94802
  • Szabi1991
    #1114
    10perce még pendinget írt, erre most töltöm a klienst o.0
  • Szabi1991
    #1113
    nyugi.. most én se.. :/
  • gduck
    #1112
    Belépés után, aktív volt a DOWNLOAD gomb
  • LeWyTy
    #1111
    én meg megint nem kaptam lófaszt se pedig mindig jelentkeztem 2 accountal is.
  • sznus
    #1110
    Nekem bejelentkezés után a Download gomb aktív. Levelet se küldtek meg semmit (3. béta után kérdőívet se kellett töltenem).
  • Vlado
    #1109
    ő bekerült.mi nem.
  • RYO21
    #1108
    honnan töltötted le a klienst?
  • Vlado
    #1107
    Én nem kerültem be, pedig aktív voltam béta teszteken.sokat voltam fenn :(
  • gduck
    #1106
    Holnap akkor ki is lehet próbálni Az új kliens már dupla méretű fájlt töltött le (1,4GB) és a bejelentkező képernyőm látszik a szerver státusza is (down).
  • Vlado
    #1105
    Beköszönt az ITEMSHOP avagy másnéven a SPEEDBOOST
  • gduck
    #1104
    Visszavonom :D Most jött a levél hogy töltsem le az új klienst (viszont nincs jogom letölteni)
  • gduck
    #1103
    Akkor már értem miért váltott a nyomógomb.
  • RYO21
    #1102
    Betaval kapcsolatban
  • gduck
    #1101
    Azt írták még lesz.

    UI: bár nekem visszaváltozott a nyomógombom: BETA STATUS PENDING-re
  • #1100
    De nekem küldtek egy levelet, hogy ennyi volt, kösz hogy kipróbálhattam!
  • KMKM
    #1099
    Nem tudtok semmit a kövi béta testről?
  • LeWyTy
    #1098
    Ez állat
  • laci 700
    #1097
    a kocsik nagyon jók, de egy elég morbid feje van annak a szerencsétlennek xD
  • Szabi1991
    #1096
    de mivel főként kisgyerekeknek készülő animációs film lesz, mesebeli figurák kellenek bele :D

    350zbe az emberke mintha nfs carbonból lenne az első csapattárs :)
  • USAMEN POWER
    #1095
    Ez qrwa jó !! :D
  • #1094
    Am ha nem lennének benne ilyen elbaszott mesebeli figurák, még jó is lenne...
  • Szabi1991
    #1093
    off: :D
  • Cat 02 #1092
    Megadod a felh. neved meg jelszód. Szerintem.
  • The Protector
    #1091
    Lehet valahogy accountot adni?Én tudnék,mert már letöröltem a játékot.
  • USAMEN POWER
    #1090
    Első betában én is valamennyire előrejutottam, Gibor koléga problémája engem is irritált, így háth a tesztelés kb. annyi, hogy megyek két kört az autópályán azt elég is volt.
  • Cat 02 #1089
    Esetleg accountot tudsz adni kölcsönbe ? Csak ránézni. Vagy ha van más is rajta, akkor m1.
  • Gibor
    #1088
    Unalmas.... Mást nem tudnék írni.... első bétát végig toltam röpke 8-9 óra elett egy huzamba.... 2. bétában megláttam hogy elölről kezdődik, alt f4 delete.... Azóta a cliens re ráse néztem.
  • sznus
    #1087
    De nagy lett itt a csend? Ennyire uncsi volt a 3. béta mindenkinek? :)
    Amúgy miért nem küldenek levelet, hogy töltsünk ki kérdőívet? Eddig 2x már jött, hiányoltam... lenne mit beleírni... :D
  • Petrezselyem35
    #1086
    Sziasztok!

    Kezdek kicsit mérges lenni!Nem tudok regisztrálni!Kitöltöm amit ki kell majd rábökök a create accountra,vár egy darabig majd ezt dobja ki

    A kapcsolat alaphelyzetbe állt

    Ennyire le van terhelve az oldal?

  • modelcar
    #1085
    Már jó:)
  • modelcar
    #1084
    Nekem nem lép be
  • LeWyTy
    #1083
    Picsába má!
    Minden bétára kértem olyan szart de egyszer se kaptam...
    Telavan má a tököm az egésszel... má qrvára ki akarom próbálni.
  • Vlado
    #1082
    Na töltöttem fel pár videót belinkelek párat:

    Gameplay 1v1 haverommal két szemszögből látszik a verseny
    Gameplay sprint futam átlagos playerek ellen.
    Rendőrős vidi
  • sznus
    #1081
    Sikerült végre összehozni egy dolgot, amire kíváncsi voltam. Éreztem, hogy bugos. Nos amikor ugye multi versenyhez akar csatlakozni az ember akkor először keres ellenfelet, majd lehet a Join gombra való kattintással a versenyhez csatlakozni. Csak ezután még vár egy kicsit. Direkt arra gyúrtam, hogy pont ezalatt az 1-2 mp-es üresjárat alatt megkosolhassak egy rendőrt, várván mi történik. Nos a verseny nem töltődött be, hanem bejött a Pursuit alatti szokásos HUD, viszont a kocsit nem tudtam irányítani ezután, csak gurult tovább. A rendőr meg elkapott. (Azt már hadd ne említsem, hogy vagy 10 mp-ig állt előttem, mire "rámtolatott" és így kapott el.) Szorgos bugjelentők elküldhetnénk, nem bírnám normálisan megfogalmazni angolul. De remélem így értettétek...
  • USAMEN POWER
    #1080
    Azért a hívatalos fórumon, teljesen máshogy néz ki, illik oda a fekete, de ide semmiképp.
  • USAMEN POWER
    #1079
    Ehhez a bannerhez egy enyhén szűrke háttér jöhetne, de semmiképp se full fekete.
  • Szabi1991
    #1078
    érdekes mást nem zavart, sőt a hivatalos fórum színei voltak.. ott se zavar senkit.. milyen monitorod van neked ?
  • adikakk
    #1077
    Jó estét.
    Hogyan tudok regisztrálni bétára?
  • USAMEN POWER
    #1076
    Zsír szabi ! Habár jobban mutatna egy Charger a banneren, de ez se rossz, és a szemem se bánja meg a hszek olvasását. :))
  • Szabi1991
    #1075
    egyenlőre így marad..
    majd ha lesz jobb kép cserélem, de várom az 5leteket.. ne csak azt hogy így nem jó... hanem hogy mit változtassak és hogyan..