94802
  • Dante73
    #69
    Kolicsima!
    Csin csün, csak-csüng? RYO21szan?
  • RYO21
    #68
    sztem már nyáron nyomni fogjuka játékot, csak előtte meg kell tanulni japánul XD
  • High end PC #67
    Én is csak azt remélem, hogy az NFS WO olyan lesz, mint a TDU: nagy területű szabadon kószálható autóka. Ha ez teljesül, számomra megvan a TDU utód. :o)
  • arty
    #66
    Igazad van. Az EA megszedte magát, innentől ők a máltai szeretetszolgálta, mostantól minden játékuk ingyenes lesz.

    NEM.

    Ha felnézel a boltok polcaira, az EA játékok pécén messze a legdrágábbak. Majdnem kétszer annyiba kerülnek mint egy UBI-s pl.
  • SZilaJMaGGoT
    #65
    Attól még kell neki több hidd el...
  • Viktor99
    #64
    EA-nak elég pénze van már, hidd el :)...
  • arty
    #63
    Ugyan! Akkor miből lesz pénze az EA-nak? :)
  • SZilaJMaGGoT
    #62
    jah ez is olyan lesz, hogy alapvetőleg ingyenes, de ahoz, hogy élvezni tudd szintén pénzt kell rá kib*szni, mint a többi kismillió "ingyenes" mmo-ra.
  • Viktor99
    #61
    Az jó mert már elég sok fizetős MMO van :S
  • RYO21
    #60
    azt íják hogy ingyenes lesz
  • arty
    #59
    Detto.

    Bár én mikrotranzakciora nem adok 1 forintot se :) De biztos kiprobálom, majd játszok csoro magyarok ellen, szintén alap kocsikkal :D
  • RYO21
    #58
    nekem van egy olyan érzésem h. napszakváltozás is lesz benne
  • Dante73
    #57
    Tudomásom szerint mikrotranzakciós lesz, LICENCELT autókkal. Úgyhogy, talán grafikailag sem lesz rossz. Ingyenesen lehet majd játszani, és a tuningalkatrészekért kell fizetni. Mondjuk, egy Muscle-t, egy japó sportgépet, egy terepjárót, meg valami öreg európait felspéciz magának az ember, az szerintem nem is lesz még (annyira) drága, és bárkivel pariban lesz...
    Én arra volnék kíváncsi, hogy CSAK verseny lesz-e, vagy valami TDU szerű, szabadon bejárható területe lesz a játéknak. Mész, ahova akarsz, csinálsz amit akarsz jelleggel. Mert én ez utóbbinak örülnék. Ha még vizuális tuning is lesz, amit MINDENKI láthat, az is akinek nincsen meg az adott alkatrész, esetleg saját matricákat is lehet berakni, (Mondjuk, egy festmény a kocsi orrára, ami pár tíz kilobájt, és a szembejövő automatice letölti tőled) stb, egy szabad világban, tankolással, egyebekkel meghintve, akkor pár évre megint megvan a kedvencem.
    Csak kár, hogy bilibe lóg a kezem... Azért egy NFS-ről beszélünk.... És én nem hiszek a változásban, bár, (mint minden évben) nagyon várok egy pozitív csalódást a névtől....
  • RYO21
    #56
    *tuning
  • ldavid
    #55
    vagy ha a pályákra értetted, szerintem lesz benne többféle helyszín is, de majd kiderül
  • ldavid
    #54
    "Need for Speed World Online will begin in Asia Summer 2009."
  • RYO21
    #53
    de most akkor a japánokra vagy a kinaiakra vonatkozik a ez a game?
    miert szerintem a japánokra. és akkor tuti lesz benne drift
  • RYO21
    #52
    szerintem ug2-es runing lesz benne...
  • High end PC #51
    Csak ne legyen olyan rossz árkád, mint a Carbon vagy az Undercover.
  • arty
    #50
    jah, sok esélyed lesz a "gazdag" amcsik ellen, akik pénzen megvesznek minden sz*rt a kocsijukhoz :) te meg nyomhatod 7/24-ben, akkor se lesz esélyed ... merthogy en ugytudom h mikrotranzakcios lesz :(
  • DJS8
    #49
    szerintem jó ötlet hogy ingyenes lesz és online játék. Quake Live is ilyesmi lesz csak az FPS.
  • Danman
    #48
    egy kép és négy sor info után nem elhamarkodott egy kicsit?:)
  • High end PC #47
    lehet, ha fizetni kell érte, én tuti megveszem.
  • MerlinW
    #46
    Nem a játék lesz ingyenes szerintem, hanem a szerverhasználat. Mint a nem MMO játékok 99%-nál.
  • 94mike
    #45
    Ingyenes?
    na persze
  • Lambo fan
    #44
    remélem lesz ebben műszerfal nézet mint az NFS Shift-ben!
  • High end PC #43
    Az idei negyedik NFS résznek mi lesz a neve? Tudjátok, amit a Criterion Games készít és év végén jelenik majd meg.
  • SZilaJMaGGoT
    #42
    Áh, ezek annyira nem izgatnak, csak az igérgetés miatt, a shift színvonala fog érdekelni meg kíváncsi vagyok a titkos 4ik részre... :/
  • High end PC #41
    Mert nem mostanában lesz kész. Addigra már újabb 3 db NFS jön jövőre :D
  • SZilaJMaGGoT
    #40
    Télleg azzal mértvannak ennyire kussba?? :S
  • SötétBarom
    #39
    Majd a második jobb lesz :)
  • arty
    #38
    ... istenem, az ATARI mekkora egy barom, h nem feküdt rá joban a TDU online részére ...
  • ZsirosKenyer
    #37
    Szerintem is olyan lesz mint a Drift City.
    Zsír játék volt csak meguntam mert túl infantilis volt nekem, nameg az a rajzfilm grafika sem illett bele egy autós játékba. De ettől függetlenül feeling volt.

    TDU szintet senki ne várjon, ez egy alacsony költségvetésű ingyenes MMO driving game lesz, primitív grafikával, egyszerű fizikával. De ha legalább olyan jó lesz mint a Drift City (nem nehéz túlszárnyalni), akkor én szeretni fogom.
  • RYO21
    #36
    http://needforspeed.com/portal/site/nfs/news/details/?contentId=813d3b692862f110VgnVCM100000100d2c0aRCRD
  • RYO21
    #35
    szerintem olyan lesz mint a Drift City vagy miafene
  • Gibor
    #34
    Igen ismét... a legjogbb lenne ha TDU szinten egy csúszkával tudnánk állítani bár kötve hiszem...
  • ldavid
    #33
    szerintem az árkád nem = casual és konzol is van ami nem nintendo :)
  • High end PC #32
    Most már azt tudjuk, hogy a Shift szimulátor lesz, a Nitro pedig árkád, de azt nem, hogy a World Online mi a fene lesz. Szerintem biztos, hogy az is árkád. Szerintetek? A legjobb az lenne, ha választani lehetne "fizikai" szintet, mint a TDU-ban, már amennyi fizika szorult belé (nem nagyon).
  • MerlinW
    #31
    Eztet mondtam éne neme? :D
  • ldavid
    #30
    az direkt egy casual változat lesz, nintendo platformokra (ds,wii)