passzol.

    Ezen az űrlapon lehet az érdeklődést kifejezni: https://docs.google.com/forms/d/13PAugRusY-m--icZuXJw-4iyt_rgl6tCLhEv0Yq2I3o/viewform.

    Esti egy-két órás közös multikban gondolkodom, semmi extra. Az igényfelmérés eredménye alapján lehet valamit lépni.

    Köszönöm.
  • nfsmw4ever
    #64024
    Meg remélem, hogy marha jókat mehetünk akár vadidegenekkel is.
  • SUNNY84HUN
    #64023
    akkor a patch után öcsizünk
  • nfsmw4ever
    #64022
    Jah, értem. A strucc effektus igaz, csak azért nem szabad további keresztmetszetet biztosítani ez alapján. De gondolom nem is ez volt a szándék.
  • trakk
    #64021
    Nem mintha amúgy nem tudná, vagy nem tudná megtalálni bárki, akit érdekel...
  • goregrind #64020
    ok-ok, PMben ugyan ezt írtam és a a többit erről! :)