94802
  • illesgergely
    #17120
    Nem, itt nem látom.
  • Szabi1991
    #17119
    elképzelésem sincs, holnap lementem képeken hogy melyikre kapok pontot.. ha kapok egyáltalán :D
  • illesgergely
    #17117
    Német szerveren Cewe Fotoschau progi felrakásáért és elindításáért 400 boost jár, nekem ez volt a legnagyobb amit adott.
  • Gam3r
    #17116
    Jah , akkor tényleg pár nap , és megtudom venni:)

    Még annyi a kérdésem hogy az miért van , én nem látom brazil szerón azt a játékot?:S
  • Gam3r
    #17115
    thanks a lot
  • Szabi1991
    #17114
    panda, és brazil :D

    amúgy 2400sb az e30 és nem írja akciósnak
  • Gam3r
    #17113
    Na jó pár játékot nem csináltam meg , pl amiről te beszéltél , nagyon megköszönném ha viasszatudnál emlékezni milyen nemzetiségi szerón volt az a malacos vagy mi.
  • Gam3r
    #17112
    Hát nem tudom én most közeledek a 400 felé de agyon kerestem minden szervert orosztól kezdve mexikói equador,chile,kína,hong kong ,japán , USA , német , svájc , egyszerűen mindent szinte.
  • Szabi1991
    #17111
    elméletileg napi 600 összejöhet pár perc alatt, így gyakorlatilag hetente egy T3as autó... :DDD
  • Gam3r
    #17110
    Hát te már megtudnád venni a RTR-X-et ha holnap összegyűjtessz +700at , MAKKER , hogy neked még megvolt az a 400 SB-s :(
  • Szabi1991
    #17109
    remélem valamelyik Mustang-ot is leértékelik :D
  • Gam3r
    #17108
    Lesz másik leértékelés is , akár t3as , és akkorra meg lesz a 4-5 ezer boostom:)
  • chris1997
    #17107
    aha! meg ma vagy holnap veszik ki
  • zsombi28
    #17106
    bocs akk csak annyi h most olcsóbb mint általában?
  • Gam3r
    #17105
    Gondolom az akcióra értette , a kocsi marad.
  • zsombi28
    #17104
    miért mikor veszik ki?
  • Gam3r
    #17103
    Ha úgy számolom , mint a mai napi bevételt még 5 nap , ááááá ...
  • chris1997
    #17102
    sajnos ez a keserű, színígaz valóság :S
  • Gam3r
    #17101
    Tudom , épp ezért "örülök" ennyire.
  • norby9201
    #17100
    Mire összegyűlik kiveszik xD
  • El Brujo
    #17099
    Eszemben sincs "oktatgatni" ellentétben veled, amit a kedves smiley-d is ékesen bitzonyít. Én csupán megkértelek próbáld értelmezni amit írtam, de látom nem megy.
  • Gam3r
    #17098
    Na már csak 1806 boost és megvan a BMW M3 Sport Evolution!
  • FishNoRba
    #17097
    Nem, nem írtad, egyszerűen nem fekszik neked az autó,s alábecsülöd. Ugyanakkor, én se kijelentettem, ha már oktatgatsz...
  • Gam3r
    #17096
    Hamarosan , én is megfogom tapasztalni a 959et , csak most nagyon rajta lennék ezen az m3 projekten:D
  • El Brujo
    #17095
    Javaslom olvasd át még egyszer vagy többször a hozzászólásom.
    Egy szóval nem mondtam, hogy nem lennék elégedett a 959-el.
  • norby9201
    #17094
    Lehet..sajnos..énis ma 3 cuccost nyertem..2 felnit,persze mind2 igc-s,és egy "QQ" rendszámot
  • FishNoRba
    #17093
    A 959 egy remek autó. Többségében jobb az E46- nál, mind kanyarsebességében, s végsebességében, ami sok pályán, képes ellensúlyozni a bömbi lényegesen jobb gyorsulását. Igaz, a BMW, nitrózással, képes ellensúlyozni ezeket a kézenfekvő előnyöket, de szerintem régen rossz, ha egy futamot végig kell nitrózni.

    Én tartom magam ahoz, hogy embere válogatja. A 959 számomra egy remek választás volt (és itt egy köszönet, a döntésemet elősegítő Tutunak ), de lehet, hogy más stílusú sofőrök nem, vagy csak nehezen lennének képesek megszokni. Esetemben, egy félkész PRO tuning-csomaggal rendelkező járműről beszélek (többnyire 2 csavarkulcsos sport, vagy 3 csavarkulcsos gyenge pro -val van tele, de a váltó például gyári), felfüggesztés , vagy bármi más hiányában, de az elégedettségem, teljes.

    Az, hogy neked nem fekszik az autó, nem vagy vele megelégedve, nem a jármű rovása, hanem a tiéd.
  • Gam3r
    #17092
    Azt még nem is említettem nekem a legnagyobb tétel amit elfogadott az 130 boost volt utána 65 , szóval , ez így nagyon gázos lesz...
  • Gam3r
    #17091
    Nagy mázlista vagy , azt a progit már visszavonták , pedig te neked még megvolt ma , vagy tegnap :(


    és még kell 1955 boost a bmw m3-ig mielőtt visszavonják azt , hogy kedvezményes...
  • csiliboy
    #17090
    Akkor nézd meg az F1-es árát, mert igazából azt szerettem volna hangsúlyozni :D
  • Gam3r
    #17089
    Jah igen , az adatok , ami ebben a játékban olyan híresek

    T1es silvia ver pár t3at is amiknek 600-as statjaik vannak:)
  • csiliboy
    #17088
    Az F1-esnek jobbak az adatai
  • El Brujo
    #17087
    T4=Millennium Falcon
  • El Brujo
    #17086
    BMW az esetek többségében benyom egy nitrót és annyi.
    "BMW M3 GTR E46 (folyamtos nitrózással verhető a 959)"
  • Gam3r
    #17085
    Ez a koenigsegg mellett csakis t3 marad , max t4 , mondom a t4ek szerintem szuperszónikus repcsik lesznek:)
  • csiliboy
    #17084
    Üdv!



    Természetesen ez csak az én fikcióm, hogy milyen irányban halad a játék :)
  • Gam3r
    #17083
    Nem értelek , a 959 közel egyszintú a BMW-vel , sőt csiles szerint jobb is , szóval ez nem nagy dicsőség , ha így történik :)
  • El Brujo
    #17082
    És ismét. Smoke blakcout tint...
    Ma három optikai tuning, semmi más.
    Legalább el lehetne adni vagy cserélni.
  • El Brujo
    #17081
    Persze, ha a saját garázsomba szánom az autót valóban nem elhanyagolható szempont a kinézete. De amikor egy játékban versenyezni próbálok ez fontos. OK, van olyan autóm amire ráhúztam 1 azaz egy vinylt s a színeket is általában átfestem, ez utóbbi a számomra könnyebb láthatóság okán, elsősorban. Tanakodtam teljesítsem-é gyerekkori vágyamat egy 911-es megvételével. Szerencsére észnél voltam, s inkább elsöröztem azt a közel ötezer forintot. Cheaterek ellen úgysem ér semmit. Így legalább a 959-el igazi mámor ha legyőzök egy 911-et vagy a BMW-det ;).
  • Gam3r
    #17080
    Nekem azért a kinézet is fontos szempont , bár nálam az arány valahogy így lehet ha 3 pontot kéne elosztanom , hogy mi dönt nálam ,kocsivételnél :

    2 pont teljesítmény , 1 pont kinézet , ha kicsi a különbség a 2 kocsi között a kinézetet veszem figyelembe.