94802
  • modelcar
    #1156
    nah tölti:))
  • Vlado
    #1155
    Na ne,búcsút vethetünk a performance tuningnak :(.Itemshoppos kocsik gyorsabbak lesznek mint a simák,nem lehet annyira feltuningolni mint a itemshopposat.PERFORMANCE TUNINGOT AKAROK!!!
  • RYO21
    #1154
    Ezt már láttátok?
  • MerlinW
    #1153
    Ingyenes játék, ergo semmi joga senkinek sürgetni őket, csendben várunk. A felháborodásnak semmi alapja.
  • KMKM
    #1152
    Hát ez kurv4 jó másfélhónapja semmi levélmi a f4sz van akkora egy szarság itt tesztelgetnek meddig csinálják még ezt? mszp 2?
  • MerlinW
    #1151
    Nem elég piros a "nem mennek a szerverek" felirat?:)
  • XxUseDxX
    #1150
    NEmtok belépni :S
  • XxUseDxX
    #1149
    Én ma reggel kaptam meg hogy tölthetem :D
    És most Update-van :P
    Alig várom hogy kipróbálhassam :D

    1.Beta testem XD
  • Szabi1991
    #1148
    RELEASE NOTES
    - SpeedBoost: SpeedBoost has been added to each persona. Items such as power-ups and rental cars can now be purchased using SpeedBoost.
    - Purchasing Flows: New SpeedBoost screens have been added. Click on the SpeedBoost symbol anywhere in the game to open the SpeedBoost purchasing screens.
    - 4 New Power Ups: Four new power ups have been added. New Power Ups include Juggernaut, Shield, Ready and Slingshot.
    - 15 More Driver Skills: Race, Pursuits and Exploration Driver Skills with multiple ranks spread over the new levels.
    - Progression Amplifiers: Progression Amplifiers give an increase to Rep or in-game Tokens.
    - 4 New cars: Nissan 240SX [Tier 1], Nissan Silvia (S15) [Tier 1], Toyota Corolla GTS (AE86) [Tier 1], Volkswagen Scirocco [Tier 1]
    - 2-Way Friend Request System: Players now have the option to accept or decline proposed friend requests (Currently limited to 3 friends).
    - Facebook Connect: Our Need for Speed World website now offers the option to “Facebook Connect”. This allows users to link their EA account to their Facebook account allowing log-in our portal with their Facebook log-in info.
    - Import Friends from Facebook: Users who have gone through “Facebook Connect” on our website, will have the option to import their Facebook friends into their in-game friends list. Only friends who have also Facebook connected will be selectable. The user is able to import friends each time they log-in to the website.
    - Friends Rankings: Ranking system has been added to the News gadget to compare yourself to your friends.
    - My Motto: A personal quote can be added under your persona name in the profile gadget.
    - Improved disconnection error messages: User is informed of disconnects through the chat window.
    - Improved Race & Traffic AI: Traffic is no longer out of control. Race AI is no longer crashing into walls and barriers.
    - Improved Sense of Speed: Improved FPS, speed lines and motion blur for a greater sense of speed.
    - News Gadget: Updates on friends, your recent accomplishments, system updates.
    - More Vinyls: More vinyl layers have been added for more car visual customization possibilities.
    - Paint Specific Regions: The user can now paint individual sections of the vehicle including, hood, doors, rear/front bumpers, spoilers and rims.
    - Player profile in Safehouse: Player Profile with Driver Skills, friend compare and profile statistics has been added to the Safehouse.
    - Progression: More levels for extended playability.
    - Pursuit Milestones: Add rep rewards during pursuits for breaking rules of the road.
    - Recent Players List: Drivers met in previous events will appear in a window within your social gadget.
    - Rental Cars: Tuned cars can be purchased for a predetermined amount of time with SpeedBoost.
    - Stats Tracking: View your career stats, your friend's or compare your own with your friends
  • #1147
    NA nekem meg update letöltés közeben, Fail:disconect folyton...
  • USAMEN POWER
    #1146
    Jaja, ezt én is megfigyeltem ! :P
    A frissítés méretéből kiindulva, qrwa sok mindent változtathattak, remélem nem fogok csalódni.
  • Szabi1991
    #1145
    na ugye..
  • RYO21
    #1144
    Nah DOWNLOAD NOW van már nálam is.
  • RYO21
    #1143
    Még mindg semmi.
    Nah majd reggel megnézem.
    Remélem nem lesznek rémálmaim miatta.
  • sznus
    #1142
    Szakaszosan mutatja a dolgokat, az tény. Van fent mérőprogramom (DU Meter), aszerint jön minden szakadásmentesen.
  • Vlado
    #1141
    nektek nem bugos az updater?nekem az mutatja pl. hogy 700 megát letöltött 19 perc van hátra aztán meg 5 perc múlva kiírja hogy 900 megát töltött...
  • sznus
    #1140
    Gondom megoldva! trace.log segített. Arial betűtípus hibára utalt. Jogosan. Korábban az Audiosurf volt fent, és valamiért a betűtípusok között az Arial-ra a saját mappájában lévő arial.ttf-re hivatkozott. De ugye uninstalláltam, így nem volt Arial-om. :D Feltettem a betűtípust és megy rendesen minden. (Néha ugyanúgy eltűnik az Arial, de ez már mástészta. A lényeg, hogy ez volt a nyűg.)
  • Vlado
    #1139
    én cb2 meg cb3 ba voltam lv10 et mind2-n elértem.2 nap alatt cb3 ba mivel suli mellet nem sokat toltam.cb 2 be negyed nap volt.cb 2 ba 300 versenyt toltam cb 3 ba 150 et.
  • RYO21
    #1138
    Nah egy kérdés, ki mennyire volt aktív az előző betákban?????
    Szóval hanyas szintig jutottatok el? Hány versenyt toltatok?
  • #1137
    Nekem is küldött drew üzit, de nincs benne használható link:D
  • RYO21
    #1136
    Már Kaizerasnak is írtam, hogy szerinte mi lehet?
  • sznus
    #1135
    Én meg hiába vagyok bennt, ha nem müxik... :@
  • RYO21
    #1134
    2pecenként nézek fel és semmi
  • Szabi1991
    #1133
    ne lázongj, hanem 10percenként nézz fel az oldalra és jelentkezz be..
  • RYO21
    #1132
    Drew hamarosan a feketelistán lesz.
    Ő küldi ezeket az íméleket, nem?
  • Vlado
    #1131
    EZAZ.TÖLTHETEM KIRÁLYSÁG VAN :D:D:D::D
  • Szabi1991
    #1130
    új szekerek (fájlok alapján)
    nissan 240sx, porsche 997, '07-es Charger SuberBee, corolla, impreza, audi s5, vw scirocco, nissan silvia s15 :))
  • #1129
    Én se vok bent, nem vagyok elég belsőkörös..
  • RYO21
    #1128
    whataaaaaaaaafaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakkkk?
    Vladon meg rajtam kívül mindenki benne van?
  • modelcar
    #1127
    Nekem nem engedi letölteni. Be vagyok jelentkezve :(
  • sznus
    #1126
    Tűzfal kilőve és sajnaúgy sincs változás.

    Amúgy ha megnézem a feladatkezelőt, ott elindul a launcher, de rögtön be is záródik.:( Piff. Nem értem mi lehet a nyűgje. :(

    Köszi, hogy próbálsz segíteni! ;)
  • Szabi1991
    #1125
    pedig launcher el kéne induljon.. én is most szedem az 1,5gigás frissítést :D
  • gduck
    #1124
    Nem értettél félre!
    Bejelentkeztem, rákatintottam az UPDATE gombra és letöltötte.

    Esetleg a tűzfalad nem blokkolja a progit?
  • sznus
    #1123
    Igen, leszedtem a korábbi verziót, azzal kezdtem. Csak azt hittem, hogy teszt előtt le lehet tölteni már a cuccot (mármint a launcheren keresztül a "frissítést"), aztán majd holnap aktiválják a hozzáférést.

    De akkor lehet félreértettem gduck hozzászólását (vagy egyéni hiba van nálam):
    "Holnap akkor ki is lehet próbálni Az új kliens már dupla méretű fájlt töltött le (1,4GB) és a bejelentkező képernyőm látszik a szerver státusza is (down)."
  • Vlado
    #1122
    benne vagyok.
  • RYO21
    #1120
    Vlado megyünk kanadába felgyújtani az EA székházát?
    Te hozod a molotovot.
  • gduck
    #1118
    Előző verziót UNINSTALLÁLTAD?

    "To the player’s that will be invited to this preliminary test; please be aware that you will be required to remove / uninstall previous versions of Need for Speed World from your PC."
  • Szabi1991
    #1117
    mivel honlnap indul a béta :)

    végre új autók, meg talán tuning is lesz végre :o
  • sznus
    #1116
    Feltúrtam, elindítom a launcher-t erre nem történik semmi... (Y)
  • LeWyTy
    #1115
    de te már kaptál én meg nem