94802
  • RYO21
    #1074
    most csinálja, várjál!
  • USAMEN POWER
    #1073
    VILLAANY !!!
  • modelcar
    #1072
    Lesz testreszabás???
  • Szabi1991
    #1071
    na.. keddig tart a béta :D
  • gduck
    #1070
    Hát azt elhiszem, mert olyankor semmi értelme! Én akkor szoktam használni, ha 1-2 másodperccel vagyok a második helyen ;)
  • RYO21
    #1069
    Nagyon fel tub baszni amikor már vagy fél körrel előttük vagyok és benyomják ezt a szart.
  • gduck
    #1068
    Miért? Ez az egyik legjobb dolog ;)
  • Vlado
    #1067
    Nem tudom mi bajotok a magnettel,nekem semmi bajom sincsen.Új dolgok kellenének bele.amúgy 1 biztos hogy lv 50 vagy annál nagyobb szint lesz a max a teljesbe.
  • modelcar
    #1066
    Egyébként nektek menniy a rekordotok az egyes pályákon, vagy sprinteken?
  • RYO21
    #1065
    Én az add more lap-ot venném ki.
  • modelcar
    #1064
    Ez a traffic magnet úgy ahogy van hülyeség. Pl Amikor megyek multiban, ha valakinek van 10-15 traffic magnet-ja, simán rámnyom legalább 3-4-et(tapasztalat), de mögöttem van 10 km-re. Valamenniyt ki lehet kerülni, de nem mindet. USAMEN is írta hogy olyan kanyarvételeket csinálnak az autók... 220al megyek, és szemböl hirtelen nekemjön több is. Ezt én kivenném a játékból az biztos.
  • RYO21
    #1063
    Mondjuk olyanra gondoltam hogy más városrészeket vagy autókat is bele tesznek és új versenytipusokat.
  • USAMEN POWER
    #1062
    Nem lesz benne semmi új. A teljesen alap dolgok benne vannak, max a hibákat javítják. Habár én nem vettem észre semmi javítást, pl. a rendőrautók szirénái még mindig hülyén szólnak időnként, a trafic meg van vadulva, olyan kanyarvételt csinálnak időnként hogy felborulnak, stb...
  • RYO21
    #1061
    Ha lesz remélem lesz bene valami új is!
  • USAMEN POWER
    #1060
    Akkor szevasz, várhatsz még jópár hetet. Ha egyálltalán lesz még beta.
  • TaRka0107
    #1059
    Szevasztok! Ezzel a bétával hogy lehet játszani?:)
  • GhostR1der
    #1058
    amúgy még csak most regisztráltam...
  • USAMEN POWER
    #1057
    Amúgy csak engem zavar, ez a full sötét háttér ???
  • USAMEN POWER
    #1056
    Éppen ezért egy full alap Chargerrel megyek 1-2 kört időnként az autópályán, azt kikapcs.

    #1054: Szép munka, kár hogy a beta végeztével megy a levesbe.
  • RYO21
    #1055
    Én még festeni se festettem ebben betában, igaz többet játszottam, mint a 2.ikban, ott eljutottam lvl2-ig aztán meguntam. De nekem nagyon unalmas, ötödször ( igen 5x) játszok ugyanazzal a BETÁVAL.
  • modelcar
    #1054
    verdám:D
    [IMG][/IMG]
  • laci 700
    #1053
    Ha nem csinált ikont az asztalra akkor a C:/Program Files/Electronic Arts/NFS World mappában megkeresed a Login.exe-t és elindítod. Beírod az email címed és a jelszavad és onnan egyértelmű...
  • gduck
    #1052
    Na ezen kívül (mert ezt már helyrehozták), azért lejelentettem 3 BUG-ot

    GhostR1der: #1038

  • GhostR1der
    #1051
    Valaki leírja, hogy most hogy kéne bejutnom?
  • gduck
    #1050
    Éjfélkor volt egy patch ;)
    Annyi változást vettem észre, hogy multiplayer versenyek végén a listában már nem "0" topspeed értéket ír.
  • Cat 02 #1049
    Minek küldenek ilyet, ha nem i s? -.-'

    We're pleased to announce that Need for Speed World Beta is live! We're thrilled to have you as a part of our Beta, and hope you have a great time. Here is our Beta schedule:
  • Szabi1991
    #1047
    én megálltam nekik, nem volt kedvem szenvedni akkor épp velük.. de eddig nem büntettek :D
  • gduck
    #1046
    El is kellene kapniuk Nah, elsőre egész kellemes, ismerkedésként pár BUG feljegyezve
  • Szabi1991
    #1045
    jaj, már büntetnek a rendőrök :D
  • laci 700
    #1044
    király -.- Akkor nem játszottam volna még az utolsó pár órában is hogy megvegyem a lambo-t :D
  • #1043
    Jaja megint nulláról...
  • laci 700
    #1042
    Nektek is előröl kellett kezdenetek? Az első teszt alatt elég sokáig eljutottam de most új profilt kellett csinálnom és nem enged különleges karaktereket a névhez írni és a régiben volt... Lehet ezért?
  • Cat 02 #1041
    Namilyen?
  • Vlado
    #1040
    elindult a szerver!
  • Terminator259
    #1039
    Nekem nem akarja letölteni a bétát..pedig az elsőn részt vettem s most is kaptam e-mailt de amikor belépek a Launch.exe-vel feltelik egy csík aztán kilép és nem csinál semmit.Mi lehet a baja?....Leszedtem vagy 30x az oldalrol és ugyanez.
  • Vlado
    #1038
    [email protected] ra elkülted volna a ea profilod emailcímét akkor bekerülté volna 100% eséllyel.
  • Szabi1991
    #1037
    de legalább 350z ki lett javítva azt írja :)
  • KMKM
    #1036
    Na megy már a béta? mert nekem pending de én letölteni sem tudtam :SS
    nem tudom megérteni hogy 3 acc ból 1re sem kaptam meghívást pedig nem 1perce reggeltem be..
  • modelcar
    #1035
    Tehát nem lesz semmi új autó?
  • Vlado
    #1034
    Másik, tudni lehet release note alapján hogy nincs semmi változás csak bugfix,akik mos töltik le azok ugyanúgy 747 megát töltenek le kb.,mivel csak módosultak a fájlok itt nincs setupja a patchnek hanem vmi svn hez hasonló dolog van ebben vagyis azokat tölti le ami a patch szerveren van,vagyis pl. xyz.bin fájl módosult a cb2 höz képest akkor akik mos töltik elösször azok a frisset kapják nem tölti le a régit aztán a frisset vagyis, ugyannnyit foglal a játék semmi újjat nem raktak a játékba és sztem cb be nem is fognak max open bétába.