94802
  • tutuhawer #18881
    A boostos verziókat veszik ki... csak. skyline underground, evo X, 350Z underground. OK így? ÍGy vették ki, és majd variálnak vele egyszer. Egy biztos, NFSdrew mondta, hogy a Supra és a skyline miatt érkezik a legtöbb panasz hozzájuk. 2011. Március 4-e óta várom, hogy a Skyilne-om igazán jól menjen, és be fogom mutatni, hogyan ment régen. Néztem egy 2010 decemberi videót, az mellé odateszem az én jelelegi Pro Sport tuning autómat, kiváncsi vagyok...
  • RYO21
    #18880
  • Herwis
    #18879
    húú köszi végre átállítottátok az oldal hátterét: ))
    kb kiesett a szemem amikor itt olvastam a kommenteket:D
  • varazslo1
    #18878
    Hátha kivesznek egy kocsit,akkor már csak akkor tudod megvenni,ha újra berakják.
  • tutika14
    #18877
    Ez most azt jelenti hogy ezen túl sehogyan sem lehet skyline-t venni? (2000gt)
  • norby9201
    #18876
    Skyline-t mikor veszik ki? Mármint az r34-est? Mert szép kocsinak szép,lehet beszerzek majd egyet,de elöbb s5
  • tutuhawer #18875
    én örülök, hogy a suprát is kiveszik most. Mint a skyline-t is, meg az evo X-et is. A játékpénzes verzió megmaradt, láthatja mindenki. Ezek amikor visszakerülnek boostért vagy hogyan... javítva lesznek kicsit, ezt várhatjuk, szóval pozitív, hogy visszavonultatják. Viszont egy bmw Z4 GT3 szerintem nem annyira esélyes a visszakerülésre, mert az egy versenyautó, én nem ebbe az irányba megyünk, de ez csak spekuláció.
  • SUNNY84HUN
    #18874
    a ccx max olcsóbb lesz 5-6k boost sztem 1 év múlva , igc-s vagy nem lesz vagy kurv@ sokára
  • Ryder159
    #18873
    Hát én lepődnék meg a legjobban, az tuti... :D
  • mrredbull18
    #18872
    hát szerintem a CCX-et majd csak 1 év mulva teszik boost mentessé :D addig csak álom
  • norby9201
    #18871
    Juggernautos chargernak is örülnék :D
  • Ryder159
    #18870
    Szerintem ma vagy holnap kapunk egy IGC autót, kérdés hogy mit...
    Utoljára kaptunk T1-et is meg T2- is. Előtte megint T2-t. Esedékes lenne egy T3. Facebookon sokan nyafogtak a 911 turbo-ért. Szerintem esélyes. Az E92-t szerintem nem adják oda, hanem a következő lesz amit kivesznek.Meglepő húzás lenne a CCX mondjuk 5.000.000-ért, de hát ez lehetetlen. arról még sok pénzt le kell húzniuk...
  • barack1997
    #18869
    20 napja nem dob partot a TH. 46 napja nyomom
  • mrredbull18
    #18868
    én ezt már hamarabb megtaláltam csak nem postoltam mert ez inkább nyárra kellene kb májustól >>> :D ugy király :P
  • Bullitmustang
    #18867
    na még1x
  • Bullitmustang
    #18866
    találtam egy egész jó helyet egy esetleges fotózásra :) az alsó képen van térkép is


    http://i41.tinypic.com/260dfgw.jpg
  • SUNNY84HUN
    #18865
    akkor hamar vedd meg mert , kicsit kérdezősködtem és ezt a választ kaptam
    " They are retiring IGC Supra also ... at least that was what article says. "
  • bboyatty
    #18864
    Nincs mit várni tőlük, super snaket nem fogják kiadni nyugi, mondjuk nem is várom el de a 911 turbót vagy az e92-t kiadhatnák már, sőt a 135i-nek is örülnék. Olyan autókat ne is várj, hogy kiadjanak amit az elmúlt 1 hónapba tettek be.
    Ajándék meg tuti lesz mert be van jelentve csak nem fűzök nagy reményeket mellé, kapunk egy bérelhető autót, corvette vagy hasonlóra tippelek, vagy valami amplifiert, mondjuk az nem lenne fair sokakkal szemben, ha pl egy rep ampifiert dobnánk. Na de nem találgatok, majd kiderül. Csak remélni merem, hogy valami hasznos lesz.
  • mrredbull18
    #18863
    na meg a 2 napról ne is besz.. hogy semmit nem adtak kárpotlásul... mondjuk 500 boostot vagy 1 super snaket amit nem csak boostért veszel ...
  • mrredbull18
    #18862
    az már ajándék hogy nagyképüen leirják hogy megvan a 100.000 like és nem kapunk semmit ...
  • bboyatty
    #18861
    LOL már, mi van itt? 15 semmit mondó hsz, már megörültem, hogy kaptunk valami zsíros ajándékot és azt tárgyaljátok.
  • mrredbull18
    #18860
    okés, bocsesz
  • Ryder159
    #18859
    Ez nem vicc oldal, ne offolj!!!
  • Ryder159
    #18856
    Hát biztos bemennek a teszkóba és kérnek két kiló Ferrari licenszt...

    Szándékosan kérdezel ilyen hülyéket?
  • varazslo1
    #18855
    S kitől veszik a lisenst?? PL ferrari..elmennek Olaszországba a Ferrari központjába?? :O
  • Ryder159
    #18851
    http://www.youtube.com/watch?v=FT1IXlRWpWQ

    Tessék, de azért ne offoljunk...
  • mrredbull18
    #18850
    ja, :D ööö nem kaphatok 1 gameplay linket a FORZA-rol? :D az is olyan mint az NFS? komolyan nem ism.. xD
  • Ryder159
    #18849
    azért mert egy Ferrari fan, aki imádja a ferrári-t, az így biztos hogy FORZA-t fog venni.
    Aki porsche fan, az NFS-t fog venni. Aki mindkettő megszállottja, az megveszi mindkettőt.

    Ha FORZA-ban lenne ferka is meg porsche is, akkor csak a forzát venné az aki mindkettőt szereti. De így meg kell vennie mindkettőt.
    Remélem érted
  • mrredbull18
    #18848
    és mért nem cserélnek? :D kapsz 2 ferrari jogot 2 porsche jogért xD
  • Ryder159
    #18847
    Nincs joguk, mert a Microsoft már felvásárolta a jogokat a Forza sorozat számára. Úgyanígy az EA minden jogot megvett a Porsche-hez, ezért nem látsz más játékban porsche-t. Persze lehet más játékban is, ha az EA Úgy dönt, hogy megengedi, de ez egy rakás lóvé. Ezért inkább beleteszik más néven, mint pl a TDU-ban volt a RUF vagy mi a fene...
  • Big Boss Hu
    #18846
    Ez az EA, sajnos nem egy külön kis cég ami csak az nfs-t csinálja. Ha létkérdés lenne a játék jövője a cégnek akkor talán foglalkoznának a hackerekkel, a bugjavítással, a valódi új tartalommal, de ez csak az EA egy játéka amiből pár évig pénzt lehet szívni, változás így nem nagyon lesz.
  • mrredbull18
    #18845
    dehát a sok zsével amit a játékosoktól kapnak azokkal micsinálnak? elisszák? mert pl. az ilyen hackeres dolgokat nem javitják ki valami hamar .... tehát arra nem, kocsikra sem hinném... akkor mire? miröl beszélünk? -.-
  • SUNNY84HUN
    #18844
    amit másik game elhappolt előlük
  • SUNNY84HUN
    #18843
    azért nincsen joguk mert minden márkához és típushoz licenc jogot kell venni
  • bboyatty
    #18842
    Minden jogot felvásárolt a Forza.
  • bboyatty
    #18841
    Ígértek valami hasonlót, hogy feljavítanak néhány autót, köztük rr34 és Supra is ott volt ha jól tudom, mondjuk a canyot is ígérték januárra csak azt nem mondták melyik évben. :P
  • SUNNY84HUN
    #18840
    a 4 legjobb tuning alap a civic , supra , r34 , subaru ... ebből három benne a van a játékban de elvan fosva úgy ahogy van .. és most egyiket kiveszik a helyett hogy megcsinálnák , menjenek a kurv@ a....ba
  • mrredbull18
    #18839
    mért ne lenne joguk? o.O
  • SUNNY84HUN
    #18838
    supra-t nem törölni kellene hanem rendbe rakni mert a valódi életben 1 brutális jó dög olyan mint a sky r34
  • bboyatty
    #18837
    Tudom, hogy ramaty de ha megnézed a garázsom látod majd, hogy nem teljesítményre megyek, ha tetszik valami megveszem és kész.


    #18832: Ferrariról ne is álmodj, nincs joguk hozzá.