94802
  • El Brujo
    #17079
    Engem az érdekel ami a menettulajdonságot befolyásolja. A csicsa számomra értéktelen. S ugye ezek vásárolhatóak valós pénzért, a komolyabb tuningok pedig nem. Nem mintha hajlandó lennék fizetni bármennyit is.
  • Gam3r
    #17078
    Én speckó nemrégiben ilyen felnit vettem a BMW-re boostért , szóval , amit te lehordassz , más veszi:)
  • RYO21
    #17077
    Na beindult nekem is a boostolás. Már összeszedtem kb 800 pontot.
  • El Brujo
    #17076
    Legalább tudnék boostot csinálni belőle...
    Tudom, ajándék lónak...
    De ez szart sem ér
  • Gam3r
    #17075
    Lehet IGC-s A/M cuccokat is nyerni?

    Te szabi egy fontos kérdés , te a galaxy nem tudom mit ( a facebook-osat) melyik országnál csináltad meg / váltottad be?
  • norby9201
    #17074
    Te legalább nem IGC felniket kapsz..én 2 felnit nyertem de nanná hogy IGC-sek -_-
  • Gam3r
    #17073
    Ezért írtam azt a lopott bölcsességet :)

    El Brujo: Kaptál ingyen 220 vagy mennyi SB-t az is több mint a semmi , bár én az üvegemmel 400at kaptam.
  • Szabi1991
    #17072
    400fölöttiek kamuk mind :D
  • El Brujo
    #17071
    Miért???

    Menten sírva fakadok.
    Ez a karácsonyi meglepetésük??!!!
  • Gam3r
    #17070
    Én azt ajánlom , próbálkozz.
    Akár ismered , tudod a nyelvet , vagy egy betűt se tudsz onnan.

    Én így próbálkoztam orosz , mexikói , és német , ausztriai dolgokon , párból kaptam is .

    Nem tudom , lehet másnak ad USA-ból , de nekem abból semmit nem adott , pedig direkt nem keveset csináltam ott meg , a kecsegtető ajánlatok miatt hogy 500 akár 1000 boost...

    Már valamennyire ki ismertem mi kamu , és mi nem.

    Nem minden arany ami fénylik , ha szabad ezt használnom:)
  • Big Boss Hu
    #17069
    usa
  • Hurkans
    #17068
    Melyik országnál tudnék pontot szerezni?
    Német,svédet próbáltam, szart se kaptam eddig :/
  • Gam3r
    #17067
    Hallod az SSI tesztek végén mit is kér , mert előző tesztemnél csak úgy elnyomtam , mindig vmi kódot ír ki (az a gond se nem angolul , se nem magyarul nem csináltam még meg)
  • zsombi28
    #17066
    de elérhető :
  • norby9201
    #17065
  • Gam3r
    #17064
    Brutális , és tényleg csakis tesztekből , meg játékokból szedted össze?
  • Szabi1991
    #17063
    tegnap reggel 1200am volt, most 3300 és 2órát szántam rá eddig wininstallal együtt :D
  • Gam3r
    #17062
    Te eddig mennyit gyűjtöttél ezzel össze kb?
  • Szabi1991
    #17061
    ez pedig ment is azonnal a Corollába :D


    #17060: az kéne adjon 10es szinten
  • Gam3r
    #17060
    Én most próbálkozok ezzel a galaxy legion - nal hátha megadja nekem is azt.

    Az a gond csomó már nem érvényes de azért kint hagyják , és az összes ilyen hirdetésből a fele ha igaz , mert ha asszem a szövegre kattintassz az mellé hogy free kiírhatja.
  • Szabi1991
    #17059
    az SSI is csak egy ilyen idióta felméréses oldal, az ~200pontot ad kb
    viszont eddigi tapasztalataim során amihez az van írva, az "fizet" is azonnal :D

    a 2000sb-t viszont nem én írtam..
  • Gam3r
    #17058
    De te azt mondtad az SSI jónak bizonyul , és az mi lenne?

    Az összes ilyen cucc-muccal nem érhető el a 2000 boost (szóval videó + játék + teszt) , vagy 1 reklámként feltűntetett-re gondolsz te?
  • Szabi1991
    #17057
    az összes oldal amire be kell regizni mind kamu, a 2000sb fölötti pl el se érhető :D

    mindegyik oldal csak adatokat gyűjt be, főleg amiket megadsz.. általában csak a postai kódot ellenőrzi vagy a telefonszám előhívóját.. (na most ezeket kb 2pillanat alatt lehet szerezni) meg amit még enged a böngésződ, aztán hogy ez ki milyen célra használja fel.. azt nem tudni... :D
  • norby9201
    #17056
    Vicces...
  • zsombi28
    #17055
    proxy switcher a neve a proxy-váltónak
  • Hurkans
    #17054
    Milyen proxy váltót? Azt keresem...
  • Gam3r
    #17053
    Linkelnél egy ajánlatot , vagy print screent hogy mi az az SSI???:S
  • Szabi1991
    #17052
  • janihunk
    #17051
    Amúgy ezt a 3 napos R8 kódot csak 3 napig lehet beváltani vagy akár hónapok múlva i beválthatom?
  • varazslo1
    #17050
    Elmentek ti a ...:D:D nyah,csak vicceltem..car ez a proxy switcher..akár melyik országra mék,mintha nem csinálna semmit sem vagy nem töltődik be az oldal..megyek s nyomom a gázt,kanyarokban a féket.
  • zsombi28
    #17049
    most néztem svédet, van 1 ingyenes ajánlat több, mint 2000sbért
  • Szabi1991
    #17048
    úgy tűnik hogy az SSI-s tesztizék is adják a pontot, mindenre azt jelöltem hogy nem tudom, nem ismerem, nincs a listán.. 5 perc 207sb.. ezt ha csak naponta egyszer csinálom meg már egész kellemes pont jön össze.. ja meg úgy tűnik hogy a videót is mindennap meglehet nézni újra, így azokat csak meg kell nyitni aztán majd egyszer becsukni és 5-10 pont.. amcsiknál, kanadaiaknál, angoloknál, németeknél van vidi... az 99% hogy nem tartalmaz semmi vírust :D
  • El Brujo
    #17047
    Versenyen nyertem egy ablakszínezést. Kell a f***nak.
    Valakivel történt már ilyen? A nyerésre gondolok ;).
  • Gam3r
    #17046
    Az a gond , nekem arra az űrlényesre azt írja már nincsen , ha jól tudom a FB-s -ről beszélsz ugye?

    És ezek amerikai szerókon voltak , ezek a játékok?
  • Szabi1991
    #17045
    a legegyszerűbb a videós, elindítod a videót végigmegy és már meg is jön a pont, a gond hogy ezek csak 6-10sb.. :/

    ami garantáltam működik az űrlényeg játékos cucc a 10es szintet könnyedén ellehet érni benne, és gyakorlatilag azonnal küldi a ~400sb-t

    volt valami pandamegmentős klikkelgetős aztán reklámbejövös majd megintklikkelgetős, azzal is bejött ~360sb

    a többi nagyon random, nem tudom mire adott pontot :S
  • Gam3r
    #17044
    És tudnál tippeket adni , ahol olyan van amit viszonylag könnyű kitölteni (szóval nem kér mobilról vissza igazoló kódot) , és meg is adja a boostot?

    Mivel amerikaiaknál csomó kecsegtető ajánlat van , és jó párat ki is töltöttem / megcsináltam , de eddig nem kaptam tőlük semmit.
  • Gam3r
    #17043
    Akkor jó , köszi a választ , nem is tudod mennyit segítesz nekem ezzel:D
  • Szabi1991
    #17042
    ugrálgatok, és teljesen random jön az sb.. ma reggel pl csak úgy kaptam 200at :D

    #17041: én se adtam meg még a saját mélcímem.. :D
  • Gam3r
    #17041
    Ja még annyit , akkor se adja meg a boostot ha nem az NFSW-sen regizettre küldetem a sok ország regisztrációját??????????
  • illesgergely
    #17040
    Fogalmam sincs, viszont ha virtualbox-os windowson futtatod a proxy váltót akkor működik. Csak sokkal kevesebb proxy-t talál, mint rendes windowson. Este megpróbálom Szabi megoldását, most értem haza de már rohanok is tovább.